Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Od 8 do 10 grudnia nasi wolontariusze pakowali swoje serca do mnóstwa paczek, które zawieźliśmy w sobotę, 10 grudnia, do wybranej rodziny, znajdującej się w dramatycznie trudnej sytuacji życiowej.

Tak naprawdę „Szlachetna Paczka” to przede wszystkim szlachetne, dobre i otwarte na potrzeby drugiego człowieka serca.

Przez dwa tygodnie wolontariusze Technikum Leśnego im. Adama Loreta w Tucholi na czele z paniami pedagożkami, Elwirą Sicińską i Kamilą Wróblewską, dokonywali cudów, aby zebrać potrzebny wybranej rodzinie asortyment.

Kanapę, produkty żywnościowe, drogeryjne, do higieny osobistej, sanitarne, rzeczy osobiste, odzież i obuwie, potrzebne artykuły szkolne, upominki i wiele innych jeszcze drobniejszych rzeczy zakupić można było dzięki hojności całej szkolnej braci. Począwszy od klas i uczniów, przez grono pedagogiczne i pracowników niepedagogicznych, a również i rodziców przesyłających swoje wsparcie materialne i rzeczowe. Wszyscy dorzuciliśmy swoje okruchy dobra do tej niezwykłej inicjatywy, aby czyjeś życie uczynić lepszym i piękniejszym.

Całej grupie wolontariuszy na czele z Dominiką Karpińską i Natalią Mazur z głębi serca dziękujemy. Daliście dowód swojej wrażliwości i wielkości. To Wasza praca i ogromne zaangażowanie przyniosło wdzięcznej rodzinie radość i przywróciło jej nadzieję.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji tego cudownego dzieła składamy wyrazy uznania i wdzięczności.

W. Bruska

Rekomendowane wpisy

Skip to content