Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

ptak

Absolwenci: 1. Boroch Robert 2. Borzyszkowski Ryszard 3. Brzuszczyk Tomasz 4. Cieślak Grzegorz 5. Cieśliński Jakub 6. Czerwiński Marcin 7. Dąbrowski Piotr 8. Jagodziński Szymon 9. Jegers Marcin 10. Kaczorowski Krzysztof 11. Kawczyński Radomir 12. Kiedrowski Radomir 13. Klimek Piotr 14. Kropop Ireneusz 15. Krygowski Grzegorz 16. Kubiak Rafał 17. Łowczyk Wojciech 18. Łuczak MArek 19. Niewiadomski Remigiusz 20. Popławski Dariusz 21. Przybyłko Wojciech 22. Toboła Bogusław 23. Woronkowicz Jacek

Absolwenci: 1. Boroch Robert 2. Borzyszkowski Ryszard 3. Brzuszczyk Tomasz 4. Cieślak Grzegorz 5. Cieśliński Jakub 6. Czerwiński Marcin 7. Dąbrowski Piotr 8. Jagodziński Szymon 9. Jegers Marcin 10. Kaczorowski Krzysztof 11. Kawczyński Radomir 12. Kiedrowski Radomir 13. Klimek Piotr 14. Kropop Ireneusz 15. Krygowski Grzegorz 16. Kubiak Rafał 17. Łowczyk Wojciech 18. Łuczak MArek 19. Niewiadomski Remigiusz 20. Popławski Dariusz 21. Przybyłko Wojciech 22. Toboła Bogusław 23. Woronkowicz Jacek 

Absolwenci: 1. Barczyk Karol 2. Babula Grzegorz 3. Beker Zenon 4. Borodziuk Tadeusz 5. Breska Arkadiusz 6. Ciecholewski Przemysław 7. Czerepko Adam 8. Drewczyński Jacek 9. Drzazgowski Tomasz 10. Galewski Grzegorz 11. Galiński Marek 12. Krzakowski Jacek 13. Korzeniowski Sebastian 14. Kulas Marek 15. Ludwiczak Grzegorz 16. Michnowicz Klaudiusz 17. Mierzwa Roman 18. Niedziołek Ryszard 19. Peć Jacek 20. Piotrowski Krzysztof 21. Powelski Zbigniew 22. Rabko Roman 23. Rodziewicz Dariusz 24. Ruciński Janusz 25. Szmidt Remigiusz 26. Sobiecki Tomasz 27. Socha Dariusz 28. Żakowski Damian 29. Janeczko Krzysztof 30. Łukaszewski Włodzimierz 

Absolwenci: 1. Banaszewski Tomasz 2. Burandt Adam 3. Dąbrowski Robert 4. Frontczak Waldemar 5. Golianek Przemysław 6. Hrynkiewicz Grzegorz 7. Kitlas Wojciech 8. Ledziński Miłosz 9. Lewiński Andrzej 10. Maciejewski Piotr 11. Miotk Waldemar 12. Pucek Miorosław 13. Sawicki Sławomir 14. Stoltman Piotr 15. Adaśko Waldemar

Absolwenci: 1. Chyła Bartosz 2. Ciuk Krzysztof 3. Dołkowski Ryszard 4. Hajdeczko Hubert 5. Jankowski Błażej 6. Kijek Mariusz 7. Popiński Mariusz 8. Kosobudzki Miłosz 9. Krzewiński Ryszard 10. Kwas Tomasz 11. Lewandowski Leszek 12. Łęgowski Grzegorz 13. Malinowski Janusz 14. Romanek Roman 15. Stępniewski Grzegorz 16. Świątek JArosław 17. Tyborski Kazimierz 18. Zamachowski Zbigniew 19. Ziółkowski Bogdan

Absolwenci: 1. Baranowski Mariusz 2. Baranowski Tomasz 3. Boguszewski Norbert 4. Białek Marek 5. Czaja Dariusz 6. Formella Klaudiusz 7. Główczewski Wiesław 8. Hinc Roman 9. Jedzierski Arkadiusz 10. Kluczyk Karol 11. Korkowski Ryszard 12. Koszela Robert 13. Lawrenc Mariusz 14. Małys Piotr 15. Szotrowski Tomasz 16. Szymańczak Janusz 17. Warczachowski Wiesław 18. Wolanowski Artur 19. Wójtowicz Robert 20. Żejmo Jarosław

Absolwenci: 1. Badaczewski Roman 2. Gliński Jan 3. Grabka Marcin 4. Grugiel Adam 5. Grzegorzewski Piotr 6. Hajczuk Wiesław 7. Jurkiewicz Sławomir 8. Karolczak Andrzej 9. Kazimierski Daniel 10. Kwiatkowski Sławomir 11. Książka Krzysztof 12. Laskowski Tomasz 13. Łasecki Jacek 14. Łęgowski Marek 15. Manowski Zbigniew 16. Niewiadomski Włodzimierz 17. Pipke Andrzej 18. Roszman Tomasz 19. Siwicki Janusz 20. Sławiński Sławomir 21. Skórzewski Piotr 22. Sumiński Zbigniew 23. Sladowski Artur 24. Tecław Dariusz 25. Tryjankowski Sławomir 26. Wyppych Janusz

Absolwenci: 1. Bandalewski Zbigniew 2. Biedziak Robert 3. Błaszczyk Adam 4. Gutowski Tomasz 5. Foksiński Krzysztof 6. Gostomski Maciej 7. Grzonka Dariusz 8. Guzman Piotr 9. Kapanka Adam 10. Klaczyński Andrzej 11.Kowalski Mirosław 12. Kruchowski Andrzej 13. Krzyżan Paweł 14. Kuczyński Adam 15. Mikołajczyk Zbigniew 16. Nawrocki Jacek 17. Peć Krzysztof 18. Pikulski Paweł 19. Rogowski Dariusz 20. Rosiak Jacek 21. Sajdak Jacek 23. Seklecki Arkadiusz 23. Siuda Hubert 24. Sut Paweł 25. Szwajkowski Dariusz 26. Wiśniewski Artur 27. Zabrocki Wojciech 28. Zalewski Marcin

Absolwenci: 1. Argasiński Jacek 2. Dolny Wiesław 3. Fiderewicz Jan 4. Filochowski Mariusz 5. Felski Mirosław 6. Graczyk Dariusz 7. Jażdżewski Grzegorz 8. Kluska Wojciech 9. Kocikowski Sylwester 10. Negowski Krzysztof 11. Olszewski Piotr 12. Pawelec Mirosław 13. Podgórski Mariusz 14. Radzikowski Tomasz 15. Seweryniak Arkadiusz 16. Szamocki Adam 17. Szczepaniak Leszek 18. Wasilewski Krzysztof 19. Wilmanowski Dariusz 20. Wesiora Wojciech 21. Wojtasz Adam 22. Zieliński Robert

Absolwenci: 1. Argasiński Jacek 2. Dolny Wiesław 3. Fiderewicz Jan 4. Filochowski Mariusz 5. Felski Mirosław 6. Graczyk Dariusz 7. Jażdżewski Grzegorz 8. Kluska Wojciech 9. Kocikowski Sylwester 10. Negowski Krzysztof 11. Olszewski Piotr 12. Pawelec Mirosław 13. Podgórski Mariusz 14. Radzikowski Tomasz 15. Seweryniak Arkadiusz 16. Szamocki Adam 17. Szczepaniak Leszek 18. Wasilewski Krzysztof 19. Wilmanowski Dariusz 20. Wesiora Wojciech 21. Wojtasz Adam 22. Zieliński Robert

Absolwenci: 1. Drzycimski Leszek 2. Falowski Jarosław 3. Frąckiewicz Henryk 4. Górski Waldemar 5. Jarzębski Mirosław 6. Krauze Jacek 7. Łepek Leszek 8. Łosiński Grzegorz 9. Małkowski Dariusz 10. Nasiadko Dariusz 11. Ortman Grzegorz 12. Perzewski Grzegorz 13. Polak Piotr 14. Przytuła Paweł 15. Sarnowski Benedykt 16. Starościn Waldemar 17. Wilanowski Krzysztof

Absolwenci: 1. Borsuk Mirosław 2. Chudziński Roman 3. Falkowski Adam 4. Fierek Krzysztof 5. Kisiek Maciej 6. Kot Piotr 7. Lewandowski Sławomir 8. Makowski Dariusz 9. Mikołajczak Mirosław 10. Nitecki Sławomir 11. Połom Alfred 12. Sobolewski Piotr 13. Suchomski Mirosław 14. Stawicki Mariusz 15. Kreder Zbigniew 16. Wawryszczuk Mieczysław 17. Zdanowski Dariusz 18. Żołądź Waldemar

Absolwenci: 1. Barczyk Krzysztof 2. Gularek Leszek 3. Kamiński Ireneusz 4. Kołomyjski Mieczysław 5. Kulas Zbigniew 6. Malinowski Ryszard 7. Motykowski Grzegorz 8. Pająk Paweł 9. Parfion Marek 10. Pietuszko Mirosław 11. Pobłocki Piotr 12. Recki Jarosław 13. Rosochacz Andrzej 14. Stefański Paweł 15. Szalecki Dariusz 16. Szeląg Janusz 17. Szmidt Adam 18. Waruszewski Zygmunt 19. Zakrzewski Bogdan 20. Zwolak Aleksander

Absolwenci: 1. Bach Erwin 2. Balicki Romuald 3. Belter Andrzej 4. Goliński Krzysztof 5. Jankowski Eugeniusz 6. Łosiak Wiesław 7. Maliszewski Mariusz 8. Niebrzydowski Waldemar 9. Oldenburg Zbigniew 10. Przybył Jarosław 11. Pysiakl Adam 12. Ramik Eugeniusz 13. Renka Piotr 14. Sikorski Sławomir 15. Sobiechowski Jacek 16. Sobieralski Ireneusz 17. Wiloch Bogdan

Absolwenci: 1. Adamczuk Dariusz 2. Brzuchalski Tadeusz 3. Dziedziak Andrzej 4. Krzydziński Wiesław 5. Kosiński Janusz 6. Krak Wiesław 7. Kucharski Ludwik 8. Kujawa Mirosław 9. Kulas Andrzej 10. Kurpet Ryszard 11. Lejk Marek 12. Lubrant Grzegorz 13. Łeppek Piotr 14. Martuszewski Stanisław 15. Mikołajczyk Robert 16. Miśkiewicz Piotr 17. Młodzik Tadeusz 18. Olejniczak Krzysztof 19. Siciński Wiesław 20. Sikorski Jarosław 21. Śliwiński Gabriel 22. Stanek Szczepan 23. Świgoń Jarosław

Absolwenci: 1. Andrzejewski Mirosław 2. Anklewicz Henryk 3. Gąsiorowski Krzysztof 4. Jacek Nadrzej 5. Kalwejt Wiesław 6. Laskowski Piotr 7. Lewandowski Krzysztof 8. Lewkowicz Jarosław 9. Machujski Jan 10. Murawski Piotr 11. Mytlewski Andrzej 12. Pawelec Wiesław 13. Pietrzakowski Ryszard 14. Rafa Mirosław 15. Rudnicki Daniel 16. Rutkowski Henryk 17. Sawicki Andrzej 18. Siciński Krzysztof 19. Stachowicz Kazimierz 20. Szczygielski Marek 21. Szymański Ryszard 22. Wegenek Wacław 23. Wilczyński Zdzisław 24. Zawojski Piotr