Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Wykaz kół zainteresowań w Technikum Leśnym w Tucholi

  1. Reprezentacyjna Orkiestra Lasów Państwowych – Mirosław Pałczyński
  2. Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Jenot” – Adrian Talaśka
  3. Koło Sokolników „Raróg” – Krzysztof Ogłuszka
  4. Drużyna Umiejętności Leśnych „Pilar” – Kamil Szarmach
  5. Klub Miłośników Etycznego Łowiectwa – Karol Lis
  6. Koło Operatorów Maszyn Wielooperacyjnych – Roman Smoliński
  7. Koło naukowe geomatyków – Katarzyna Piątkowska
  8. Koło naukowe leśników – Jolanta Wencel
  9. Koło botaniczne – Mariola Wenda
  10. Koło chemiczne – Teresa Sobczak
  11. Koło dziennikarskie – Joanna Buczkowska
  12. Koło etyki – Dariusz Siciński
  13. Koło PCK – Piotr Kiersznicki
  14. Klub Honorowych Dawców Krwi – Piotr Kiersznicki
  15. Koło ornitologiczne – Robert Nowakowski
  16. Koło sportowe (biegi na orientację) – Anna Grzywacz
  17. Koło sportowe (piłka siatkowa dziewcząt) – Anna Grzywacz
  18. Koło rzeźbiarskie – Siergii Mychalczenko
  19. Koło turystyczno-krajoznawcze – Wiesław Gapa
  20. Koło teatralne – Marzena Pruss
  21. Koło szachowe – Przemysław Badtke
  22. Koło edukatorów leśnychLucyna Chylewska
  23. Młodzieżowa Rada Internatu – Marta Wolszreger
  24. Pozytywna Grupa Radiowa – Aleksandra Dopke
  25. Sekcja krawiecka – Karolina Biernacka-Zaremba
  26. Sekcja kronikarska – Agnieszka Wegner, Karin Śpica-Głomska
  27. Sekcja nordic walking – Gabriela Kiersznicka
  28. Sekcja plastyczna – Gabriela Szmaglińska
  29. Sekcja sportowa ogólnorozwojowa (rozgrywki szkolne o Puchar Dyrektora Szkoły + zajęcia na atlasie) – Piotr Kiersznicki
  30. Sekcja sportowa piłki koszykowej chłopców – Jacek Jeziorski
  31. Sekcja sportowa piłki nożnej chłopców – Jacek Jeziorski
  32. Sekcja sportowa piłki siatkowej chłopców – Karol Wolszleger
  33. Sekcja sportowa – Karol Wolszleger
  34. Sekcja stołówkowa – Anna Daniłowicz
  35. Sekcja strzelecka – Feliks Kozera
Skip to content