Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Kadra Nauczycielska

B

Karolina Biernacka-Zaremba- wychowawca internatu

Przemysław Badtke- wychowawca internatu

Joanna Buczkowska- nauczyciel języka polskiego

C

Lucyna Chylewska- nauczyciel języka niemieckiego

D

Aleksandra Dopke- wychowawca internatu

G

Arkadiusz Gostomski- nauczyciel historii, historii i społeczeństwa, wiedzy o kulturze
Anna Grzywacz- nauczyciel wychowania fizycznego

J

Alina Jakóbczak- wychowawca internatu
Jacek Jeziorski- nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca internatu

K

Gabriela Kiersznicka- zastępca kierownika internatu, wychowawca internatu, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Piotr Kiersznicki- nauczyciel wychowania fizycznego
Mirosław Koczwara- wychowawca internatu,
Feliks Kozera- wychowawca internatu, wieloletni kierownik

L

Marian Landowski- wychowawca internatu
Patrycja Lewandowska- nauczyciel języka angielskiego
Karol Lis- nauczyciel przedmiotów zawodowych

Ł

Wioletta Łosińska- nauczyciel bibliotekarz

M

Piotr Marciniak- dyrektor szkoły, wcześniej kierownik szkolenia praktycznego, nauczyciel przedmiotów zawodowych
Krzysztof Malczewski- ksiądz katecheta, nauczyciel religii
Sylwester Mięsikowski – nauczyciel przedmiotów zawodowych
Dariusz Mróz – wychowawca internatu

N

Marlena Nelke-Redzimska – nauczyciel wychowania do życia w rodzinie, wychowawca internatu
Weronika Nitka – nauczyciel języka angielskiego
Robert Nowakowski- nauczyciel podstaw przedsiębiorczości i biologii, wychowawca internatu
Mariusz Nowogrodzki- nauczyciel przedmiotów zawodowych
Lidia Nurczyńska- nauczyciel języka niemieckiego

O

Ewa Orlikowska-Kryś- wychowawca internatu
Mateusz Ott- nauczyciel matematyki

P

Mirosław Pałczyński- wychowawca internatu
Katarzyna Piątkowska- nauczyciel przedmiotów zawodowych
Piotr Pozorski – wychowawca internatu

R

Aleksander Redlarski – nauczyciel biologii, wychowawca internatu

S

Elwira Sicińska- pedagog
Dariusz Siciński-katecheta, nauczyciel religii
Roman Smoliński- kierownik szkolenia praktycznego, nauczyciel przedmiotów zawodowych
Teresa Sobczak- nauczyciel chemii i fizyki
Anna Stybaniewicz-Pik- wicedyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego
Kamil Szarmach- nauczyciel przedmiotów zawodowych
Gabriela Szmaglińska- wychowawca internatu
Mariusz Szmagliński-kierownik internatu, wcześniej zastępca kierownika internatu, nauczyciel informatyki

Ś

Karin Śpica-Głomska- wychowawca internatu

T

Adrian Talaśka – opiekun zespołu sygnalistów myśliwskich

U

Katarzyna Umińska- nauczyciel języka polskiego

W

Agnieszka Wegner- wychowawca internatu, nauczyciel geografii
Jolanta Wencel- nauczyciel przedmiotów zawodowych
Mariola Wenda- nauczyciel przedmiotów zawodowych
Błażej Wilkowski- nauczyciel języka angielskiego
Mariusz Witkowski- naczyciel języka angielskiego
Karol Wolszleger – nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca internatu
Marta Wolszleger – wychowawca internatu
Kamila Wróblewska – nauczyciel języka niemieckiego
Danuta Wutrych- nauczyciel matematyki

Z

Małgorzata Zawadzka- nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
Janusz Zieliński- wychowawca internatu
Izabela Zienkiewicz- nauczyciel języka angielskiego