Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Kadra Nauczycielska

B

Karolina Biernacka-Zaremba- wychowawczyni internatu

Przemysław Badtke- wychowawca internatu

Joanna Buczkowska- nauczycielka języka polskiego

C

Lucyna Chylewska- nauczycielka języka niemieckiego

D

Anna Daniłowicz – wychowawczyni internatu
Aleksandra Dopke- wychowawczyni internatu

G

Arkadiusz Gostomski- nauczyciel historii, historii i społeczeństwa, historii i teraźniejszości
Marzena Gruchała – psycholog
Anna Grzywacz- nauczycielka wychowania fizycznego, języka angielskiego

J

Jacek Jeziorski- nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca internatu

K

Marcin Kiedrowski – nauczyciel muzyki
Gabriela Kiersznicka- zastępca kierownika internatu, nauczycielka edukacji dla bezpieczeństwa
Piotr Kiersznicki- nauczyciel wychowania fizycznego
Feliks Kozera- wychowawca internatu,

L


Patrycja Lewandowska- nauczycielka języka angielskiego
Karol Lis- nauczyciel przedmiotów zawodowych

Ł

Wioletta Łosińska- nauczycielka bibliotekarka

M

Piotr Marciniak- dyrektor szkoły, nauczyciel przedmiotów zawodowych
Dariusz Mróz – wychowawca internatu

N

Marlena Nelke-Redzimska – nauczycielka wychowania do życia w rodzinie, wychowawczyni internatu
Weronika Nitka – nauczycielka języka angielskiego
Robert Nowakowski- nauczyciel podstaw przedsiębiorczości, biologii, wychowawca internatu
Mariusz Nowogrodzki- nauczyciel przedmiotów zawodowych

O

Krzysztof Ogłuszka -nauczyciel przedmiotów zawodowych
Ewa Orlikowska-Kryś- wychowawczyni internatu
Mateusz Ott- nauczyciel matematyki

P

Mirosław Pałczyński- wychowawca internatu
Katarzyna Piątkowska- nauczycielka przedmiotów zawodowych
Jakub Piotrowski – wychowawca internatu
Ewelina Pociot-Gostomska – psycholog
Anna Pollok – nauczycielka języka niemieckiego, pedagog specjalny
Piotr Pozorski – wychowawca internatu
Marzena Pruss – wychowawczyni internatu

R

Aleksander Redlarski – nauczyciel biologii, wychowawca internatu

S

Elwira Sicińska- pedagog, logopeda, terapeutka pedagogiczna
Dariusz Siciński-nauczyciel religii
Roman Smoliński- kierownik szkolenia praktycznego, nauczyciel przedmiotów zawodowych
Teresa Sobczak- nauczycielka chemii, fizyki
Anna Stybaniewicz-Pik- wicedyrektor szkoły, nauczycielka języka polskiego
Kamil Szarmach- nauczyciel przedmiotów zawodowych
Gabriela Szmaglińska- wychowawczyni internatu
Mariusz Szmagliński-kierownik internatu, nauczyciel informatyki

Ś

Karin Śpica-Głomska- wychowawczyni internatu

T

Adrian Talaśka – wychowawca internatu, nauczyciel przedmiotów zawodowych

U

Katarzyna Umińska- nauczycielka języka polskiego

W

Agnieszka Wegner- wychowawczyni internatu, nauczycielka geografii
Jolanta Wencel- nauczycielka przedmiotów zawodowych
Mariola Wenda- nauczycielka przedmiotów zawodowych
Błażej Wilkowski- nauczyciel języka angielskiego
Karol Wolszleger – wychowawca internatu
Marta Wolszleger – wychowawczyni internatu
Kamila Wróblewska – nauczycielka języka niemieckiego, pedagog
Danuta Wutrych- nauczycielka matematyki

Z

Małgorzata Zawadzka- nauczycielka bibliotekarka, nauczycielka wiedzy o społeczeństwie
Izabela Zienkiewicz- nauczycielka języka angielskiego

Skip to content