Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

ptak

Klasa 4A
Wychowawca: Izabela Zienkiewicz
Absolwenci: 1. Cyganowski Sebastian 2. Dembek Sylwia 3. Glazer Robert 4. Hańska Alicja 5. Jankowska Maja 6. Jóźwiak Hubert 7. Kilik Paulina 8. Komorowska Katarzyna 9. Kosowski Maciej 10. Kowalska Aniela 11. Krawiec Łukasz 12. Krzyżanowski Kamil 13. Mateja Jakub 14. Meyer Ingrid 15. Miziołek Natalia 16. Roszak Hubert 17. Rudewicz Jakub 18. Ruszkowski Jacek 19. Szpakowska Marta 20. Trosdowski Marcin 21. Wandtke Paweł 22. Węgrzyn Monika 23. Wróblewska Weronika 24. Wygonna Emilia 25. Zbilska Anna

Klasa 4B
Wychowawca: Piotr Kiersznicki
Absolwenci: 1. Borkowski Krzysztof 2. Borowski Kacper 3. Duch Sebastian 4. Hinc Krzysztof 5. Koleński Tomasz 6. Kortas Mateusz 7. Kowalik Adam 8. Kozłowski Marcin 9. Krawiec Kajetan 10. Miętki Patryk 11. Nierzwicki Tomasz 12. Sarnowski Łukasz 13. Schweda Damian 14. Schweda Daniel 15. Sikora Mateusz 16. Skowroński Krzysztof 17. Smoleń Adrian 18. Tataruch Szymon 19. Wiśniewski Tomasz 20. Zakrzewski Tomasz 21. Zboiński Grzegorz

 

Klasa 4A
Wychowawca: Anna Grzywacz
Absolwenci: 1. Cieniuch Beata 2. Czajka Weronika 3. Dębiński Aleksander 4. Domin Dawid 5. Drożyński Wiktor 6. Erdman Krystian 7. Gornowicz Marcin 8. Harzyński Filip 9. Kryger Norbert 10. Krzaczek Michał 11. Łastówka Tomasz 12. Maślonka Bartosz 13. Michalska Alicja 14. Półczyński Rafał 15. Rubinowski Michał 16. Ruciński Dawid 17. Szewiel Błażej 18. Szweda Karol 19. Tomkielski Waldemar 20. Wciseł Grzegorz 21. Wołowiec Katarzyna

Klasa 4A
Wychowawca: Agnieszka Wegner
Absolwenci: 1.  Błażowski Kamil 2.  Chrzan Wojciech 3. Chylewska Patrycja 4. Cysewska Agnieszka 5. Czapiewska Natalia 6. Czekalska Sylwia 7. Czubkowski Maciej 8. Gliszczyński Michał 9. Jakubowski Mateusz 10. Jasiukiewicz Patrycja 11. Kwiatkowski Krystian 12. Lach Natalia 13. Mania Alicja 14. Massel-Chara Julia 15. Osowski Jakub 16. Puchała Piotr 17. Purol Marcin 18. Ramik Weronika 19. Schmidt Michał 20. Siemieński Patryk 21. Sotnik Agata 22. Stanke Przemysław 23. Taras Michał 24. Tyszecka Paulina 25. Wiśniewski Krzysztof 26. Zadurski Andrzej

 

Klasa 4B
Wychowawca: Anna Stybaniewicz-Pik
Absolwenci: 1. Bujewski Marcin 2. Chabasiński Błażej 3. Czapiewska Karolina 4. Czyżewski Michał 5. Godlewski Jacek 6. Grzyb Aleksandra 7. Gutowska Dominika 8. Jarzębski Paweł 9. Kaczyńska Magdalena 10. Konefka Tomasz 11. Lenart Michał 12. Łaska Daria 13. Łącka Małgorzata 14. Malinowska Paulina 15. Mądzielewski Jakub 16. Minta Natalia 17. Rupińska Lidia 18. Salamonik Marcin 19. Sobolewska Elwira 20. Sosnowski Łukasz 21. Sztyburski Michał 22. Tucki Daniel 23. Weltrowski Przemysław 24. Wiącek Maciej 25. Witka Hubert 26. Zalewski Adrian 

 

Klasa 4A
Wychowawca: Teresa Sobczak
Absolwenci: 1. Baczkowski Krzysztof 2. Bączkowski Jakub 3. Brudziński Paweł 4. Brzozowski Emil 5. Brzozowski Kewin 6. Cichocki Jakub 7. Czarnowski Miłosz 8. Janta-Lipiński Eligiusz 9. Jutrzenka-Trzebiatowski Tomasz 10. Komkowski Jakub 11. Kowalczyk Piotr 12. Kozłowski Adrian 13. Kucharczyk Hubert 14. Kukla Krystian 15. Łukaszewski Jakub 16. Malinowski Krzysztof 17. Manikowski Miłosz 18. Michalik Zbigniew 19. Pach Krzysztof 20. Polerowicz Szymon 21. Prabucki Tomasz 22. Romanowski Maciej 23. Tarnowski Maciej 24. Tomaszewski Szymon 25. Weltrowski Marcin 26. Zbilski Daniel 27. Żuchowski Paweł

Klasa 4A
Wychowawca: Arkadiusz Gostomski
Absolwenci: 1. Andrzejewska Anna 2. Błaszkowski Paweł 3. Czerwinska Agnieszka 4. Dąbrowski Mateusz 5. Długosz Jakub 6. Drzycimska Magdalena 7. Elmanowski Karol 8. Gradowska Karina 9. Hermann Przemysław 10. Ignalski Krzysztof 11. Ignalski Rafał 12. Jażdżewska Sylwia 13. Kawska Paulina 14. Koralewski Waldemar 15. Kufel Katarzyna 16. Leper Patryk 17. Lipiński Mikołaj 18. Lorbiecki Jędrzej 19. Marach Piotr 20. Modrzejewski Mateusz 21. Mosek Bartosz 22. Omelańczuk Katarzyna 23. Rudnik Patrycja 24. Stanisławska Paulina 25. Szczepański Wojciech 26. Szulist Magdalena 27. Tamiła Radosław 28. Tomczyk Daniel 29. Trzaskowski Adam 30. Waręcka Katarzyna

 

Klasa 4B
Wychowawca: Katarzyna Umińska
Absolwenci: 1. Banaś Radosław 2. Bośko Patryk 3. Chabowski Arkadiusz 4. Ciekliński Wojciech 5. Dobersztyn Jakub 6. Ferens Michał 7. Filipiak Łukasz 8. Glinkowski Robert 9. Jankowska Joanna 10. Jankowski Mikołaj 11. Jarecki Maciej 12. Jeschke Paweł 13. Kicior Grzegorz 14. Kozłowska Ewa 15. Krupa Jan 16. Kubacka Natalia 17. Kuszewska Ewelina 18. Michalak Karol 19. Miler Karolina 20. Oset Maria 21. Patrians Klaudiusz 22. Pepliński Paweł 23. Pielas Aleksandra 24. Piotrowska Aleksandra 25. Przybylska Patrycja 26. Śmieszna Anna 27. Urban Patryk 28. Wojnowski Bartosz 29. Zakrzewska Dorota

 

Klasa 4C
Wychowawca: Błażej Wilkowski
Absolwenci: 1. Bańcerek Cezary 2. Bieżuński Wojciech 3. Brzóska Marcin 4. Buczyński Adam 5. Chrzanowski Andrzej 6. Cybulski Łukasz 7. Czerwiński Kamil 8. Dmowski Tomasz 9. Gierszewski Dominik 10. Ginter Michał 11. Kobielak Szymon 12. Kulczyk Krystian 13. Ligowski Michał 14. Literski Andrzej 15. Marszał Wojciech 16. Ogorzeja Jędrzej 17. Olszewski Marek 18. Paul Kamil 19. Pestka Jarosław 20. Płotka Jakub 21. Pyrzanowski Mateusz 22. Spychalski Wiktor 23. Szamocki Bartłomiej 24. Szóstakowski Paweł 25. Śpica Adrian 26. Toczek Paweł 27. Tyburski Andrzej 28. Ważny Jan 29. Żuchowski Tomasz

Klasa 4A
Wychowawca: Lucyna Chylewska
Absolwenci: 1. Barwik Justyna 2. Bławat Marek 3. Brudnowski Tomasz 4. Brzostowicz Maciej 5. Człapa Robert 6. Dejnowski Wojciech 7. Dorawa Mateusz 8. Gąsior Marcin 9. Grzywacz Damien 10. Hoppe Małgorzata 11. Jarczak Aleksandra 12. Kaszubowski Krystian 13. Kawska Marta 14. Kniecińska Beata 15. Kowalska Agnieszka 16. Krupa Krzysztof 17. Krzemiński Mateusz 18. Łukomski Mateusz 19. Mokszan Michał 20. Muzolf Sylwia 21. Olszewski Adam 22. Pipowska Magdalena 23. Raba Natalia 24. Schmidt Aleksandra 25. Słociński Karol 26. Tomczyk Małgorzata 27. Wojtanowska Hanna 28. Zmarzlak Jakub 29. Jadczuk Dominika

Klasa 4B
Wychowawca: Małgorzata Zawadzka, Leszek Suwalski
Absolwenci: 1. Adamczyk Dawid 2. Baniel Paweł 3. Bielecki Mateusz 4. Borta Cezary 5. Ciemniak Paweł 6. Dering Adam 7. Jankowski Gracjan 8. Kowalski Mateusz 9. Kraskowski Robert 10. Lemańczyk Wojciech 11. Malinowski Dariusz 12. Mąkosa Zachariasz 13. Oman Piotr 14. Ostaszewski Rafał 15. Plutowski Jakub 16. Radomski Karol 17. Sołoń Marek 18. Wantoch-Rekowski Paweł 19. Weltrowski Krzysztof 20. Wesołowski Paweł 21. Witkowski Łukasz 22. Wojciechowski Łukasz 23. Zięba Paweł

Klasa 4C
Wychowawca: Mirosław Koczwara
Absolwenci: 1. Bączkowski Eryk 2. Kowalke Aleksander 3. Kowalski Adam 4. Kręski. Adam 5. Kusz Adrian 6. Małkowski Marek 7. Milewski Rafał 8. Müller Łukasz 9. Pudlak Dariusz 10. Raczkowski Jacek 11. Reich Paweł 12. Romanowski Szymon 13. Sikorski Patryk 14. Szwebler Paweł 15. Urbański Daniel 16. Wasielewski Patryk 17. Ważny Bartłomiej 18. Węgielewski Kamil 19. Zduński Mateusz 20. Lis Marek

Klasa 4a
Wychowawca: Jolanta Wencel
Absolwenci: 1. Babska Dominika 2. Fierkowicz Krzysztof 3. Kalinowski Maciej 4. Kamińska Natalia 5. Kojder Marek 6. Kufel Justyna 7. Manikowska Marta 8. Martin Szymon 9. Massel-Chara Maja 10. Metlicka Emilia 11. Musiał Marta 12. Najmowska Sylwia 13. Piątkowski Emil Maciej 14. Poerling Alicja 15. Redzimska Magdalena 16. Richert Grzegorz 17. Ryduchowski Tomasz 18. Skoczylas Michał 19. Sokołowski Jakub 20. Sulecki Konrad 21. Szamocki Paweł 22. Szymańska Ewa 23. Twardokus Patrycja 24. Zieliński Krzysztof 25. Zieliński Łukasz 26. Zmuda Trzebiatowski Kamil 27. Zwoliński Łukasz

Klasa 4b
Wychowawca: Mariusz Nowogrodzki
Absolwenci: 1. Bąkowski Jakub 2. Biesek Marcin 3. Borzyszkowski Piotr 4. Brzeziński Michał 5. Dębowski Hubert 6. Dobraczyński Paweł 7. Domian Robert 8. Dudojć Karol 9. Dywel Radosław 10. Janicki Łukasz 11. Kardasz Daniel 12. Kitzermann Ariel 13. Kufel Aleksander 14. Myszko Rafał 15. Narloch Andrzej 16. Narloch Mateusz 17. Standzon Mariusz 18. Szymański Łukasz 19. Talaśka Adrian 20. Targowski Adrian 21. Wawrzak Adam 22. Wesołowski Paweł 23. Zabrocki Piotr 24. Zinkiewicz Adam

Klasa 4cd
Wychowawca: Danuta Wutrych, Teresa Chirrek
Absolwenci: 1. Auguścik Łukasz 2. Ciesielski Dawid 3. Dobreńko Adam 4. Dwulit Tomasz 5. Fabiszak Marcin 6. Gołofit Adrian 7. Graban Karol 8. Horzempa Paweł 9. Iwan Celina 10. Kowalczyk Michał 11. Krokos Jarosław 12. Kroskowski Karol 13. Król Kornelia 14. Kulwas Piotr 15. Kwaśniewski Michał 16. Łosiński Robert 17. Madej Łukasz 18. Magoń Dominik 19. Maliszewski Łukasz 20. Matuszewski Michał 21. Murawski Rafał 22. Olesiak Adrian 23. Rogowski Mateusz 24. Słupikowski Mikołaj 25. Smolczewski Arkadiusz 26. Smyk Paweł 27. Stolarczyk Arkadiusz 28. Szydłowska Klaudia 29. Świetlik Hanna 30. Tatczyn Mateusz 31. Zając Kamil 32. Zalewski Ireneusz 33. Zielińska Dorota

Klasa 4e
Wychowawca: Mariola Wenda
Absolwenci: 1. Borowski Karol 2. Borzyszkowski Grzegorz 3. Bosek Rafał 4. Depka Prądzyńska Agnieszka 5. Grabowski Adam 6. Grocka Karolina 7. Jaworski Michał 8. Justa Agnieszka 9. Kannenberg Ewa 10. Kucharski Szymon 11. Miłoś Krzysztof 12. Ostrowski Sławomir 13. Parzyszek Ewa 14. Paszylk Marcin 15. Pawłowska Paulina 16. Seydak Ewelina 17. Seydak Maciej 18. Sobański Karol 19. Sobota Ewa 20. Staśkowiak Monika 21. Szyszka Krzysztof 22. Toczek Mariusz 23. Walus Łukasz 24. Zbonik Mikołaj

Klasa 4a
Wychowawca: Lidia Nurczyńska
Absolwenci: 1. Alfut Artur 2. Brząkała Patrycja 3. Cieminska Anita 4. Demps Krzysztof 5. Felska Ilona 6. Fryszka Anna 7. Kiendyś Andrzej 8. Kierzkowski Mateusz 9. Krogulec Aleksandra 10. Lubawy Anna 11. Majewska Agnieszka 12. Majkowski Kajetan 13. Mazur-Kornet Kalina 14. Melnyczek Marta 15. Młynarczyk Katarzyna 16. Nadolny Szymon 17. Napierski Adam 18. Pankanin Paweł 19. Piesik Danuta 20. Pietrzak Klaudyna 21. Semeniuk Paulina 22. Sprengel Marta 23. Sugalski Kamil 24. Szkopek Urszula 25. Żelazowski Dawid 26. Kasprzyk Kaj

Klasa 4b
Wychowawca: Piotr Marciniak
Absolwenci: 1. Baranowski Roger 2. Bieliński Karol 3. Janik Adrian 4. Jaszczyk Michał 5. Kotlenga Mariusz 6. Kruża Marcin 7. Maliszewski Tomasz 8. Michalski Łukasz 9. Mickiewicz Piotr 10. Nurczyk Damian 11. Okoniewicz Patryk 12. Otręba Michał 13. Pliszka Michał 14. Pytlasiński Paweł 15. Siemak Paweł 16. Słomian Paweł 17. Smeja Adrian 18. Sobota Leszek 19. Szarmach Kamil 20. Szemis Daniel 21. Tadrowski Karol 22. Turzyński Tomasz 23. Warzała Tomasz 24. Żytowiecki Andrzej 25. Żywica Dawid 26. Kamil Turek

Klasa 4c
Wychowawca: Teresa Sobczak
Absolwenci: 1. Aksamitowski Błażej 2. Chmielewski Andrzej 3. Chodara Arkadiusz 4. Chróściński Mariusz 5. Durzyński Łukasz 6. Gaszta Łukasz 7. Gruczyk Łukasz 8. Jędrzejewski Sebastian 9. Kędzierski Łukasz 10. Koprowski Grzegorz 11. Kuszewski Fabian 12. Lipniewski Patryk 13. Nitek Szczepan 14. Nowicz Tymoteusz 15. Pałubicki Mateusz 16. Paprocki Łukasz 17. Raca Ariel 18. Rogalski Bartłomiej 19. Rudnicki Sebastian 20. Sadowski Karol 21. Szcześniak Adam 22. Szlachcikowski Paweł 23. Wąż Paweł 24. Wirkus Marcin 25. Wiśniewski Oskar 26. Wiśniewski Tomasz 27. Zwiewka Rafał 28. Sękiw Marek

Klasa 4a
Wychowawca: Arkadiusz Gostomski
Absolwenci: 1. Bonik Hubert 2. Dec Piotr 3. Frieske Paweł 4. Graboń Patryk 5. Iwicka Dorota 6. Karpinska Dorota 7. Krygowska Ewa 8. Kubicka Lidia 9. Laskowski Michał 10. Leszczyński Paweł 11. Mierzwa Krzysztof 12. Mitręga Anna 13. Myler Kinga 14. Niziński Mateusz 15. Ochlik Paulina 16. Paś Tomasz 17. Pulka Dawid 18. Roeding Patrycja 19. Sadowski Krzysztof 20. Sikora Magdalena 21. Smakosz Karol 22. Stenka Justyna 23. Suchomski Mateusz 24. Śmieszek Anna 25. Wera Karolina 26. Winiarska Natalia

Klasa 4b
Wychowawca: Katarzyna Woźniak
Absolwenci: 1. Adamczyk Błażej 2. Bełka Michał 3. Błażewicz Łukasz 4. Borzyszkowski Wojciech 5. Duszyński Piotr 6. Dziedziński Damian 7. Frąckowiak Wojciech 8. Górski Damian 9. Jażdżewski Bartosz 10. Kienast Maciej 11. Kłosowski Grzegorz 12. Kontny Dawid 13. Krauze Dawid 14. Kruczyński Adrian 15. Krzoska Damian 16. Malinowski Janusz 17. Olszowy Krzysztof 18. Opar Jarosław 19. Paturej Grzegorz 20. Pazda Tomasz 21. Pielucha Grzegorz 22. Procajło Michał 23. Redlarski Maciej 24. Świdros Damian 25. Turulski Michał 26. Wiśniewski Szymon

Klasa 4c
Wychowawca: Henryk Obuchowski
Absolwenci: 1. Banaszak Krzysztof 2. Czarnecki Paweł 3. Dąbek Paweł 4. Dąbrowski Artur 5. Gaca Bartosz 6. Gładczenko Tomasz 7. Gołąbiewski Karol 8. Jabłoński Kamil 9. Jaszewski Łukasz 10. Kortas Arkadiusz 11. Kraszewski Krzysztof 12. Kubiński Mateusz 13. Kubski Mateusz 14. Kwaśniewski Paweł 15. Markuszewski Jacek 16. Miler Bartosz 17. Suska Marcin 18. Szostek Leszek 19. Szymański Zygmunt

Klasa 4d
Wychowawca: Małgorzata Zawadzka, Roman Smoliński
Absolwenci: 1. Abramska Natalia 2. Bartylak Mirosław 3. Bazylczuk Bartosz 4. Bazylczuk Łukasz 5. Borkowski Łukasz 6. Drążczyk Radosław 7. Glaza Justyna 8. Grobelny Grzegorz 9. Klafta Marcin 10. Klamut Agata 11. Kowal Małgorzata 12. Kowalke Mateusz 13. Krakowiak Sławomir 14. Kriesel Karol 15. Kwidzińska Michalina 16. Łukaszewska Katarzyna 17. Muzolf Rafał 18. Myk Jarosław 19. Nogalski Krzysztof 20. Popielarz Jan 21. Puchała Maciej 22. Sanecki Mateusz 23. Sztyburska Magdalena 24. Szynakiewicz Andrzej 25. Wojnowski Rafał 26. Wróblewski Hubert 27. Zagól Paweł 28. Zawiłowicz Tomasz 29. Zomkowski Rafał

Klasa 4a
Wychowawca: Mariola Wenda
Absolwenci: 1. Banasiewicz Krzysztof 2. Bednarski Marcin 3.Derenda Filip  4. Gąsior Mariola 5. Grodzicka Paula 6.  Jankowski Jarosław 7. Kaczyński Maciej 8.  Kumkowski Bartosz 9.  Lemka Karolina10.  Łakomy Albin 11.  Łoziński Waldemar 12. Martko Marcin  13. Mróz Arkadiusz 14. Reweziński Sławomir 15. Semrau Małgorzata 16. Skonieczna Justyna 17. Słojewska Alicja 18.  Szponarski Mateusz 19. Wieromiej Ariel 20.  Wierzchosławski Marcin 21. Żabiński Mariusz 


Klasa 4b
Wychowawca: Piotr Kiersznicki
Absolwenci: 1. Bębenek Grzegorz 2. Błędziński  Michał 3. Bruski  Grzegorz 4. Cissewski Artur 5. Czapiewski Karol 6. Czekała Szymon 7. Dzięcielski Marcin 8. Jendernal Dariusz 9. Kwiatkowski Tomasz 10. Leman Karol 11. Leończyk Waldemar 12. Lipski Bartosz 13. Macikowski Adam 14.  Matusiak Grzegorz 15. Mykowski Wojciech 16. Piotrowski  Dawid 17. Ruciński Tomasz 18. Serocki Szymon 19. Sobczak Rafał 20. Urban Tomasz 21. Wielichowski Damian 22. Zając Dariusz 


Klasa 4c
Wychowawca: Roman Bocianiak
Absolwenci: 1.Beszterda  Piotr 2. Block Dariusz 3.Chmara  Michał 4.  Dobek Tomasz 5. Dzienisz Dariusz 6. Fołega Sebastian 7. Kornet Grzegorz 8.  Michałkiewicz Mirosław 9. Kamil Nizio 10. Otolski Szymon 11. Palczewski Paweł 12.  Paszylk Wojciech 13. Rybak Łukasz 14. Turzyński Zbigniew 15. Urban Rafał 16. Węsierski Dawid 17. Wilamowski Tomasz 18. Żalikowski Łukasz 19. Żeleźniak Tomasz 


Klasa 4d
Wychowawca: Agnieszka Wegner
Absolwenci: 1. Bajor Łukasz 2. Bartkowski Marek 3. Czajka Paweł 4.Dąbrowski  Robert 5. Gąsiorowski Kamil 6. Gliszczyński Sławomir 7.Jeśmontowicz Monika 8. Kolc Paweł 9. Kopeć Bartosz 10. Korzyckowski Marek 11.  Krępa Karol12. Kulczyk Mateusz 13. Landmesser Marcin 14. Leszczyńska Marta 15. Lewandowska Justyna 16. Myżyńska Monika 17. Owczarzak Michalina 18. Pieczka Magdalena 19. Rudnik  Tomasz 20. Wiącek Grzegorz 

Klasa 4a
Wychowawca: Krytyna Grochowska
Absolwenci: 1. Błażejewski Karol 2. Cieszyński Łukasz 3. Cupa Ewelina 4. Czyż Jan 5. Dembek Przemysław 6. Dębiński Dawid 7. Gołecka Monika 8. Kadylak Piotr 9. Kletkiewicz Monika 10. Leśnicka Monika 11. Makowska Joanna 12. Michałkiewicz Monika 13. Nadarzewska Lidia 14. Nadolna Beata 15. Perszewski Ziemowit 16. Rambowska Marta 17. Stek Adam 18. Zadurski Krzysztof 19. Zarembska Natalia


Klasa 4b
Wychowawca: Mirosław Koczwara
Absolwenci: 1. Białecki Wojciech 2. Bock Krzysztof 3. Bogumił Bartosz 4. Ciecierski Marcin 5. Gaca Robert 6. Goralewski Dariusz 7. Grabowski Łukasz 8. Grzędzicki Mariusz 9. Janiszewski Krzysztof 10. Kowalewski Krzysztof 11. Kowalski Daniel 12. Marciniak Maciej 13. Płudowski Mariusz 14. Ruciński Maciej 15. Sękowski Mariusz 16. Stadnicki Łukasz 17. Sumiński Andrzej 18. Szczepański Bartłomiej 19. Wawrzyński Marcin 20. Wisocki Dawid 21. Włodarczyk Jacek 22. Wszelaki Bartosz 23. Ziółkowski Tomasz 24. Zapadka Krzysztof

Klasa 4c
Wychowawca: Robert Nowakowski
Absolwenci: 1. Demski Krzysztof 2. Ferschke Paweł 3. Frygier Paweł 4. Grudnowski Wojciech 5. Kapela Jakub 6. Kiełbratowski Maciej 7. Kukawski Kamil 8. Malmon Seweryn 9. Mrotek Maciej 10. Murawski Mirosław 11. Nowicki Mateusz 12. Ostrowski Janusz 13. Rakocki Rafał 14. Rosenthal Dawid 15. Skałecki Krystian 16. Szwarc Bartłomiej 17. Szyling Adam 18. Traut Michał 19. Wąs Maciej

Klasa 4d
Wychowawca: Teresa Chirrek, Maria Łuczak
Absolwenci: 1. Bara Emilia 2. Czapiewski Kamil 3. Dammer Emilia 4. Drewczyńska Dorota 5. Dubczyk Kamil 6. Iwicka Martyna 7. Knopik Tomasz 8. Korycki Arkadiusz 9. Kościerczuk Katarzyna 10. Litwinionek Natalia 11. Mikołajewski Szymon 12. Pukownik Marcin 13. Rokita Bartosz 14. Skowroń Sławomir 15. Sobczyk Marek 16. Sobólski Michał 17. Szostek Cezary 18. Terek Krzysztof 19. Thiel Paweł 20. Urbański Paweł 21. Wutkowska Magdalena 22. Wybult Ilona 23. Zakrzewska Weronika 24. Zblewska Katarzyna 25. Zysnarska Joanna

Klasa 4e
Wychowawca: Jolanta Wencel, Mariusz Nowogrodzki
Absolwenci: 1. Błaszkowski Mateusz 2. Borowicka Anna 3. Brucka Natalia 4. Tarnogrodzki Łukasz 5. Cieślakiewicz Mateusz 6. Domańska Malwina 7. Jagiełka Monika 8. Jasiński Dawid 9. Kruger Marlena 10. Urbanowski Daniel 11. Lenc Jan 12. Lewandowski Kamil 13. Morgulec Przemysław 14. Mudyna Lucyna 15. Myżyńska Jagoda 16. Zasadowski Kamil 17. Nowicka Kinga 18. Ryduchowski Maciej 19. Skoczeń Barbara 20. Słoma Kamil 21. Szarmach Emilia 22. Wenta Monika

Klasa 4a
Wychowawca: Katarzyna Umińska
Absolwenci: 1. Adamczyk Łukasz 2. Bykowski Marcin 3. Bocian Szymon 4. Cechowski Jarosław 5. Dańczuk Michał 6. Dastych Rafał 7. Dębiec Ireneusz 8. Felska Monika 9. Glaza Łukasz 10. Kajetanek Ola 11. Kulczyk Dominika 12. Mendel Radosław 13. Pawłowski Tomasz 14. Piecewicz Remigiusz 15. Pietura Karolina 16. Rabanowski Paweł 17. Radgowski Jarosław 18. Sieniuć Marek 19. Skrzoska Adam 20. Spierewka Robert 21. Urbańska Monika 22. Wielgosiński Tomasz 23. Stojek Anna 24. Witkowski Krzysztof 25. Zalewska Anna 26. Żywica Agnieszka

 

Klasa 4b
Wychowawca: Leszek Suwalski
Absolwenci: 1. Bednarek Szymon 2. Bolczak Paweł 3. Chroboczek Piotr 4. Dams Przemysław 5. Ferschke Łukasz 6. Gostomczyk Grzegorz 7. Górecki Adrian 8. Janiec Jacek 9. Kłosowski Andrzej 10. Kornet Karol 11. Krakowiak Piotr 12. Malikowski Paweł 13. Mruk Dawid 14. Olter Jacek 15. Rekowski Marcin 16. Rutkowski Karol 17. Krasienkiewicz Seweryn 18. Tyblewski Patryk 19. Wierzchowski Kamil 20. Wons Leszek 21. Zakrzewski Tomasz 22. Zieliński Kamil

 

Klasa 4c
Wychowawca: Janusz Zieliński
Absolwenci: 1. Adamkowski Rafał 2. Chylicki Kamil 3. Depczyński Krzysztof 4. Gorczyca Adam 5. Jeżewski Andrzej 6. Kaszubowski Aleksander 7. Klejnowski Tomasz 8. Król Piotr 9. Kuryło Adrian 10. Leśniewski Adam 11. Malinowski Piotr 12. Michałowicz Damian 13. Nowicki Karol 14. Orłowski Marcin 15. Połajdowicz Bartosz 16. Potyrała Marcin 17. Resmer Sławomir 18. Rutkowski Mariusz 19. Sarnowski Marcin 20. Szlagowski Wojciech 21. Watkowski Tomasz 22. Woliński Karol 23. Wolski Robert 24. Wydrych Michał 25. Zmarzły Dawid 26. Żołnowski Paweł

 

Klasa 4d
Wychowawca: Lucyna Chylewska
Absolwenci: 1. Bomba Piotr 2. Bruski Paweł 3. Chabowski Jarosław 4. Filipkowska Karolina 5. Goszczycka Elżbieta 6. Graban Magdalena 7. Gurzyński Kamil 8. Kuliś Roman 9. Miazio Tomasz 10. Milaszewska Anna 11. Miszewska Magdalena 12. Miszewska Marzena 13. Opioła Łukasz 14. Piotrowska Aneta 15. Radomski Józef 16. Selka Agnieszka 17. Skonieczna Lucyna 18. Szada Borzyszkowski Tomasz 19. Szpejewska Marta 20. Topka Małgorzata 21. Tysarczyk Błażej 22. Wnuk Lipiński Tomasz 23. Wiśniewski Szymon 24. Zduniak Kazimierz

Klasa 5a
Wychowawca: Lidia Nurczyńska
Absolwenci: 1. Artur Ampulski 2. Grzegorz Andrusieczko 3. Linda Aniołowska 4. Michał Cieśliński 5. Miłosz Dałek 6. Rafał Drozdowski 7. Dorota Gracz 8. Gizela Herman 9. Sabina Herman 10. Joanna Jackowska 11. Patryk Jakusz Gostomski 12. Agnieszka Kazimierczak 13. Michał Miś 14. Karolina Nowogrodzka 15. Magdalena Olszewska 16. Michalina Otlewska 17. Rafał Pestka 18. Alicja Radomska 19. Sebastian Reimus 20. Piotr Resmer 21. Mateusz Słomkowski 22. Daniel Sawicki 23. Hubert Zienowski 24. Mateusz Żaguń

Klasa 5b
Wychowawca: Roman Bocianiak, Zofia Nyske, Maria Łuczak
Absolwenci: 1. Arkadiusz Adamczyk 2. Kamil Balewski 3. Piotr Barwik 4. Bartłomiej Bielski 5. Jakub Borowicz 6. Paweł Burandt 7. Marcin Czerwiński 8. Kamil Górski 9. Jakub Hofman 10. Karol Kulas 11. Krzysztof Lewsza 12. Łukasz Ludwisiak 13. Krzysztof Mackiewicz 14. Mirosław Melewczyk 15. Damian Moskwa 16. Marek Niemczyk 17. Rafał Nizio 18. Krzysztof Pietrzyk 19. Bartosz Pluciński 20. Kamil Pokrzywiński 21. Sławomir Springer 22. Grzegorz Szopiński 23. Damian Turuk 24. Bartosz Węgrzyn

Klasa 5c
Wychowawca: Teresa Sobczak
Absolwenci: 1. Marcin Czaja 2. Dariusz Gawroński 3. Krystian Gillmeister 4. Adam Górnowicz 5. Piotr Grobarczyk 6. Marcin Jadczuk 7. Marcin Klapczyński 8. Krzysztof Kotlarz 9. Michał Kujawa 10. Jacek Leleniewski 11. Przemysław Mazgaj 12. Karol Miloch 13. Mateusz Mirowski 14. Łukasz Mroziński 15. Paweł Narloch 16. Maciej Nowaczyk 17. Jacek Orzłowski 18. Piotr Ottowicz 19. Krzysztof Paszek 20. Robert Piątkowski 21. Jędrzej Rataj 22. Krystian Szyc 23. Witold Świda 24. Michał Telus 25. Łukasz Tomża 26. Marek Wojtowicz 27. Piotr Zabłocki

Klasa 5d
Wychowawca: Henryk Obuchowski
Absolwenci: 1. Andrzej Bławat 2. Waldemar Borzyszkowski-Fiszka 3. Paulina Ciepłuch 4. Tomasz Czamajło 5. Wirginia Fac 6. Bartłomiej Florek 7. Anna Gierszewska 8. Przemysław Jabłoński 9. Tomasz Jegier 10. Tomasz Kochanowski 11. Paweł Kont 12. Piotr Koral 13. Mariusz Kowalski 14. Łukasz Maciejewski 15. Angelika Malinowska 16. Monika Marjańska 17. Aniceta Miszewska 18. Sebastian Płocharski 19. Mikołaj Romanowski 20. Grzegorz Rosiecki 21. Karol Skonieczny 22. Katarzyna Stanisławska 23. Stefan Sykut 24. Ewa Tomys 25. Łukasz Walkusz 26. Marcin Zaborowski 27. Sławomira Zapalska

Klasa IIITL
Wychowawca: Aniela Czyżyk
Absolwenci: 1. Jakub Biernacki 2. Grzegorz Chibowski 3. Krzysztof Czarnecki 4. Przemysław Grudzień 5. Marcin Jeżewski 6. Jarosław Korytowski 7. Mariusz Kosecki 8. Patryk Kowalski 9. Karol Kufel 10. Michał Pieczyński 11. Jacek Pędziak 12. Marcin Plutowski 13. Piotr Skocz 14. Karol Stranc 15. Karol Szmajda 16. Arkadiusz Śliwiński 17. Kamil Śliwiński 18. Piotr Warczak 19. Rafał Wąs

Klasa 5a
Wychowawca: Jolanta Wencel
Absolwenci: 1. Marcin Babiński 2. Kamila Balakowicz 3. Krzysztof Baszak 4. Krzysztof Bruchwalski 5. Wojciech Chojnacki 6. Barbara Dzienisz 7. Monika Dzieża 8. Michał Edwarczyk 9. Wiktor Furmanek 10. Michał Gabryszewski 11. Paweł Jendernal 12. Marcin Kotlenga 13. Ewa Marek 14. Mariusz Miotke 15. Paweł Obarzanek 16. Michał Orzołek 17. Jolanta Ostaszewska 18. Bartłomiej Owczarek 19. Karol Pawul 20. Katarzyna Sajda 21. Marta Słomkowska 22. Maja Sowińska 23. Dawid Szpajda 24. Nina Szulik 25. Katarzyna Warsińska 26. Mirosława Wilczyńska 27. Marzena Wojciechowska 28. Marlena Zamosna 29. Anna Zomkowska

Klasa 5b
Wychowawca: Piotr Kiersznicki
Absolwenci: 1. Marcin Gostomczyk 2. Dariusz Górski 3. Ksawery Januszewski 4. Daniel Jarzyński 5. Maciej Jaskułowski 6. Bartosz Kędzierski 7. Krzysztof Kisielewski 8. Andrzej Kontek 9. Leszek Kwiatkowski 10. Piotr Lisicki 11. Marcin Lupa 12. Kamil Martin 13. Hubert Mazurek 14. Michał Meller 15. Miłosz Owieśny 16. Mirosław Półgęsek 17. Przemysław Roeding 18. Karol Rolniczak 19. Marek Sapiejewski 20. Wiesław Skwierawski 21. Radosław Sławiński 22. Piotr Sobczak 23. Mateusz Synakiewicz 24. Robert Szordykowski 25. Michał Turzyński 26. Łukasz Urban 27. Marcin Urbański 28. Michał Zega 19. Kamil Zieliński

Klasa 5c
Wychowawca: Mariola Wenda
Absolwenci: 1. Grzegorz Andrearczyk 2. Szymon Długiński 3. Tomasz Andrusieczko 4. Michał Drygulski 5. Piotr Hoffmann 6. Tomasz Janka 7. Grzegorz Karasek 8. Michał Kajetanek 9. Piotr Kowalewski 10. Łukasz Krzemiński 11. Krzysztof Kuciński 12. Sebastian Łazarowicz 13. Witold Majewski 14. Maciej Nowogrodzki 15. Marcin Pietras 16. Stanisław Romanik 17. Dominik Rożek 18. Jacek Sikorski 19. Tomasz Storzyński 20. Marcin Sumionka 21. Barłomiej Szafrański 22. Marcin Szewczuk 23. Łukasz Szymanowski 24. Piotr Świątek 25. Michał Traczyk 26. Marcin Trzeciak 27. Arkadiusz Turowski 28. Tomasz Wegner 29. Michał Wojcieszkiewicz 30. Paweł Wylangowski 31. Damian Zieliński

Klasa 5a
Wychowawca: Krystyna Grochowska
Absolwenci: 1. Tomasz Adamski 2. Aleksandra Andrzejczak 3. Katarzyna Borowicz 4. Mariusz Chojnacki 5. Błażej Dałek 6. Agata Dąbrowska 7. Rafał Dorszyński 8. Dorota Fiegel 9. Grzegorz Fijorek 10. Karol Graban 11. Lidia Grabarska 12. Karol Grzywacz 13. Grzegorz Gwizdała 14. Aniela Hippler 15. Paweł Jędrzejczak 16. Arleta Kantak 17. Adriana Kaszycka 18. Radosław Konarski 19. Anna Kujawa 20. Piotr Lepak 21. Marta Matuszewska 22. Tomasz Myszke 23. Przesmysław Nyske 24. Jakub Pałubicki 25. Sebastian Piotrowski 26. Jarosław Pokora 27. Michał Reweziński 28. Karol Stosik 29. Piotr Szpakowski 30. Tomasz Turowski 31. Grzegorz Wolin

Klasa 5b
Wychowawca: Mirosław Koczwara
Absolwenci: 1. Piotr Bauza 2. Łukasz Bzikut 3. Grzegorz Bereda 4. Sławmoir Chodkowski 5. Michał Grugel 6. Michał Hutorowicz 7. Marek Jarzyński 8. Michał Gierszewski 9. Sstanisław Kosz 10. Marcin Kosin 11. Piotr Kownacki 12. Wojciech Kustak 13. Krzysztof Kożyczkowski 14. Hubert Łasicki 15. Gniewojar Marchwiński 16. Andrzej Piecek 17. Maciej Robert 18. Przemysław Rudowski 19. Piotr Sapiejewski 20. Krzysztof Sobieraj 21. Radosław Sigurski 22. Szymon Szamocki 23. Michał Szczukowski 24. Robert Walczak 25. Leszek Wiśniowski 26. Tomasz Zinkiewicz

Klasa 5c
Wychowawca: Magdalena Kochanowska, Zbigniew Grugel
Absolwenci: 1. Maciej Bielaś 2. Kacper Ciesielski 3. Radosław Dudek 4. Radosław Grzeca 5. Dawid Jankowski 6. Maciej Kazubowski 7. Mariusz Kalinowski 8. Krzysztof Kulczyk 9. Paweł Kutczyński 10. Jakub Kochanowski 11. Łukasz  Kuchczyński 12. Krzysztof Lomnic 13. Arkadiusz Lenga 14. Sebastian Łabich 15. Łukasz Łopiński 16. Paweł Majewski 17. Marcin Maślanka 18. Karol Kapuściński 19. Przemysław Pawełek 20. Łukasz Pepliński 21. Bartłomiej Pruchniewski 22. Zbigniew Stoltman 23. Marek Sandak 24. Mariusz Szczepaniak 25. Radosław Urtnowski 26. Przemysław Tojza 27. Marcin Zieman

Klasa 5a
Wychowawca: Aniela Czyżyk
Absolwenci: 1. Andrejańczyk Szymon 2. Bryk Magdalena 3. Budnik Rafał 4. Chruścicki Adam 5. Czapiewska Dagmara 6. Czerwiński Piotr 7. Dobosz Dorota 8. Domert Artur 9. Galiński Tomasz 10. Glock Marcin 11. Gostomski Krzysztof 12. Goszczycki Ryszard 13. Grugel Jarosław 14. Jakielski Wojciech 15. Jaworski Paweł 16. Kaczmarek Łukasz 17. Kepczyński Szymon 18. Kobielak Joanna 19. Kornet Przemysław 20. Kozłowska Krystyna 21. Kurkowski Łukasz 22. Lizak Katarzyna 23. Majewski Karol 24. Malikowska Magdalena 25. Malinowski Dariusz 26. Marcińczyk Marcin 27. Mróz Kamil 28. Neugebauer Jerzy 29. Noga Marcin 30. Pietruszak Adam 31. Przydacz Jarosław 32. Siniło Marcin 33. Świeczkowski Piotr 34. Szulikowski Zbigniew 35. Torba Tomasz 36. Wodzikowska Daria

Klasa 5b
Wychowawca: Mariusz Nowogrodzki
Absolwenci: 1. Apostołowicz Szymon 2. Czerwiński Paweł 3. Drewniak Maciej 4. Fryca Łukasz 5. Gościło Tomasz 6. Janusiewicz Marcin 7. Kowalski Michał 8. Kucaba Daniel 9. Lempkowski Sławomir 10. Lewandowski Michał 11. Łabęcki Michał 12. Makurat Krzysztof 13. Maślanik Michał 14. Maślanka Marcin 15. Morawski Jacek 16. Naworski Radoław 17. Nawrot Marcin 18. Neńca Jakub 19. Noceń Łukasz 20. Pietryga Radosław 21. Pietrzak Łukasz 22. Pulkowski Łukasz 23. Regosz Maciej 24. Rosiński Radosław 25. Rutkowski Łukasz 26. Stadnik Marcin 27. Szreder Marek 28. Szufel Lechosław 29. Szymański Rafał 30. Szymczak Marcin 31. Ślązak Bartłomiej 32. Ślusarski Paweł 33. Tkaczyk Jacek 34. Wiszniowski Wojtek 35. Wronkowski Łukasz

Klasa 5c
Wychowawca: Maria Łuczak
Absolwenci: 1. Bauza Szymon 2. Bojanowski Patryk 3. Bonk Tomasz 4. Chirrek Marcin 5. Dołębski Łukasz 6. Dudek Stefan 7. Gryzio Michał 8. Herman Juliusz 9. Gwizdziel Łukasz 10. Hutek Bartosz 11. Jędrzyński Cezary 12. Kortas Seweryn 13. Kulik Stanisław 14. Latos Artur 15. Malinowski Maciej 16. Marcinkowski Bartosz 17. Mucha Wojciech 18. Napiórkowski Adam 19. Pajonkowski Janusz 20. Plata Dawid 21. Pruncnal Paweł 22. Prusak Mariusz 23. Radzki Mariusz 24. Rychert Bartosz 25. Szklarzewski Łukasz 26. Słomiński Wojciech 27. Sudoł Michał 28. Targaczewski Łukasz 29. Witkowski Adam 30. Ziemak Tomasz

Klasa 5a
Wychowawca: Katarzyna Umińska
Absolwenci: 1. Jacek Chojnacki 2. Sławomir Chojnacki 3. Łukasz Ciarkowski 4. Wojciech Deinowski 5. K. Deręgowski 6. Waldemar Dudziński 7. Andzelika Gackowska 8. Radosław Jasinski 9. Arkadiusz Jędrzejewski 10. Tatiana Kaczmarska 11. Agnieszka Karasek 12. Emilia Kiedrowska 13. Gabriela Kozicka 14. Tomasz Kurek 15. Agnieszka Lijewska 16. Adam Łatuszyński 17. Grzegorz Martyn 18. Marek Morawski 19. Mariusz Muzioł 20. Waldemar Orzłowski 21. Justyna Pesta 22. Łukasz Pestka 23. Karolina Ruszczyk 24. Roman Sabinarz 25. Daniel Stachowski 26. Michał Studziński 27. Magda Syczyło 28. Maciej Tomys 29. Karolina Topolska 30. Krzysztof Warczak 31. Tomasz Wiśniewski 32. Michał Włodarczuk 33. Dorota Zdanowicz 34. Michał Zwolenkiewicz

Klasa 5b
Wychowawca: Wiesława Alichniewicz
Absolwenci: 1. Tomasz Cichoń 2. Karol Daliga 3. Wojciech Dams 4. Szymon Dębicki 5. Andrzej Dorszyński 6. Waldemar Drozd 7. Andrzej Dzieża 8. Rafał Fijorek 9. … 10. Szymon Gierszewski 11. Karol Grzeca 12. Tomasz Hapka 13. Krzysztof Kaczmarek 14. Grzegorz Krzyżanowski 15. Paweł Kulas 16. Tomasz Marcinek 17. Radosław Mazgaj 18. Piotr Mikulski 19. Paweł Niećko 20. Krzysztof Niżałowski 21. Michał Połczyński 22. Sławomir Pawłowski 23. Andrzej Pstrąg 24. Ryszard Radziejewski 25. Radosław Sadłowski 26. Michał Smolarz 27. Piotr Sokołowski 28. Tomasz Struziński 29. Michał Szneidrowski 30. Bartosz Sztajborn

Klasa 5c
Wychowawca: Janusz Zieliński
Absolwenci: 1. Łukasz Bloch 2. Jarosław Borowski 3. Sławomir Drewek 4. Tomasz Fierek 5. Tomasz Gawron 6. Hubert Ginter 7. Mirosław Gorlik 8. Artur Izdebski 9. Szymon Jastrzębowski 10. Marcin Kania 11. Arkadiusz Kołodziejski 12. Arkadiusz Magdziński 13. Krzysztof Miller 14. Marcin Mionskowski 15. Sebastian Osyka 16. Tomasz Paluch 17. Krzysztof Rombała 18. Tomasz Stawarz 19. Sebastian Szaflik 20. Bartłomiej Szmagliński 21. Paweł Szymański 22. Janusz Śpiołek 23. Marcin Trawicki 24. Krzysztof Trybek 25. Grzegorz Turzyński 26. Adam Wilkowski 27. Jarosław Zieliński 28. Karol Żmuda-Trzebiatowski

Klasa 5a
Wychowawca: Teresa Sobczak
Absolwenci: 1. Babińska Justyna 2. Fortuńska Anna 3. Gic Przemysław 4. Jankowski Tomasz 5. Kaliski Tomasz 6. Kanabaj Maciej 7. Kania Monika 8. Landmesser Aneta 9. Modrzejewski Tomasz 10. Nowacki Roman 11. Ostrowski Zbigniew 12. Owsik Juliusz 13. Piechowska Anna 14. Piekarski Radosław 15. Piłat Marcin 16. Podlewski Przemysław 17. Pokrzywnicka Ewa 18. Schenk Tadeusz 19. Spychalska Aleksandra 20. Stolzenburg Beata 21. Susek Małgorzata 22. Szymańska Bożena 23. Usdrowski Tomasz 24. Wamke Julia 25. Wiśniewski Leszek 26. Żelazna Olimpia 27. Żychlińska Beata

Klasa 5b
Wychowawca: Bogumił Urbański, Elwira Sicińska
Absolwenci: 1. Bobicz Karol 2. Bock Bartosz 3. Borowicz Marcin 4. Celebucki Zbigniew 5. Flig Mariusz 6. Fosiński Krzysztof 7. Gierek Marcin 8. Grugel Marek 9. Helt Lechosław 10. Janowicz Tomasz 11. Kaczorowski Maciej 12. Kalinowski Michał 13. Kiełpikowski Damian 14. Kończalski Rafał 15. Korcz Rafał 16. Kościanek Karol 17. Kubacki Maciej 18. Latzke Tomasz 19. Lubiński Rafał 20. Pochowski Lech 21. Puchowski Piotr 22. Rzyduch Mariusz 23. Świątkowski Roman 24. Warzyński Dawid 25. Zalewski Marcin 26. Winiarski Piotr

Klasa 5c
Wychowawca: Henryk Obuchowski
Absolwenci: 1. Adamczyk Jacek 2. Babiński Andrzej 3. Bembenek Michał 4. Budnik Piotr 5. Caban Mirosław 6. Cichocki Jacek 7. Ginter Waldemar 8. Głowacki Przemysław 9. Gart Artur 10. Grabowski Waldemar 11. Kaczmarek Michał 12. Kargul Michał 13. Kaszyński Przemysław 14. Kikulski Dawid 15. Klaczny Miłosz 16. Kosiński Juliusz 17. Kroplewski Dawid 18. Krzewiński Artur 19. Kubalak Waldemar 20. Kulas Witold 21. Olejniczak Krzysztof 22. Pieczka Adam 23. Poraj Robert 24. Pudło Bartłomiej 25. Stosik Marcin 26. Trawicki Adam 27. Tybarczyk Leszek 28. Zydel Mariusz

Klasa 5a
Wychowawca: Jacek Krzyżanowski, Piotr Bugaj
Absolwenci: 1. Jacek Augustyński 2. Marcin Chróśniak 3. Wojtek Czapka 4. Jolanta Czeplina 5. Marlena Kruszczyńska 6. Sławomir Lipski 7. Krzysztof Michalak 8. Andrzej Misiorny 9. Piotr Okonek. 10. Marcin Piechocki 11. Arkadiusz Podlaszewski 12. Marcin Porożyński 13. Leszek Rawski 14. Marcin Stosik 15. Joanna Szajda 16. Darek Szczekocki 17. Krzysztof Szweda 18. Piotr Zamachowski

Klasa 5b
Wychowawca: Lidia Nurczyńska
Absolwenci: 1. Piotr Dorawa 2. Marcin Dieża 3. Damian Garlicki 4. Daniel Gierszewski 5. Radosław Jąśkiewicz 6. Michał Kacerka 7. Grzegorz Kozłowski 8. Tomasz Kozłowski 9. Wojtek Matczak 10. Sebastian Nowak 11. Mariusz Orzechowski 12. Karol Podgórski 13. Piotr Potoczny 14. Marcin Smoleński 15. Bogumił Śpiołek 16. Ireneusz Węsiora 17. Marek Wiśniewski 18. Dariusz Wnękowicz 19. Michał Wroniak 20. Radosław Zabrocki 21. Michał Żmich 22. Marcin Zychski

Klasa 5c
Wychowawca: Roman Bocianiaki
Absolwenci: 1. Dariusz Augustyński 2. Karol Budasz 3. Marcin Chełminiak 4. MArcin Czerwiński 5. Przemysław Jagiełło 6. Arkadiusz Jaskuła 7. Przemysław Kasprzyk 8. Marian Knut 9. Piotr Lis 10. Maciej Malinowski 11. Rafał Nakielski 12. Maciej Niklasz 13. Paweł Olaszkiewicz 14. Tomasz Orzłowski 15. Zbigniew Ozimkowski 16. Szymon Paprocki 17. Dariusz Pierzgalski 18. Jacek Piskorski 19. Dariusz Pril 20. Mirosław Rębowski 21. Piotr Rozwonkowski 22. Dariusz Rutkowski 23. Piotr Rydzkowski 24. Rafał Wawerka 25. Michał Wnuk Lipiński

Klasa 5a
Wychowawca: Maria Łuczak
Absolwenci: 1. Bieleninik A. 2. Burdzy Barbara 3. M. Cąber 4. Czajkowski Jarosław 5. M. Czerniak 6. Dobek Arkadiusz 7. Falgowski Tomasz 8. Gadziński Jarosław 9. Januszewski Mariusz 10. P. Jankowski 11. G. Kosz 12. L. Kuszewski 13. S. Kwiatkowski 14. Linda Wioletta 15. Lasicki Przemysław 16. A. Łosiński 17. R. Maszka 18. Oerlich Barbara 19. R. Pobłocki 20. Puzio Magdalena 21. Rojecka Monika 22. Sarnowska Dorota 23. Semmerling Adam 24. M. Skotnicki 25. E. Szopinska 26. M. Tasarz 27. Węgrzynowska Iwona 28. S. Wejer 29. Wierycho Michał 30. Małgorzata Wesołowska

Klasa 5b
Wychowawca: Mirosław Koczwara
Absolwenci: 1. R. Anioł 2. T. Bajek 3. Bobkowski Mariusz 4. M. Borkowski 5. R. Bugalski 6. Bunkowski Andrzej 7. T. Brzóska 8. J. Choma 9. M. Ciara 10. Cichocki Grzegorz 11. D. Dąbek 12. P. Gładkowicz 13. D. Górski 14. Hutek Adam 15. A. Jatczak 16. Sz. Kopeć 17. Kowalski Krzysztof 18. Lehnart Maciej 19. Lewandowski Bartosz 20. Lis Tomasz 21. Nastały Grzegorz 22. Perszewski Leszek 23. Podsiadłowski Stefan 24. J. Przeczewski 25. J. Przywitowski 26. Reślinśki Piotr 27. Marcin Rutkowski 28. A. Rozanow 29. Rożek Jacek 30. K. Sarnecki 31. J. Sonnerfeld 32. Wieczór Tomasz 33. Z. Zieliński 34.

Klasa 5c
Wychowawca: Magdalena Kochanowska
Absolwenci: 1. Antas Tomasz 2. T. Bojarowski 3. D. Ciesielski 4. Ciszewski Rafał 5. A. Doszkiewicz 6. Doring Daniel 7. Gałązka Marcin 8. W. Godlewski 9. M. Idzikowski 10. Kajzer Krzysztof 11. Kaszubowski Robert 12. M. Kiełtyka 13. D. Knuth 14. Kozłowski Andrzej 15. T. Kujawski 16. M. Leszczyński 17. E. Lewandowski 18. M. Majkowski 19. A. Miszke 20. Nenczak Michał 21. Ossowski Jarosław 22. R. Pasierbik 23. J. Rogowski 24. L. Ryniec 25. B. Seweryniak 26. Stosik Andrzej 27. Ulejczyk Sylwester 28. K. Wasiak

Klasa 5a
Wychowawca: Aniela Czyżyk
Absolwenci: 1. Atras Joanna 2. Baran Magdalena 3. Eichmann Izabela 4. Garbacka Katarzyna 5. Górnowicz Aleksandra 6. Górska Wioletta 7. Janowski Marcin 8. Makowska Anita 9. Maliński Andrzej 10. Mierzejewski Krzysztof 11. Musiał Sławomir 12. Nieżurawska Janina 13. Pepliński Bogdan 14. Pestka Andrzej 15. Pięta Grzegorz 16. Płoski Ireneusz 17. Podczaski Radosław 18. Prabucki Dariusz 19. Sowa Dorota 20. Szurpita Aleksander 21. Zawiszewska Edyta

Klasa 5b
Wychowawca: Andrzej Drewnikowski
Absolwenci: 1. Bańczerowski Piotr 2. Barłóg Bartosz 3. Bełczyński Waldemar 4. Bielicki Mariusz 5. Heidinger Mariusz 6. Janik Adam 7. Kikulski Jarosław 8. Krawiec Krzysztof 9. Król Maciej 10. Kwiatkowski Waldemar 11. Lis Maciej 12. Łukaszewicz Adam 13. Milkowski Mirosław 14. Niesiołowski Zenon 15. Niewiadomski Jerzy 16. Oleczek Waldemar 17. Paciorek Adam 18. Pardna Jan 19. Pytka Mariusz 20. Recki Artur 21. Różycki Bogusław 22. Szreder Albert 23. Szustkowski Jarosław 24. Talar Wojciech 25. Tkacz Tomasz 26. Tyde Szymon

Klasa 5c
Wychowawca: Janusz Zieliński
Absolwenci: 1. Barcz Sylwan 2. Bembenek Mariusz 3. Brygman Robert 4. Grugel Tomasz 5. Hinc Waldemar 6. Karbownik Piotr 7. Karnowski Rafał 8. Kiełpiński Tomasz 9. Kruczkowski Daniel 10. Kurz Wojciech 11. Łańczak Artur 12. Maćkowiak Robert 13. Niemczewski Remigiusz 14. Niemiec Ireneusz 15. Nowak Zbigniew 16. Olszewski Adam 17. Paderewski Krzysztof 18. Potrapeluk Artur 19. Schmelter Rafał 20. Szyca Sebastian 21. Tomana Andrzej 22. Trzeciak Rafał 23. Tul Zbigniew 24. Wąśniewski Olgierd 25. Zieliński Mariusz 26. Ziemiński Zbigniew

Klasa 5a
Wychowawca: Zofia Nyske
Absolwenci: 1. Barton Maciej 2. Bożemski Mariusz 3. Chałupnik Paweł 4. Gilgenast Artur 5. Hulanicki Krzysztof 6. Jankowska Agnieszka 7. Jereczek Tomasz 8. Kiżewski Wojciech 9. Koszela Robert 10. Kowalski Michał 11. Knut Dariusz 12. Kruszczyński Dariusz 13. Kubacki Karol 14. Łangowska Stell 15. Marciniak Piotr 16. Matusik Zbigniew 17. Narloch Dariusz 18. Prucia Jacek 19. Przybysz Paweł 20. Radomska Aleksandra 21. Rybak Grażyna 22. Stachowiak Przemysław 23. Suchomski Przemysław 24. Susek Tomasz 25. Szałwińska Marlena 26. Szewc Barbara 27. Trzebiatowski Zbigniew 28. Tułodziecka Iwona 29. Tusik Radosław 30. Wawrzyszcz Wojciech 31. Wierzbanowska Joanna 32. Wilczewska Anna 33. Wolanowski Artur 34. Wykner Tomasz

Klasa 5b
Wychowawca: Wiesława Alichniewicz
Absolwenci: 1. Andrzejak Adam 2. Błaszczyk Krzysztof 3. Bołkowski Andrzej 4. Ciołek Sławomir 5. Drzazga Daniel 6. Dymowski Artur 7. Gazdała Sławomir 8. Górny Tomasz 9. Hałas Sylwester 10. Junka Jan 11. Kozłowski Jacek 12. Lubiński Piotr 13. Marszałkowski Arkadiusz 14. Mikołajczyk Krzysztof 15. Mytych Dariusz 16. Nowak Szymon 17. Okoniewski Michał 18. Okoński Mariusz 19. Ostrowski Eugeniusz 20. Partyka Karol 21. Pierunek Przemysław 22. Przypolski Mariusz 23. Pytasz Mirosław 24. Rochowicz Mariusz 25. Rogalski Marcin 26. Sass Jarosław 27. Szembrzuch Sławomir 28. Tondryk Kazimierz 29. Tułodziecki Sylwester 30. Waruszewski Waldemar 31. Wegner Sławomir 32. Westfal Zbigniew 33. Węglerski Sławomir 34. Zakolski Artur 35. Zawiszewski Tomasz 36. Żurek Tomasz

Klasa 5c
Wychowawca: Teresa Sobczak
Absolwenci: 1. Bekisz Marcin 2. Borzyszkowski Jacek 3. Brauze Tomasz 4. Brodziński Maciej 5. Czarnecki Tomasz 6. Czerwiński Marcin 7. Burza Bartosz 8. Dudek Piotr 9. Durlak Szymon 10. Gęsicki Krystian 11. Gęsiarz Marcin 12. Głowacki Grzegorz 13. Grabowski Piotr 14. Grom Grzegorz 15. Kaplarny Mariusz 16. Kośmider Dariusz 17. Kowalczyk Krzysztof 18. Mikrut Tomasz 19. Matyjasik Janusz 20. Musierowicz Michał 21. Nowicki Piotr 22. Pałubicki Mariusz 23. Pawlik Sebastian 24. Plata Marian 25. Pniewski Grzegorz 26. Przewrocki Andrzej 27. Rogoziński Roman 28. Ruciński Zdzisław 29. Staniszewski Krzysztof 30. Stańczak Janusz 31. Stefański Waldemar 32. Szadkowski Rafał 33. Szmyt Mariusz 34. Sznajdrowski Rafał 35. Wegner Jarosław 36. Wyciszkiewicz Mariusz

Klasa Va
Wychowawca: Maria Łuczak
Absolwenci: 1. Angowska Ewa 2. Budosz Anna 3. Dłutkowski Jarosław 4. Gorbacka Agnieszka 5. Gibowski Andrzej 6. Gnaciński Andrzej 7. Grobelny Tomasz 8. Grzybowski Ireneusz 9. Iwicki Robert 10. Jałoza Ireneusz 11. Karasek Helena 12. Kiełpiński Marek 13. Kwiatkowski Piotr 14. Marczak Rafał 15. Mężydlo Jacek 16. Myżyńska Joanna 17. Nogalski Ireneusz 18. Paprocka Zdzisława 19. Osowski Kamil 20. Ryniek Jan 21. Sielecki Marek 22. Skiba Waldemar 23. Sowa Tomasz 24. Szczepański Marek 25. Szymański Adam 26. Wójtowicz Sylwia 27. Wykland Adam 28. Wyrembelska Daria 29. Wysocki Piotr 30. Zduński Artur

Klasa Vb
Wychowawca: Bogusław Urbański
Absolwenci: 1. Bienias Krzysztof 2. Chropiński Maciej 3. Chyla Mariusz 4. Ciechorski Andrzej 5. Czarnowski Zdobysław 6. Finc Tomasz 7. Głodowski Zbigniew 8. Harasim Wojciech 9. Hinc Wiesław 10. Jaroszewski Bartosz 11. Kamiński Maciej 12. Karolczyk Jerzy 13. Kieszkowski Artur 14. Kotyński Tomasz 15. Krzyszkiewicz Zbigniew 16. Kwiatkowski Marek 17. Lejbt Jacek 18. Lipski Grzegorz 19. Mederski Piotr 20. Muś Igor 21. Pesta Paweł 22. Piotrowski Arkadiusz 23. Piórkowski Grzegorz 24. Prus Rafał 25. Piwowarski Piotr 26. Ratajczak Arkadiusz 27. Rogowski Piotr 28. Sielicki Sławomir 29. Sikorski Robert 30. Suliński Grzegorz 31. Topolewski Mariusz

Klasa Vc
Wychowawca: Henryk Obuchowski
Absolwenci: 1. Blumkowski Mariusz 2. Budzyński Piotr 3. Chrzan Wiesław 4. Drążek Artur 5. Gniot Henryk 6. Juszczak Tomasz 7. Kapanka Marcin 8. Kłosowski Robert 9. Kobus Piotr 10. Kopijowski Krzysztof 11. Kozioł Mariusz 12. Mochalski Jarosław 13. Niewiadomski Włodzimierz 14. Ogłuszka Krzysztof 15. Pawlik Tomasz 16. Piesik Marek 17. Piotrowski Robert 18. Radtkowski Jarosław 19. Ringel Grzegorz 20. Rurek Tomasz 21. Siemieniak Jacek 22. Sieniak Krzysztof 23. Sokół Tomasz 24. Sosnowski Jacek 25. Stężewski Mariusz 26. Szewczykowski Maciej 27. Tecław Michał 28. Urbański Paweł 29. Wiśniewski Waldemar 30. Zygowski Paweł

Klasa 5a
Wychowawca: Lidia Nurczyńska
Absolwenci: 1. Barański Marek 2. Blok Mirosław 3. Duda Maciej 4. Gawroński Kamil 5. Gdaniec Sławomir 6. Guz Tomasz 7. Gwizdała Rafał 8. Iwańkowicz Sylwia 9. Jakubczak Adam 10. Kęsik Rafał 11. Klimanowski Krzysztof 12. Kobiela Bogdan 13. Kucała Rafał 14. Ligocka Barbara 15. Łangowska Bogumiła 16. Miotek Jolanta 17. Niedźwiedź Andrzej 18. Ostrowski Michał 19. Pacewicz Przemysław 20. Rabandt Hubert 21. Ramik Beata 22. Rajaczak Przemysław 23. Rohde Mirosław 24. Rumiński Jarosław 25. Siekierkowski Jędrzej 26. Sikora Tomasz 27. Szałwińska Dorota 28. Szraga Janusz 29. Trzcińska Jolanta 30. Wedel Anna 31. Zawierucha Mariusz

Klasa 5b
Wychowawca: Adolf Niedźwiedź
Absolwenci: 1. Butowski Tomasz 2. Filip Waldemar 3. Gąsiorowski Igor 4. Jabłoński Mariusz 5. Jaskólski Witold 6. Juras Maciej 7. Kesner Maciej 8. Kirsten Bartłomiej 9. Kobus Marek 10. Kowalczyk Jacek 11. Krzykalski Zbigniew 12. Lipowski Wawrzyniec 13. Lorek Waldemar 14. Magnuszewski Maciej 15. Miszke Jan 16. Moczadło Artur 17. Nojkampf Jacek 18. Ochendal Andrzej 19. Paczkowski Sławomir 20. Pesta Henryk 21. Podolak Paweł 22. Sławiński Witold 23. Sypniewski Leszek 24. Szarafin Roman 25. Szymacha Jacek 26. Urbowski Sławomir 27. Wódczak Piotr 28. Zakrzewski Arkadiusz 29. Ziuziakowski Krzysztof 30. Żabierek Michał 31. Żuchowski Piotr

Klasa 5c
Wychowawca: Jerzy Kreft
Absolwenci: 1. Błaszczyk Karol 2. Byczkowski Arkadiusz 3. Cejrowski Arkadiusz 4. Eich Jarosław 5. Filipowski Jan 6. Gierlik Andrzej 7. Gwarda Piotr 8. Karwicki Robert 9. Kaźmierczak Piotr 10. Kowalski Dariusz 11. Krużyński Leszek 12. Kuliński Sławomir 13. Laska Tomasz 14. Lewandowski Zbigniew 15. Łukaszewski Jacek 16. Mandziewski Jacek 17. Nowopolski Tomasz 18. Okoński Krzysztof 19. Oler Adam 20. Piechocki Paweł 21. Pietrzalk Mariusz 22. Prządka Mariusz 23. Słomski Jarosław 24. Stoltman Mieczysław 25. Tessar Mirosław 26. Ulatowski Zenon 27. Wicki Waldemar 28. Wruszczak Robert 29. Zabrocki Wojciech 30. Zawiszewski Rafał

Klasa 5a
Wychowawca: Krystyna Grochowska
Absolwenci: 1. Baraniak Rafał 2. Bobrowska Magdalena 3. Burzyński Piotr 4. Felski Mirosław 5. Giedrys Roman 6. Giłka Leszek 7. Grabański Rafał 8. Gwóźdź Janusz 9. Hoppe Sylwia 10. Kępczyński Rafał 11. Kowalska Jolanta 12. Kowalski Dariusz 13. Kowalewski Dariusz 14. Łosiński Sławomir 15. Madziński Waldemar 16. Manowski Waldemar 17. Marek Jacek 18. Matulewicz Piotr 19. Mróz Paweł 20. Nielek Wojciech 21. Nowaczewski Piotr 22. Pepliński Roman 23. Perlicki Piotr 24. Pipowski Dariusz 25. Potoczna Aneta 26. Przewięźlikowski Ireneusz 27. Radowmski Radosław 28. Rypalski Krzysztof 29. Ryżek Elżbieta 30. Szczęsny Wojciech 31. Szymkowski Sławomir 32. Walczak Krzysztof 33. Wąsik Ewa 34. Woźniak Marek 35. Wysocki Karol 36. Zielińska Joanna

Klasa 5b
Wychowawca: Wiesława Alichniewicz
Absolwenci: 1. Anhalt Wiesław 2. Apostołowicz Rafał 3. Babiński Aleksander 4. Banaszak Maciej 5. Bazylewicz Jerzy 6. Bojanowski Leszek 7. Bryll Maciej 8. Ciuk Mariusz 9. Cyrankowski Jarosław 10. Cytloch Radosław 11. Czach Krzysztof 12. Drojma Piotr 13. Debal Michał 14. Giszter Arkadiusz 15. Gola Andrzej 16. Jatczak Paweł 17. Jędrzejewski Rafał 18. Kamiński Mariusz 19. Kosiński Mariusz 20. Kowalski Marek 21. Kwaśnica Roman 22. Kwiatkowski Adam 23. Lemańczyk Wojciech 24. Maciejewski Konrad 25. Maruszak Marek 26. Maslonka Michał 27. Nowakowski Rafał 28. Nowicki Tomasz 29. Okoński Piotr 30. Olszewski Mariusz 31. Pniewski Tomasz 32. Polanowski Jarosław 33. Szmidt Szymon 34. Sobański Waldemar 35. Soćko Grzegorz 36. Stenka Mateusz 37. Szefler Dominik 38. Veit Karol

Klasa 5c
Wychowawca: Roman Bocianiak
Absolwenci: 1. Adamczyk Marcin 2. Anders Sławomir 3. Andrzejczak Tomasz 4. Błaszczak Paweł 5. Cysewski Marceli 6. Drobkiewicz Adam 7. Dykczyński Artur 8. Heldt Jacek 9. Horodecki Sebastian 10. Janas Dariusz 11. Janta- Lipiński Jacek 12. Jutrzonka Reginald 13. Kleman Tomasz 14. Kobiela Zdzisław 15. Kolasiński Michał 16. Kowalski Norbert 17. Lebrecki Arkadiusz 18. Łangowski Mirosław 19. Maruszak Paweł 20. Mendyk Przemysław 21. Niezabitowski Marek 22. Olszewski Mirosław 23. Orfin Marek 24. Ronda Jacek 25. Serkowski Michał 26. Soroczyński Paweł 27. Starościak Janusz 28. Ślusarski Sławomir 29. Turzyńskim Wojciech 30. Warejko Jacek 31. Wisławski Jacek 32. Wiśniewski Piotr 33. Zwoliński Tomasz 34. Ździebłowski Dominik

Klasa 5a
Wychowawca: Aniela Czyżyk
Absolwenci: 1. Adryańczyk Sylwia 2. Babik Michał 3. Baran Małgorzata 4. Bartoszewski Bogdan 5. Bobińska Aleksandra 6. Brzeski Wojciech 7. Buczyńska Eliza 8. Domagalski Rafał 9. Gdaniec Jacek 10. Gibas Wojciech 11. Grajewski Sylwester 12. Jaroszewski Andrzej 13. Jeżewski Waldemar 14. Kaczmarski Tadeusz 15. Kłosowski Romuald 16. Łangowski Robert 17. Łudzik Renata 18. Morkowski Mariusz 19. Mrowicka Sylwia 20. Nowicki Radosław 21. Olszewska Monika 22. Paetsch Marcin 23. Pelcner Marian 24. Pszeniak Sławomir 25. Sikora Bożena 26. Stopa Joanna 27. Szawłowski Piotr 28. Szulc Dariusz 29. Tomaszewski Grzegorz 30. Walusiak Agnieszka 31. Welsandt Bożena 32. Wichrowski Jarosław 33. Wierzba Adam 34. Witkowski Wit

Klasa 5b
Wychowawca: Mirosław Koczwara
Absolwenci: 1. Banach Jacek 2. Belzerowski Marcin 3. Byczkowski Waldemar 4. Chudziński Mariusz 5. Dama Adam 6. Deinowski Mariusz 7. Dembek Waldemar 8. Godlewski Roman 9. Górecki Paweł 10. Jędrzejewski Piotr 11. Kamieński Krzysztof 12. Kiełpiński Sławomir 13. Kmiecik Piotr 14. Kurlenda Piotr 15. Lach Mariusz 16. Lewicki Tomasz 17. Linda Krzysztof 18. Mierzejewski Przemysław 19. Miszewski Michał 20. Muszyński Jacek 21. Mytlewski Jarosław 22. Ołdak Paweł 23. Pietrzykowski Sławomir 24. Piosik Robert 25. Podsiadło Grzegorz 26. Prabucki Witold 27. Raźniewski Piotr 28. Richert Jacek 29. Ropiński Paweł 30. Rus Piotr 31. Sabiniarz Andrzej 32. Staniecki Arkadiusz 33. Szczukowski Daniel 34. Thiede Mariusz 35. Wiśniewski Zbigniew 36. Wojtalewicz Adam 37. Bonk Rafał

Klasa 5c
Wychowawca: Magdalena Kochanowska
Absolwenci: 1. Argasiński Michał 2. Augustyniak Cezary 3. Bloch Marcin 4. Chrulski Zbigniew 5. Chruściński Waldemar 6. Czapka Sławomir 7. Dulka Piotr 8. Jakubowski Andrzej 9. Jankowski Jan 10. Kata Adam 11. Kłodziński Ireneusz 12. Koc Tomasz 13. Komorowski Tomasz 14. Kosiorkiewicz Piotr 15. Krzemiński Daniel 16. Kuśmierz Piotr 17. Lutowski Piotr 18. Mania Mariusz 19. Ochmański Tomasz 20. Pamfil Włodzimierz 21. Pazera Przemysław 22. Rudnik Jacek 23. Rudnikowski Andrzej 24. Słowikowski Henryk 25. Stachowicz Mariusz 26. Strzyński Sławomir 27. Stetkiewicz Maciej 28. Strugalski Paweł 29. Szczech Aleksandra 30. Szulc Tomasz 31. Wałczyk Piotr 32. Żelazko Krzysztof

Klasa 5a
Wychowawca: Zofia Nyske
Absolwenci: 1. Arkuszewski Przemysław 2. Babski Krystian 3. Balcerak Joanna 4. Baranowska Mariola 5. Barańska Ewa 6. Bednarek Adam 7. Borowski Mariusz 8. Brunka Mariusz 9. Bryl Jolanta 10. Chrościelewska Ewa 11. Cholewiński Tomasz 12. Chojnacki Dariusz 13. Danielewicz Sławomir 14. Deptuła Miłosz 15. Dębicka Edyta 16. Ejsmont Ryszard 17. Gackowski Marek 18. Gutkowski Mirosław 19. Kalinowski Maciej 20. Kapuściński Tomasz 21. Karcz Witold 22. Kinecki Wiesław 23. Kowalski Michał 24. Kotwica Ireneusz 25. Kroplewski Rafał 26. Lipski Andrzej 27. Łącki Piotr 28. Mentlewicz Karol 29. Myszewski Radosław 30. Niedbalski Piotr 31. Osiński Jarosław 32. Paczkowski Piotr 33. Przybylak Joanna 34. Romaniuk Piotr 35. Salwin Michał 36. Szada-Borzyszkowski Tomasz 37. Szamański Waldemar 38. Urbański Marek 39. Wasiniewski Roman 40. Wiśniewski Zbigniew

Klasa 5b
Wychowawca: Zenon Korytowski
Absolwenci: 1. Bisewski Krzysztof 2. Braun Artur 3. Brzostek Sławomir 4. Chmielewski Tomasz 5. Cymerys Adam 6. Fac Sławomir 7. Gadziński Cezary 8. Graban Marek 9. Handzełko Bogusz 10. Kopeć Piotr 11. Kraszewski Witold 12. Krysiak Marek 13. Lewandowski Dariusz 14. Leszczyński Wiesław 15. Makowski Andrzej 16. Manikowski Marek 17. Peszyński Krzysztof 18. Rybicki Mariusz 19. Sulej Grzegorz 20. Szafrański Jacek 21. Szwagrzak Grzegorz 22. Trzeciak Bogusław 23. Wegner Mirosław 24. Winkler Leopold 25. Wolff Marcin 26. Zalewski Ireneusz

Klasa 5c
Wychowawca: Janusz Zieliński
Absolwenci: 1. Borkowski Piotr 2. Chojnicki Bogdan 3. Dunajski Grzegorz 4. Freda Sylwester 5. Fryca Tomasz 6. Gajda Grzegorz 7. Gostomski Zbigniew 8. Iwanicki Maurycy 9. Janiak Andrzej 10. Kiedrowski Wiesław 11. Knopik Grzegorz 12. Kryszak Marek 13. Lewicki Jacek 14. Lewandowski Mirosław 15. Liński Jarosław 16. Manikowski Piotr 17. Nalazek Grzegorz 18. Obara Andrzej 19. Olejnik Edward 20. Pawlikowski Jarosław 21. Pikulski Jarosław 22. Piotrowski Zbigniew 23. Popławki Andrzej 24. Saja Tomasz 25. Sikorski Marek 26. Sokołowski Robert 27. Spica Piotr 28. Stasiński Jacek 29. Sydoruk Aleksander 30. Szalaty Dariusz 31. Wójtowicz Marcin

Klasa 5a
Wychowawca: Andrzej Mieczkowski
Absolwenci: 1. Adamczyk Robert 2. Bartecki Rafał 3. Fischer Arkadiusz 4. Gołaszewski Piotr 5. Grzybowski Marek 6. Jaruszewski Leszek 7. Jurewicz Zbigniew 8. Karczewski Jarosław 9. Kiełpikowski Marek 10. Kozikowski Andrzej 11. Lewicki Tomasz 12. Masiak Adam 13. Nagórski Krzysztof 14. Nowak Piotr 15. Ostrowski Sławomir 16. Owadowska Edyta 17. Perzyński Jan 18. Pytlarczyk Mirosław 19. Rytkowski Dariusz 20. Sieg Wioletta 21. Siemiński Waldemar 22. Skarżyński Jan 23. Sołtysiak Damian 24. Stasińska Aldona 25. Strzelecki Robert 26. Szałwiński Zbigniew 27. Szczęsny Roman 28. Szulc Jacek 29. Tesz Włodzimierz 30. Zachwieja Dorota

Klasa 5b
Wychowawca: Anatol Cieśliński
Absolwenci: 1. Adrych Piotr 2. Bejgrowicz Tomasz 3. Błaszczyk Grzegorz 4. Borkowski Jacek 5. Borlik Dariusz 6. Borowiec Krzysztof 7. Bosek Krzysztof 8. Broździak Sławomir 9. Ciesielski Paweł 10. Dereniowski Sławomir 11. Glazik Krzysztof 12. Gryning Piotr 13. Junkiewicz Jarosław 14. Klafczyński Michał 15. Kolkowski Piotr 16. Kwella Sławomir 17. Manelski Mirosław 18. Mazelewski Robert 19. Niemczewski Dariusz 20. Orzłowki Piotr 21. Pieczka Andrzej 22. Pokorski Jarosław 23. Sala Janusz 24. Sawitzki Sławomir 25. Stasiukiewicz Piotr 26. Szulc Piotr 27. Trzebniak Zbigniew 28. Wlekliński Tomasz 29. Wróblewski Krzysztof 30. Zieliński Jarosław

Klasa 5c
Wychowawca: Teresa Sobczak
Absolwenci: 1. Ceglewski Maciej 2. Ćwikliński Waldemar 3. Dymek Krzysztof 4. Gackowski Radosław 5. Gołębiewski Janusz 6. Jurek Przemysław 7. Jurzyk Jan 8. Kłopotek-Główczewski Jacek 9. Kocikowski Piotr 10. Krokowski Robert 11. Kowalski Marcin 12. Kuźniacki Leszek 13. Langmesser Marek 14. Lewandowski Marek 15. Małecki Waldemar 16. Michnowicz Tomasz 17. Mućko Dariusz 18. Obiała Rafał 19. Oktaba Jarosław 20. Oleszko Józef 21. Opanek Mariusz 22. Pałka Andrzej 23. Pater Marcin 24. Plata Wojciech 25. Pobłocki Robert 26. Potoczny Mariusz 27. Przekwas Waldemar

Klasa 5a
Wychowawca: Lidia Nurczyńska
Absolwenci: 1. Bocian Karol 2. Borowski Mirosław 3. Bukowski Paweł 4. Ćwikliński Gwidon 5. Frankowski Dariusz 6. Izdebski Dariusz 7. Januszewski Jan 8. Kaczmarek Henryk 9. Kęska Jacek 10. Kiliański Krzysztof 11. Kowalewski Marek 12. Krychowski Wiktor 13. Kozłowski Adam 14. Kowalski Dariusz 15. Kukliński Arkadiusz 16. Kurek Piotr 17. Kwas Jacek 18. Lorek Adam 19. Ładziński Ryszard 20. Masiak Andrzej 21. Michalak Tomasz 22. Opaliński Lucjan 23. Ręba Jerzy 24. Rupczak Artur 25. Sadowski Tomasz 26. Sawczyk Andrzej 27. Szeszuła Waldemar 28. Włodarczyk Wojciech 29. Wojciechowski Maciej

Klasa 5b
Wychowawca: Adolf Niedźwiedź
Absolwenci: 1. Angowski Wojciech 2. Biankowski Zdzisław 3. Czapiewski Krzysztof 4. Czechlowski Piotr 5. Dymek Dariusz 6. Gruszecki Witold 7. Kaczmarek Wojciech 8. Knorps Wojciech 9. Kopyczyński Waldemar 10. Kowalski Andrzej 11. Kwiatkowski Tomasz 12. Lauter Jarosław 13. Martin Piotr 14. Michna Franciszek 15. Nowaczyk Zenon 16. Nowak Jacek 17. Olski Jarosław 18. Piotrowski Grzegorz 19. Piwoński Jacek 20. Rojewski Janusz 21. Sawicki Leszek 22. Siedlecki Ryszard 23. Soblik Zbigniew 24. Suchomski Jerzy 25. Wawryków Piotr

Klasa 5c
Wychowawca: Henryk Obuchowski
Absolwenci: 1. Błażejewski Sławomir 2. Bonk Mariusz 3. Burandt Rafał 4. Byczkowski Piotr 5. Chmielewski Jan 6. Cichocki Ireneusz 7. Deisenberg Radosław 8. Glama Zbigniew 9. Knioła Wojciech 10. Kośmieja Adam 11. Krzewiński Ernest 12. Lasocki Paweł 13. Muchowski Piotr 14. Nyklewicz Krzysztof 15. Ochendal Jakub 16. Paciorek Robert 17. Pawłowski Radosław 18. Piekarski Krzysztof 19. Popławski Jarosław 20. Sobczak Marek 21. Słupikowski Jacek 22. Wagner Tadeusz 23. Woźniak Mariusz 24. Żelazkowski Zbigniew

Klasa 5a
Wychowawca: Roman Bocianiak
Absolwenci: 1. Bauer Arkadiusz 2. Borowicz Mariusz 3. Bugaj Piotr 4. Domian Dariusz 5. Frankiewicz Dariusz 6. Gawdzis Piotr 7. Kątny Andrzej 8. Konopka Dariusz 9. Kwiatkowski Piotr 10. Meyer Sabina 11. Nowicka Honorata 12. Pierzyński Artur 13. Stobiński Andrzej 14. Stolar Robert 15. Szopiera Adam 16. Szreiber Andrzej 17. Walczak Adam 18. Włodarczyk Jacek 19. Warzykowska Barbara 20. Zielaskiewicz Tomasz

Klasa 5b
Wychowawca: Wiesław Kurowski, Krystyna Grochowska
Absolwenci: 1. Budnik Mirosław 2. Chęsy Remigiusz 3. Czoska Dariusz 4. Drajem Jan 5. Filipowski Wojciech 6. Goliński Kazimierz 7. Kapela Jacek 8. Kołecki Marek 9. Kosiedowski Jacek 10. Kozłowski Piotr 11. Lewiński Przemysław 12. Litkowski Marian 13. Lubiński Zbigniew 14. Magnuszewski Jarosław 15. Majsner Sławomir 16. Makowski Michał 17. Mordziński Jerzy 18. Mrozik Ryszard 19. Mużyk Sławomir 20. Pluciński Grzegorz 21. Przybylski Jerzy 22. Rajnik Sławomir 23. Stachowiak Marek 24. Stachowiak Tomasz 25. Studziński Dariusz 26. Spica Stanisław 27. Wandas Piotr 28. Wądołowski Dariusz

Klasa 5c
Wychowawca: Marta Kirsz
Absolwenci: 1. Bednarczyk Paweł 2. Bukowski Andrzej 3. Cyrkulski Dariusz 4. Dorawa Mirosław 5. Kamiński Waldemar 6. Klawikowski Eugeniusz 7. Kowalewski Bernard 8. Krzyżanowski Jacek 9. Laudański Dariusz 10. Lech- Bieliński Leszek 11. Mańskowski Waldemar 12. Milkusiak Stanisław 13. Obrębski Mirosław 14. Podkański Leszek 15. Tkaczyk Tomasz 16. Toczek Piotr 17. Wąsikowski Leszek 18. Wojciechowski Jarosław 19. Zieliński Wacław

Klasa 5a
Wychowawca: Barbara Kurowska
Absolwenci: 1. Andrzejczak Beata 2. Boniecki Piotr 3. Brząkała Mirosława 4. Bugaj Paweł 5. Durajewska Janina 6. Glama Paweł 7. Głuszak Ryszard 8. Jarzembowski Stanisław 9. Kamińska Dorota 10. Kocząb Piotr 11. Ligmann Maria 12. Łącki Władysław 13. Mądrzyńska Katarzyna 14. Michna Tadeusz 15. Niewiadomska Marzena 16. Nosal Bożena 17. Palenica Aleksander 18. Przybylska Joanna 19. Sikora Sławomir 20. Slęk Zdzisław 21. Topoliński Ryszard 22. Trzebiatowska Barbara 23. Wedel Małgorzata 24. Wierzchowska Dorota 25. Zomkowski Wojciech

Klasa 5b
Wychowawca: Bogumił Urbański
Absolwenci: 1. Białczyk Mariusz 2. Bogdanowicz Paweł 3. Czerwonka Eugeniusz 4. Cwięk Waldemar 5. Grochowski Paweł 6. Kapusta Henryk 7. Karwasz Karol 8. Lewandowski Krzysztof 9. Łyskawa Grzegorz 10. Łukaszewski Marek 11. Matuszewski Zbigniew 12. Myk Sławomir 13. Nowak Robert 14. Opieczonek Jarosław 15. Pilkiewicz Jerzy 16. Pronobis Janusz 17. Romanowski Józef 18. Różankiewicz Wiesław 19. Siwak Zygmunt 20. Stachowiak Maciej 21. Stefaniak Cezary 22. Szada-Borzyszkowski Eugeniusz 23. Wełnitz Błażej 24. Wróbel Jacek 25. Ziółkowski Marek 26. Zwierzchowski Andrzej

Klasa 5c
Wychowawca: Andrzej Leszczyński
Absolwenci: 1. Bronka Andrzej 2. Daniło Krzysztof 3. Dejnowski Franciszek 4. Filas Andrzej 5. Goralewski Adam 6. Januszewski Piotr 7. Kitzerman Marek 8. Lejk Marek 9. Lendzion Marian 10. Malec Sylwester 11. Olejniczak Krzysztof 12. Oset Tomasz 13. Plata Wojciech 14. Popielarz Remigiusz 15. Rondejko Mirosław 16. Sarnowski Zygmunt 17. Siekierkowski Przemysław 18. Stanisławski Mariusz 19. Szaturski Krzysztof 20. Wieczorek Krzysztof 21. Woziński Kazimierz 22. Zakrzewski Marek 23. Zmitrowicz Marek 24. Żurawski Zbigniew

Klasa 5a
Wychowawca: Krystyna Grochowska
Absolwenci: 1. Bielecki Janusz 2. Brzózka Alojzy 3. Buda Mariusz 4. Burchardt Artur 5. Czakowski Zdzisław 6. Dąbrowski Mirosław 7. Domański Robert 8. Dopke Zofia 9. Fieda Tadeusz 10. Gierszewska Sława 11. Hamelak Ewa 12. Hinc Waldemar 13. Jarecki Wojciech 14. Kotliński Ryszard 15. Kowalski Robert 16. Kwaśniewska Jadwiga 17. Mantaj Teresa 18. Nejno Jarosław 19. Radecki Piotr 20. Wężniajewski Piotr

Klasa 5b
Wychowawca: Tadeusz Pliszka
Absolwenci: 1. Barszczak Jerzy 2. Bińkowski Piotr 3. Brudecki Bogusław 4. Czerski Grzegorz 5. Ejsymont Grzegorz 6. Erdanowski Zbigniew 7. Flies Janusz 8. Groblewski Jerzy 9. Jankowski Piotr 10. Jasiński Jacek 11. Kaźmierczak Piotr 12. Kisilewski Waldemar 13. Kliś Krzysztof 14. Krużyński Waldemar 15. Leszczeyński Andrzej 16. Mazelewski Krzysztof 17. Pranga Florian 18. Piekarski Jacek 19. Rynkowski Jarosław 20. Sierosławki Krzysztof 21. Studziński Sławomir 22. Szumała Andrzej 23. Szymikowski Henryk 24. Tomela Krzysztof 25. Trapkowski Stanisław 26. Trędowski Marek

Klasa 5c
Wychowawca: Tadeusz Kortas
Absolwenci: 1. Bromirski Maciej 2. Gąsiorowski Krzysztof 3. Grabowski Michał 4. Grądkowski Jerzy 5. Karbowski Janusz 6. Karger Sławomir 7. Kucharzewski Arkadiusz 8. Krysiak Mirosław 9. Kwaśniewski Dariusz 10. Marcinkiewicz Tomasz 11. Myszk Henryk 12. Nędza Jarosław 13. Olewnik Mieczysław 14. Papis Piotr 15. Radowski Lech 16. Różański Jarosław 17. Sieniek Krzysztof 18. Szymański Marian 19. Thomas Wojciech 20. Tołczyński Janusz 21. Tapka Dariusz 22. Trapkowski Tomasz 23. Woynowski Wiesław 24. Wyczałkowski Zbigniew 25. Zblewski Andrzej 26. Zieliński Adam 27. Zieliński Marek

Klasa 5a
Wychowawca: Zofia Nyske
Absolwenci: 1. Cieślak Zdzisław 2. Fizyczak Ewa 3. Florczak Roman 4. Gut Wojciech 5. Hoffman Zbigniew 6. Kanecki Krzysztof 7. Kołaczyński Dariusz 8. Kudełka Małgorzata 9. Kumkowski Andrzej 10. Kulas Dariusz 11. Kwiecień Jan 12. Leczkowski Jarosław 13. Ligmann Marek 14. Lisewska Jadwiga 15. Mochalski Stefan 16. Molenda Arkadiusz 17. Nawrocki Bogdan 18. Nidgrodzki Henryk 19. Nowakowski Ireneusz 20. Okoń Dariusz 21. Pawłowski Paweł 22. Popielarz Lidia 23. Różański Andrzej 24. Rudnik Danuta 25. Rummel Ilona 26. Sekuła Wiesław 27. Sowińska Bożena 28. Strechlau Marek 29. Śladecki Roman 30. Troka Danuta 31. Widźgowski Jarosław

Klasa 5b
Wychowawca: Zenon Korytowski
Absolwenci: 1. Armatowski Lech 2. Bemowski Wiesław 3. Beściak Wiesław 4. Cisoń Andrzej 5. Chełminiak Marek 6. Fabich Janusz 7. Gizicki Jarosław 8. Górecki Roman 9. Kamiński Leszek 10. Kanarkowski Jacek 11. Krystkiewicz Dariusz 12. Lewkowicz Jarosław 13. Ładanaj Adam 14. Łuczyński Zenon 15. Mrugała Andrzej 16. Podsiadły Wiesław 17. Pokorski Zbigniew 18. Radek Andrzej 19. Różański Andrzej 20. Sobek Marek 21. Sobiech Mariusz 22. Stępczyński Krzysztof 23. Świątkowski Wiesław 24. Talaśka Mieczysław 25. Więtczak Ireneusz 26. Wójtowicz Jarosław

Klasa 5c
Wychowawca: Janusz Zieliński
Absolwenci: 1. Błaszczak Stanisław 2. Breska Adam 3. Chorążewicz Waldemar 4. Daniłko Marek 5. Dobek Piotr 6. Domachowski Tadeusz 7. Jakielaszek Grzegorz 8. Kamiński Grzegorz 9. Karczewski Jacek 10. Kowalski Roman 11. Kreft Krystian 12. Mańkowski Dariusz 13. Najdowski Janusz 14. Otremba Stefan 15. Parteka Piotr 16. Rogalski Marek 17. Rudewicz Janusz 18. Sawicki Jerzy 19. Sawoni Jacek 20. Stasiak Mariusz 21. Stefan Sławomir 22. Szulc Janusz 23. Tyblewski Zbigniew 24. Wenda Adam 25. Wielewski Grzegorz 26. Zawojski Marek 27. Ziemak Ireneusz

Klasa 5a
Wychowawca: Andrzej Mieczkowski
Absolwenci: 1. Czajkowski Mirosław 2. Dziosa Sławomir 3. Furgalski Wojciech 4. Gliniecka Iwona 5. Jezierski Wojciech 6. Kowalski Marek 7. Krawczyk Marek 8. Krefft Jerzy 9. Misiak Maria 10. Ossowicki Eligiusz 11. Pierzgalski Dariusz 12. Piwowar Ryszard 13. Proszkiewicz Andrzej 14. Ronkowska Teresa 15. Sadowski Edmund 16. Skwarek Marek 17. Skwark Roman 18. Stempski Włodzimierz 19. Sliwiński Krzysztof 20. Szczygielski Jacek 21. Szczepaniak Jacek 22. Szlendak Zofia 23. Tadeja Tomasz 24. Urban Andrzej 25. Winkowski Witold 26. Wolfram Danuta 27. Zieliński Sławomir

Klasa 5b
Wychowawca: Anatol Cieśliński
Absolwenci: 1. Bartczak Wojciech 2. Bober Krzysztof 3. Bolczak Wojciech 4. Białkowski Janusz 5. Bogacki Dariusz 6. Dejnowski Zenon 7. Filipowski Jarosław 8. Jelenewski Mariusz 9. Kedziora Damian 10. Kosman Tadeusz 11. Koss Witold 12. Kowalski Marek 13. Łachut Mirosław 14. Madziąg Stanisław 15. Małecki Waldemar 16. Marks Janusz 17. Masłowski Fabian 18. Mięsikowski Bogdan 19. Mochal Wiesław 20. Pękała Zenon 21. Pilewski Krzysztof 22. Pieńkorz Sławomir 23. Płażewski Grzegorz 24. Rudnicki Sławomir 25. Sarwiński Cezary 26. Sciesiński Tomasz 27. Topoliński Ryszard 28. Walczak Leszek 29. Wojciechowski Grzegorz

Klasa 5A
Wychowawca: Marta Kirsz
Absolwenci: 1. Alfut Zenon 2. Archacki Krzysztof 3. Bieda Marek 4. Brodnicki Andrzej 5. Borkowski Andrzej 6. Fiałkowski Piotr 7. Głowacka Maria 8. Gniot Mieczysław 9. Gutowski Janusz 10. Hrabska Anna 11. Jankowski Henryk 12. Jasiński Cezary 13. Lisius Waldemar 14. Łącki Zbigniew 15. Maćkowski Piotr 16. Małek Andrzej 17. Mielewski Piotr 18. Mordarski Roman 19. Neuman Witold 20. Piaskowski Janusz 21. Portka Krzysztof 22. Pospiech Bolesław 23. Rychlewski Rafał 24. Sucharski Krzysztof 25. Szmelter Zbigniew 26. Szulc Wiesław 27. Szwiec Jolanta 28. Turowski Janusz 29. Wankiewicz Krzysztof 30. Woltański Włodzimierz

Klasa 5B
Wychowawca: Kazimierz Lewandowski
Absolwenci: 1. Baranowski Marek 2. Bartnicki Krzysztof 3. Dąbrowski Jarosław 4. Falkowski Bogdan 5. Fengler Andrzej 6. Frymarskiewicz Jacek 7. Gołowacz Andrzej 8. Klimek Bagdan 9. Kozłowski Aleksander 10. Krzemiński Mirosław 11. Marciniak Roman 12. Meszyński Mariusz 13. Michna Adam 14. Nizio Krzysztof 15. Olejnik Jan 16. Ossowski Grzegorz 17. Prądziński Zenon 18. Rydzkowski Piotr 19. Smoliński Roman 20. Sliwiński Piotr 21. Stanisławski Krzysztof 22. Winnicki Jarosław 23. Zabrocki Michał 24. Żabiński Jerzy

Klasa 5A
Wychowawca: Barbara Kurowska
Absolwenci: 1. Andrzejewski Krzysztof 2. Brożek Andrzej 3. Czajkowska Jolanta 4. Golecki Andrzej 5. Gorączkowski Marek 6. Jaszewski Jarosław 7. Kaczmarek Wiesław 8. Kamiński Grzegorz 9. Kasprzyk Piotr 10. Kletkiewicz Mirosław 11. Kolc Stanisław 12. Korzeń Grzegorz 13. Kowalski Benedykt 14. Łozowska Urszula 15. Meyer Dariusz 16. Minta Andrzej 17. Muzyka Bogusław 18. Płocharczyk Ewa 19. Pokrzywka Andrzej 20. Posim Stanisław 21. Rydz Teresa 22. Semrau Grzegorz 23. Skorupski Janusz 24. Skowroński Wojciech 25. Strzałkowski Roman 26. Stuka Marek 27. Sztukowski Grzegorz 28. Szypułkowski Marek 29. Szczygielski Paweł 30. Topoliński Grzegorz 31. Tybura Dorota 32. Wawrzyniak Andrzej 33. Wydrych Zbigniew 34. Zieliński Marek 35. Zienowski Marek

Klasa 5B
Wychowawca: Zbigniew Spychalski
Absolwenci: 1. Borucki Włodzimierz 2. Czupryniak Krzysztof 3. Daszkowski Stanisław 4. Dąbrowski Mirosław 5. Fierkowicz Piotr 6. Gawin Piotr 7. Gotowalski Adam 8. Grzegorek Stanisław 9. Hinca Andrzej 10. Jagódka Jan 11. Jarzyński Krzysztof 12. Kortas Krzysztof 13. Korwek Kazimierz 14. Kosecki Wiesław 15. Kwiatkowski Andrzej 16. Makowski Marek 17. Menka Mariusz 18. Miedzianowski Ryszard 19. Muraszewski Krzysztof 20. Nogal Jerzy 21. Pałys Mariusz 22. Słociński Waldemar 23. Swieczko Waldemar 24. Szadziul Józef 25. Szymonowicz Janusz 26. Teszka Jerzy 27. Tysler Witold

Klasa 5A
Wychowawca: Andrzej Leszczyński
Absolwenci: 1. Brąszkowski Jan 2. Dorniak Jolanta 3. Dunajski Zdzisław 4. Durski Maciej 5. Fiszer Adam 6. Gąska Józef 7. Grabowski Leszek 8. Gromek Marek 9. Jakimowicz Andrzej 10. Jaśkowiak Marek 11. Kacprzak Wiesław 12. Klufas Bogdan 13. Lesiński Marek 14. Malikowski Marek 15. Mikołajewski Romuald 16. Nadarzewski Józef 17. Nizio Witold 18. Olejniczak Dariusz 19. Osypińska Ludmiła 20. Owczarek Marek 21. Pinkowski Marek 22. Sękowski Bogdan 23. Szmidt Wojciech 24. Thomas Mariusz 25. Talaśka Janusz 26. Torbicki Wiesław 27. Wentowski Tadeusz 28. Wieczorkiewicz Sławomir 29. Zarębski Józef 30. Zomkowski Ryszard

Klasa 5A
Wychowawca: Tadeusz Kortas
Absolwenci: 1. Basiński Jerzy 2. Borowski Jacek 3. Bronka Wojciech 4. Chabowski Sławomir 5. Cisewski Andrzej 6. Dąbrowski Marek 7. Dyło Jerzy 8. Galikowski Stanisław 9. Grzywacz Piotr 10. Jagosz Piotr 11. Jaremczuk Bożena 12. Kalenik Jerzy 13. Kamieniecki Zdzisław 14. Kasper Ludomira 15. Kolasa Halina 16. Krzemień Zbigniew 17. Lemańczyk Hubert 18. Lewandowski Leszek 19. Łapiński Cezary 20. Mania Mirosława 21. Michalak Adam 22. Miętka Maria 23. Paliwoda Konrad 24. Pliszka Elżbieta 25. Pytlasiński Tadeusz 26. Rembacz Edward 27. Rutkowski Ryszard 28. Semrau Kazimierz 29. Sobczyk Ryszard 30. Sokołowski Henryk 31. Szadziewski Mirosław 32. Szala Jan 33. Tessar Mirosław 34. Tomkiel Bogdan 35. Trzebiatowski Roman 36. Walczak Waldemar 37. Wiśniewski Roman 38. Ziółkowski Grzegorz

Klasa 5B
Wychowawca: Tadeusz Pliszka
Absolwenci: 1. Balewicz Tadeusz 2. Bakowski Wojciech 3. Bobek Jan 4. Borkowski Jerzy 5. Frymarskiewicz Wojciech 6. Gawrycki Leszek 7. Gollus Lech 8. Grążlewski Ireneusz 9. Jednoralski Grzegorz 10. Kaczorowski Waldemar 11. Karaś Zbigniew 12. Kowalski Andrzej 13. Kowalski Marek 14. Kropiewnicki Krzysztof 15. Kubicki Tomir 16. Kujawa Andrzej 17. Kupper Dariusz 18. Kuszilek Andrzej 19. Maciejewski Józef 20. Nehring Zbigniew 21. Porożyński Krzysztof 22. Pozorski Marek 23. Ptak Mirosław 24. Rzekanowski Wiesław 25. Różycki Ryszard 26. Ryncarz Ludwik 27. Sieracki Janusz 28. Sołowiej Kazimierz 29. Sokołowski Jan 30. Sucharski Ryszard 31. Talaśka Mariusz 32. Wiese Joachim 33. Wiluś Krzysztof 34. Wiszkowski Kazimierz 35. Wiśniewski Stanisław 36. Zagajewski Sławomir

Klasa 5A
Wychowawca: Zenon Korytowski
Absolwenci: 1. Broda Michał 2. Ciemna Hanna 3. Cichy Jan 4. Chomicka Wiesława 5. Dzieża Marek 6. Gil Roman 7. Górka Danuta 8. Grabara Marek 9. Grażewicz Grażyna 10. Gzela Marek 11. Jakubiak Krzysztof 12. Kieruj Teresa 13. Kłos Jerzy 14. Kostecki Bogdan 15. Madej Irena 16. Makuch Mirosław 17. Mądry Augustyn 18. Mularczyk Marek 19. Murawska Zdzisława 20. Naczk Wiesław 21. Olejnik Ireneusz 22. Pietras Alicja 23. Radka Ewald 24. Reginia Janina 25. Rujner Dionizy 26. Różdżyński Jerzy 27. Stosik Wiesława 28. Szymlik Ryszard 29. Trzaskowski Kazimierz 30. Trzosek Danuta 31. Tyszecki Jan 32. Urban Ryszard 33. Wasila Mirosław 34. Wiśniewska Danuta 35. Wolfram Anna 36. Wytrążek Wiesława

Klasa 5B
Wychowawca: Dionizy Strysik, Andrzej Mieszkowski
Absolwenci: 1. Benkowski Adam 2. Bieniewicz Jacek 3. Brauze Marek 4. Ciesielski Michał 5. Cukras Zbigniew 6. Czapliński Roman 7. Glaza Jan 8. Jankowski Tomasz 9. Kabak Daniel 10. Karczewski Janusz 11. Kaszubowski Stanisław 12. Klimowski Zygmunt 13. Leszek Tadeusz 14. Lula Leszek 15. Marynowski Wojciech 16. Ostrowski Jerzy 17. Pawlikowski Andrzej 18. Pepliński Franciszek 19. Pepliński Jan 20. Rezmer Grzegorz 21. Stranc Bronisław 22. Szydłowski Stanisław 23. Timm Jerzy 24. Wutkowski Jan

Klasa 5C
Wychowawca: Kazimierz Lewandowski
Absolwenci: 1. Borowski Sławomir 2. Chirek Wiesław 3. Dominiecki Jan 4. Fałkowski Zbigniew 5. Gniot Zenon 6. Jasieniecki Krzysztof 7. Jaworski Grzegorz 8. Kawka Mirosław 9. Krepel Waldemar 10. Lelwic Adam 11. Lorentz Andrzej 12. Maćkowski Janusz 13. Malikowski Mieczysław 14. Myszka Jacek 15. Nowak Leszek 16. Salski Włodzimierz 17. Sarzyński Grzegorz 18. Suchodolski Roman 19. Straus Michal 20. Szajda Andrzej 21. Szmola Mariusz 22. Szpajda Grzegorz 23. Tadych Paweł 24. Żądło Sylwester

Klasa 4a
Wychowawca: Zbigniew Spychalski
Absolwenci: 1. Antoniewski Jan 2. Czarnowska Wiesława 3. Dąbrowska Halina 4. Dobersztyn Stanisław 5. Dzikowska Marta 6. Galikowska Jadwiga 7. Glabiszewska Mirosława 8. Gliniecki Marek 9. Górski Marek 10. Grabska Elżbieta 11. Grochowski Bogdan 12. Janowska Barbara 13. Jerzębowski Leon 14. Jaszewski Czesław 15. Karczewska Wiesława 16. Kopczyński Marek 17. Kowalska Mirosława 18. Król Józef 19. Krupa Tadeusz 20. Kufel Ilona 21. Lewandowski Mirosław 22. Lipiński Zygmunt 23. Mindykowski Marek 24. Nowogrodzki Mariusz 25. Olszewska Urszula 26. Osuch Maria 27. Pierzynowska Ewa 28. Pilich Wojciech 29. Stanisławska Teresa 30. Stępień Seweryna 31. Stopa Bernadeta 32. Szpręga Eugenia

Klasa 4b
Wychowawca: Anatol Cieśliński
Absolwenci: 1. Adamczak Marek 2. Bonik Zdzisław 3. Dzieweczyński Piotr 4. Ficek Andrzej 5. Kaczmarek Janusz 6. Kantak Tadeusz 7. Kinal Marian 8. Kłaput Piotr 9. Laskowski Mirosław 10. Łapczuk Zenon 11. Manelski Błażej 12. Mokrzecki Mirosław 13. Mróz Sławomir 14. Nowak Jan 15. Nowakowski Bolesław 16. Oleszko Janusz 17. Piwoński Zbigniew 18. Pozorski Henryk 19. Psiuk Marek 20. Purol Maciej 21. Stasiak Kazimierz 22. Stanisławski Ryszard 23. Staroń Janusz 24. Stasiaczek Krzysztof 25. Szczepański Andrzej 26. Urbanowski Tadeusz 27. Wiśniewski Marek 28. Wohlfeil Marek 29. Wojciechowski Marek 30. Wysiecki Wiesław 31. Zieliński Andrzej 32. Zienowski Jan

Klasa 4c
Wychowawca: Kazimierz Nowak
Absolwenci: 1. Białkowski Andrzej 2. Biernacki Jan 3. Bigoszewski Marian 4. Cichowski Jerzy 5. Drzewiecki Eugeniusz 6. Fabiański Roman 7. Fiłaj Andrzej 8. Futerski Czesław 9. Frąckowiak Mariusz 10. Gruchała Mariusz 11. Gruss Andrzej 12. Jabłoński Witold 13. Kapuściński Tadeusz 14. Kociński Jan 15. Komorowski Tomasz 16. Kozłowski Krzysztof 17. Lach Jerzy 18. Malak Kamil 19. Matuszak Mirosław 20. Naumiuk Bogdan 21. Ostrowski Adam 22. Pałka Piotr 23. Pieczewski Jerzy 24. Pietrzak Michał 25. Popiel Józef 26. Popowski Leszek 27. Romanowski Jan 28. Sobkowiak Mirosław 29. Sterczewski Janusz 30. Stosik Kazimierz 31. Strzelecki Franciszek 32. Szwemin Adam 33. Wiśniewski Grzegorz 34. Zamośny Leszek 35. Zwiefka Jerzy 36. Żmudzki Jan

Klasa 4d
Wychowawca: Wiesław Kurowski, Bogumił Urbański
Absolwenci: 1. Berg Roman 2. Biernacki Janusz 3. Brzeziński Józef 4. Buszyniewicz Jerzy 5. Chełmiński Kazimierz 6. Gargol Janusz 7. Gawin Grzegorz 8. Gerc Krzysztof 9. Grąbczewski Wiesław 10. Gulczyński Ryszard 11. Górski Edmund 12. Jamroży Stefan 13. Jaszczyk Jerzy 14. Klaus Andrzej 15. Kochanowski Janusz 16. Konopacki Marek 17. Korzuchowski Ryszard 18. Kowalewski Kazimierz 19. Krajewski Waldemar 20. Kuźmiński Jan 21. Kwieciak Roman 22. Lewandowski Zenon 23. Mazgaj Józef 24. Mientki Bronisław 25. Niezbrzycki Janusz 26. Reif Ryszard 27. Różycki Lech 28. Sikora Maciej 29. Syczewski Ryszard 30. Szydłowski Marek 31. Zagórski Roman 32. Zega Mariusz

Klasa 4a
Wychowawca: Barbara Kurowska
Absolwenci: 1. Barański Andrzej 2. Bojanowski Ireneusz 3. Borzyszkowski Ryszard 4. Ciemny Bogusław 5. Cyzman Wiesław 6. Gebel Maciej 7. Gornowicz Roman 8. Gwizdała Stanisław 9. Jabłoński Zbigniew 10. Jaremczuk Krzysztof 11. Karolewska Barbara 12. Kokoszyński Kazimierz 13. Koprowiak Tomasz 14. Kudlak Ryszard 15. Machnikowski Michał 16. Malinowski Bogdan 17. Olbrychowski Bogdan 18. Ossowski Jan 19. Pałaszyński Marek 20. Prostojanek Andrzej 21. Rekowska Bożena 22. Sobota Jerzy 23. Smolarek Andrzej 24. Szreiber Ryszard 25. Sztajnborn Krzysztof 26. Szydłowski Piotr 27. Walczak Tadeusz 28. Wamke Czesław 29. Wałaszewski Włodzimierz 30. Zabrocki Kazimierz

Klasa 4b
Wychowawca: Władysław Grochowski
Absolwenci: 1. Bobek Andrzej 2. Hryniewiecki Zbigniew 3. Gniot Henryk 4. Grabowski Ryszard 5. Grubicki Andrzej 6. Jabłoński Bronisław 7. Jarzębowski Bogdan 8. Kaczmarek Eugeniusz 9. Kaczmarski Kazimierz 10. Klapczyński Konrad 11. Kornet Bogdan 12. Kowalkowski Wojciech 13. Kudelski Wojciech 14. Kurek Mirosław 15. Kurpiński Marian 16. Lewiński Roman 17. Lipski Tadeusz 18. Lubiszewski Jan 19. Mania Jan 20. Mierkiewicz Mirosław 21. Michnowiecz Stanisław 22. Młodanowicz Witold 23. Nowacki Wojciech 24. Nowak Jarosław 25. Olejniczak Bogdan 26. Ossowski Grzegorz 27. Sermau Mieczysław 28. Skórczewski Jerzy 29. Smolarek Andrzej 30. Snopkowski Arkadiusz 31. Synakiewicz Adam 32. Sukiennik Sławomir 33. Urban Jerzy 34. Woźniczka Wiesław

Klasa 4a
Wychowawca: Andrzej Mieczkowski
Absolwenci: 1. Bardyan Rafał 2. Bartosiewicz Wojciech 3. Bracik Jadwiga 4. Burnicka Małgorzata 5. Burzyński Wojciech 6. Brzeziński Karol 7. Cienki Jan 8. Chajek Witold 9. Czarnecki Stefan 10. Czeszewski Grzegorz 11. Kiedrowski Grzegorz 12. Kiedrowski Roman 13. Komorowski Roman 14. Kończalski Kazimierz 15. Kryza Zbigniew 16. Kraska Wiesław 17. Majka Urszula 18. Malinowski Andrzej 19. Masławska Arleta 20. Miłkowski Stanisław 21. Muszyński Kazimierz 22. Nowakowski Wiesław 23. Olszowy Halina 24. Plata Edward 25. Pokojowski Piotr 26. Porożyński Leonard 27. Pozorski Konstanty 28. Romanowski Henryk 29. Sprenga Roman 30. Szramka Jan 31. Szweda Teresa 32. Świeczkowski Bogdan 33. Tomczak Roman 34. Wasielewska Krystyna 35. Westfal Andrzej 36. Włoch Katarzyna 37. Zygmańska Teresa 38. Ziółkowski Andrzej 39. Żuchowska Halina

Klasa 4b
Wychowawca: Andrzej Leszczyński
Absolwenci: 1. Bader Waldemar 2. Bodganowicz Feliks 3. Chabowski Andrzej 4. Chajek Ireneusz 5. Cichocki Krzysztof 6. Cupa Mieczysław 7. Felski Stanisław 8. Frączak Jan 9. Gwizdała Kazimierz 10. Karakulko Waldemar 11. Kostowski Kazimierz 12. Koszel Jerzy 13. Krupa Roman 14. Matuszak Krzysztof 15. Nadskakuła Andrzej 16. Noga Włodzimierz 17. Nyske Witold 18. Obarzanek Leszek 19. Prądzyński Mieczysław 20. Płachta Mieczysław 21. Podlasiński Jan 22. Proch Ryszard 23. Pytlasiński Roman 24. Rekowski Adam 25. Rutkowski Andrzej 26. Sępski Marek 27. Stoltman Kazimierz 28. Szajda January 29. Świerczyński Zygmunt 30. Toczkiewicz Bolesław 31. Tomczak Józef 32. Unrath Andrzej 33. Wiśniewski Marian 34. Zalewski Ryszard 35. Żmieńko Jerzy

Klasa 4a
Wychowawca: Maria Trocka, Tadeusz Kortas
Absolwenci: 1. Augustyńska Jowita 2. Dąbrowska Barbara 3. Flies Bogdan 4. Gąsiorowski Waldemar 5. Kiedrowicz Bożena 6. Kilian Stanisław 7. Kubiak Zbigniew 8. Lutostański Stanisław 9. Ludwig Krzysztof 10. Łapka Stanisław 11. Malinowski Bolesław 12. Miloch Józef 13. Myszka Halina 14. Procek Bronisław 15. Prusiński Janusz 16. Przybysz Bernadeta 17. Romanowska Kazimiera 18. Rojek Mieczysław 19. Staniewski Roman 20. Sampławska Lidia 21. Stosik Kazimierz 22. Szreiber Krystyna 23. Świerczyńska Barbara 24. Suchomski Stanisław 25. Trybuszyński Zenon 26. Wirkus Urszula

Klasa 4b
Wychowawca: Zenon Korytowski
Absolwenci: 1. Banaś Stanisław 2. Czapiewski Edmund 3. Dekowski Andrzej 4. Fierek Zbigniew 5. Frankowski Kazimierz 6. Gorczyński Zdzisław 7. Grabarski Andrzej 8. Grążawski Jerzy 9. Grugel Zbigniew 10. Kapka Andrzej 11. Kogut Leszek 12. Kotarski Zenon 13. Kujawski Andrzej 14. Lewandowski Władysław 15. Lipiński Zbigniew 16. Nowak Michał 17. Podlaszewski Roman 18. Poznański Piotr 19. Sankiewicz Edward 20. Stacharski Cezary 21. Sugalski Wiesław 22. Suchomski Rajmund 23. Szeląg Zbigniew 24. Szramowski Wacław 25. Szymczak Wlenty 26. Warsiński Konrad 27. Wąs Janusz 28. Wasilewski K.

Klasa 4c
Wychowawca: Tadeusz Pliszka
Absolwenci: 1. Adamski Tomasz 2. Bąkowski Roman 3. Borkowski Andrzej 4. Czarnowski Zbigniew 5. Dończyk Eugeniusz 6. Erwardt Henryk 7. Fryca Ryszard 8. Haftka Mieczysław 9. Kosz Antoni 10. Kowalik Stefan 11. Knut Roman 12. Kwiatkowski Zdzisław 13. Miszka Zdzisław 14. Nadolski Roman 15. Pawlak Roman 16. Piotrowski Lech 17. Połom Stefan 18. Skórzewski Marek 19. Skarbecki Tadeusz 20. Spletsteser Zygmunt 21. Piotrowski Lech 22. Szewczyk Zygmunt 23. Szmidt Jan 24. Szczęsny Włodzimierz 25. Szramka Hubert 26. Szulerecki Wiesław 27. Walczak Grzegorz 28. Weltrowski Jan 29. Wełniński Zbigniew 30. Wieczorek Tadeusz 31. Zarzecki Franciszek 32. Żydowicz Zbigniew

Klasa 4a
Wychowawca: Otylia Świebocka
Absolwenci: 1. Aleksandrowicz Wojciech 2. Bernolak Ewa 3. Bojanowski Mieczysław 4. Chmara Jerzy 5. Dzierżak Krzysztof 6. Goluch Andrzej 7. Jakimowicz Władysław 8. Kaczmarek Andrzej 9. Klonowski Jerzy 10. Kortas Henryk 11. Kozłowski Zbigniew 12. Kozubowska Regina 13. Kożuch Kazimierz 14. Maciaszek Wiesława 15. Malina Jerzy 16. Mielcarzewicz Ryszard 17. Mrozik Andrzej 18. Orzłowski Mieczysław 19. Pasza Marek 20. Pytliński Bogdan 21. Poznań Henryk 22. Rzepiński Zbigniew 23. Skiba Bronisław 24. Siniło Bogusław 25. Szambor Mieczysław 26. Szopiński Józef 27. Thies Mirosław 28. Tyda Jerzy 29. Zaremba Grażyna 30. Ziaja Krystyna

Klasa 4b
Wychowawca: Ignacy Nurczyński
Absolwenci: 1. Andrzejewski Romuald 2. Bednarek Marian 3. Ciemiński Henryk 4. Dorszyński Andrzej 5. Dolatowski Andrzej 6. Grużlewski Edmund 7. Grabowski Ryszard 8. Jaśkiewicz Jerzy 9. Kleszczonek Jan 10. Kłos Andrzej 11. Kołacz Stanisław 12. Kobierowski Tadeusz 13. Kosiorek Kazimierz 14. Kotarski Zenon 15. Krasowski Marek 16. Krawiec Wojciech 17. Krzyżanowski Roman 18. Łabicki Roman 19. Mikołajewski Henryk 20. Malikowski Leonard 21. Obarzanek Stanisław 22. Ossowski Ryszard 23. Słomiński Stanisław 24. Soborski Jacek 25. Sowa Włodzimierz 26. Stańczak Kazimierz 27. Stopa Jerzy 28. Synakiewicz Krzysztof 29. Szumielski Krzysztof 30. Ścigalski Jerzy 31. Śmiechowski Andrzej 32. Tokarczyk Zenon 33. Wiatrowski Janusz 34. Wietrzykowski Jerzy

Klasa 5a
Wychowawca: Jadwiga Derkowska
Absolwenci: 1. Biernacka Ludmiła 2. Behrendt Irena 3. Chabowska Elżbieta 4. Chirchowska Danuta 5. Giełdon Tomasz 6. Hildebrandt Krystyna 7. Januszewska Barbara 8. Karnowska Renata 9. Karwat Aniela 10. Kiełpińska Danuta 11. Klejbor Wiesław 12. Kniwel Ewa 13. Kortas Teresa 14. Krajecki Zbigniew 15. Kurylak Jerzy 16. Nowacka Teresa 17. Okonek Barbara 18. Okonek Mieczysław 19. Ott Marian 20. Piątkowski Jan 21. Pestka Szczepan 22. Pliszka Irena 23. Połum Krystyna 24. Raszeja Renata 25. Rogoziński Jerzy 26. Sliwka Jerzy 27. Szukalska Zdzisława 28. Szustak Maria 29. Winowiecka Teresa 30. Wegner Grażyna 31. Wegner Zbigniew 32. Wiśniewska Urszula 33. Wozińska Maria 34. Zamojski Jan

Klasa 5b
Wychowawca: Kazimierz Lewandowski
Absolwenci: 1. Błazucki Tadeusz 2. Budziński Oleg 3. Chmielecki Sylwester 4. Czarnowski Benedykt 5. Garstecki Mieczysław 6. Gruszka Ryszard 7. Janowski Zdzisław 8. Jarosz Leszek 9. Jurgielewicz Mirosław 10. Kaja Jan 11. Kaczmarek Krzysztof 12. Klawczyński Zbigniew 13. Kończal Czesław 14. Kozicki Piotr 15. Kurowski Wiesław 16. Kurs Zygmunt 17. Kwiecień Ryszard 18. Mleczek Henryk 19. Mollin Kazimierz 20. Rekowski Bogdan 21. Selbirak Ryszard 22. Słapiński Ryszard 23. Spychalski Paweł 24. Szafrański Andrzej 25. Szprenga Piotr 26. Szulc Janusz 27. Waniński Jerzy 28. Ziętkowski Andrzej

Klasa 5c
Wychowawca: Dionizy Strysik
Absolwenci: 1. Bartczak Żelisław 2. Chmielecki Lech 3. Dąbrowski Marek 4. Dymowicz Jan 5. Gwizdała Benedykt 6. Hinz Leszek 7. Jasiński Czesław 8. Jaworski Aleksander 9. Kaczyński Jerzy 10. Kamer Andrzej 11. Kościuszko Marek 12. Kowalski Jan 13. Leszczyński Jerzy 14. Linka Franciszek 15. Martul Tadeusz 16. Matusiak Stefan 17. Megger Edmund 18. Nodzykowski Krzysztof 19. Okrój Czesław 20. Pocierznicki Roman 21. Rybczyński Roman 22. Sarnowski Edmund 23. Schuetz Ryszard 24. Słoma Kazimierz 25. Stacewicz Ryszard 26. Stoltman Zenon 27. Strysik Jan 28. Trałka Jarosław 29. Tułowiecki Jan 30. Wasila Wacław 31. Zalewski Witold

Klasa 5d
Wychowawca: Kazimierz Nowak
Absolwenci: 1. Bałut Leszek 2. Bruski Wacław 3. Ciżmowski Adam 4. Gemza Ryszard 5. Grad Tadeusz 6. Greczyszyn Tadeusz 7. Holc Henryk 8. Jerka Andrzej 9. Jędrzejewski Bogdan 10. Joppek Jan 11. Karnecki Henryk 12. Kobierowski Bernard 13. Kociubowski Adam 14. Kolańczyk Witold 15. Kościkiewicz Franciszek 16. Kulawik Zbigniew 17. Łukaszewicz Władysław 18. Marchlewski Michał 19. Nowacki Kazimierz 20. Rebech Leonard 21. Sitnicki Piotr 22. Słapiński Ryszard 23. Szamocki Zbigniew 24. Tumczyński Jerzy 25. Tyde Henryk 26. Walczak Henryk 27. Wutkowski Mieczysław 28. Zieliński Józef

Klasa 5A
Wychowawca: Czesław Sielicki
Absolwenci: 1. Alichniewicz Edmund 2. Budasz Marian 3. Cichocki Kazimierz 4. Dawid Janusz 5. Dobrzański Witold 6. Filc Roman 7. Gągola Henryk 8. Gomółka Andrzej 9. Gwizdała Wojciech 10. Herman Aleksander 11. Jaśtak Andrzej 12. Kapanka Edmund 13. Kiełpiński Klemens 14. Kędzior Józef 15. Kolański Mieczysław 16. Koschany Piotr 17. Kuliński Julian 18. Mrotek Krzysztof 19. Mrozik Edmund 20. Nitka Marek 21. Nowak Marek 22. Pilipow Stanisław 23. Szypulski Jan 24. Tojza Antoni 25. Wegner Henryk 26. Wiśniewski Edward 27. Wrycza Paweł 28. Zieliński Janusz

Klasa 5B
Wychowawca: Józef Sporny
Absolwenci: 1. Bączkowski Lech 2. Będkowski Janusz 3. Chirek Ryszard 4. Ciemiński Witold 5. Czapiewski Kazimierz 6. Dorszyński Tadeusz 7. Fjutak Franciszek 8. Górski Wojciech 9. Gólcz Wiesław 10. Gwizdała Włodzimierz 11. Kiełbratowski Krystian 12. Kociński Henryk 13. Marszałek Marek 14. Mazur Krzysztof 15. Musolf Piotr 16. Neyman Piotr 17. Ociński Romuald 18. Ostrowski Jerzy 19. Pestka Wiesław 20. Plewa Grzegorz 21. Rzepiński Stanisław 22. Rząsa Bogusław 23. Socha Ryszard 24. Sledziński Jan 25. Tybura Mieczysław 26. Wamke Zbigniew 27. Zielony Roman