Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Uczennica naszej szkoły walczy w plebiscycie Gazety Pomorskiej – Sportowiec Roku 2019

Każdy głos się liczy, aby zagłosować należy wysłąć SMS o treści BYK.162 pod numer 72355 ( 2,46 zł)

Natalia Zbilska jest uczennicą klasy 3 a w Technikum Leśnym w Tucholi. Jest zawodniczką wszechstronnie utalentowaną z silnym charakterem sportowym. Połączenie jej talentu z ciężką i systematyczną pracą owocuje wieloma sukcesami w różnych dziedzinach sportu. Natalia reprezentuje naszą szkołę w zawodach piłki siatkowej, piłki ręcznej, piłki nożnej oraz lekkoatletyki. Zaledwie w ostatnich kilku miesiącach osiągnęła wysokie miejsca w zawodach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim oraz centralnym.

Do najważniejszych zaliczyć można:

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej

I miejsce w Biegu Borowiaków

III miejsce w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych (drużynowo)

II miejsce w ćwierćfinale województwa w piłce ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Pilski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej

Natalia bez wątpienia zasługuje na miano Sportowca Roku 2019, wygrała etap powiatowy plebiscytu i awansowała do finału wojewódzkiego!

Prosimy o wsparcie jej poprzez oddanie głosu. Głosowanie trwa do 30 grudnia do godziny 21.30

Natalia Zbilska awansowala do wojewodzkiego finalu plebiscytu Sportowiec Roku 2019. Pomoz zwyciezyc w finale i glosuj! Wyslij na 72355 SMS: BYK.162 (2,46zlzVAT). Aktualny ranking na www.pomorska.pl/sportowiec

Anna Grzywacz

Rekomendowane wpisy

Skip to content