Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Ogromnym sukcesem naszych uczniów, zakończył się diecezjalny etap 26 Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W zmaganiach ze znajomości księgi Jeremiasza i dwóch epistoł św. Piotra brało udział sześciu naszych biblistów, wyłonionych w rozgrywanym 10 marca etapie szkolnym:  A. Deinowska, N. Nogalska, A. Stoltmann, M. Prus, Weronika Przewłocka i T. Redzimski.

Etap diecezjalny składał się z dwóch części, pisemnej i ustnej. Część pisemną zdominowali nasi wychowankowie. Pierwsze miejsce zajął Tristan Redzimski, a trzecie Ania Deinowska. O trzy miejsca premiowane awansem do ogólnopolskiego finału walczyła po zmaganiach pisemnych siódemka najlepszych z 50 biorących udział w etapie diecezjalnym uczniów. W ustnej części rywalizacji bezkonkurencyjny okazał się Tristan Redzimski z kl. III c. natomiast dosłownie o pół punktu miejsce w finale przegrała Ania Deinowska również z kl. III c., zajmując ostatecznie miejsce czwarte.

 Wszystkim bardzo gratulujemy i oczywiście trzymamy kciuki za Tristana, który 30 i 31 maja walczyć będzie w Niepokalanowie podczas ogólnopolskiego finału.

A zatem czytajmy Biblię i zgłębiajmy słowo Boże. To się na pewno opłaci.

D. Siciński

Rekomendowane wpisy

Skip to content