Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Szanowni Państwo,

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przypomina o możliwości dofinansowania w ramach Programu Czyste Powietrze.

Jest to ogólnopolski program wsparcia finansowego na wymianę źródeł ciepła. Jego celem głównym jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Narzędziem w osiągnięciu celu jest dofinansowanie przedsięwzięć realizowanych przez beneficjentów uprawnionych do podstawowego poziomu dofinansowania oraz beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania.

O programie „Czyste Powietrze”, szczególnie o nowościach,  NFOŚiGW informuje zawsze w aktualnościach na dedykowanej stronie www:

https://czystepowietrze.gov.pl/aktualnosci/, z czego najważniejsze w

2020 roku, to te:

https://czystepowietrze.gov.pl/rusza-program-czyste-powietrze-2-0/

Ponadto cennym źródłem informacji o programie jest Akademia Czystego Powietrza, dostępna do obejrzenia tutaj:

https://czystepowietrze.gov.pl/akademiaczystegopowietrza/, a dla bardziej wnikliwych przygotowane są prezentacje dt. tematów z poszczególnych odcinków (dostępne są do pobrania w tej zakładce:

http://czystepowietrze.gov.pl/do-pobrania/).

W tej samej ww. zakładce znajduje się też lektura obowiązkowa dla niewtajemniczonych w program, czyli przygotowane przez MKiŚ, zaktualizowane o II część programu: ulotka i broszura o Czystym Powietrzu (wersja elektroniczna do pobrania). Będziemy wdzięczni za upowszechnienie niniejszych informacji wśród uczniów i umieszczenie ich na stronie internetowej szkoły. Mamy nadzieję, że podane linki będą dla Państwa przydatnym narzędziem do propagowania wśród uczniów wiedzy na temat Programu „Czyste Powietrze”, które przyczyni się do zwiększenia ilości dofinansowań na wymianę źródeł ciepła w Państwa regionie

NF_CzP_wniosek_baza_zielone

Rekomendowane wpisy

Skip to content