Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Szanowni Rodzice!

      Bardzo dziękuję za zaproszenie przez kierownictwo Technikum Leśnego w Tucholi na przedstawienie podjętych zabezpieczeń obiektu szkoły i internatu w ramach procedury funkcjonowania Technikum Leśnego im. Adama Loreta w Tucholi w czasie epidemii COVID-19.

    Dziękuję Dyrektorowi i wszystkim pracownikom za wysiłek, profesjonalizm i odpowiedzialne podejście do tak trudnego zagadnienia. Po tym, co zostało mi przedstawione, wyrażam przekonanie, że nasze dzieci będą na terenie szkoły miały zapewnione bezpieczeństwo epidemiologiczne na najwyższym poziomie.

      Szanowni Państwo! Staranność, z jaką przygotowano procedurę funkcjonowania i ilość wariantów, może gwarantować sukces powrotu dzieci do szkoły w czasie pandemii. Oczywistym jest, że dla każdego rodzica, bezpieczeństwo naszych pociech jest najważniejsze i kluczowe. Po tym, co zobaczyłem, jako przedstawiciel Rodziców, obchodząc Technikum i podczas zapoznawania mnie z zabezpieczeniami i procedurami, jestem uspokojony i z dużo mniejszymi obawami wysyłam swoje dziecko do szkoły.

 Z poważaniem

Kamil Walenciuk

Przewodniczący Rady Rodziców.

Rekomendowane wpisy

Skip to content