Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Mamy to! Po raz kolejny (a trzeci z rzędu) Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi zostało uznane za ZŁOTĄ SZKOŁĘ. W prestiżowym XXII Ogólnopolskim Rankingu Techników „Perspektywy” 2020 znaleźliśmy się na znakomitym 30 miejscu w kraju i – ponownie – na 2 miejscu w województwie kujawsko-pomorskim. Warto jednocześnie podkreślić, że nasza szkoła należy do grona najlepszych szkół olimpijskich w Polsce.

   Sukces ten to dla nas wielka radość i satysfakcja, tym bardziej, że jako nauczyciele i uczniowie nie jesteśmy w naszej codzienności zaprogramowani i nastawieni na jakiekolwiek rankingi, statystyki i zestawienia. Robimy po prostu swoje, a ten wspaniały wynik stanowi w pewnym sensie pozytywny „efekt uboczny” naszej pracy i nauki.

   Dzisiaj część uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły spędzi wieczór w operze, który będzie godnym zwieńczeniem tego miłego dnia. Również ja nastawiam się na kulturalną ucztę podczas „Zemsty nietoperza”. Jednak obiecuję Państwu, że już wkrótce zamieszczę na naszej stronie dłuższy artykuł na temat wspomnianego rankingu.

                               Anna Stybaniewicz-Pik

Rekomendowane wpisy

Skip to content