Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

25 września 2019r. grupa wychowanków z tucholskiego internatu wybrała się na wycieczkę do Gdańska. Była to forma nagrody w konkursie „czystości”, w którym biorą udział wszyscy uczniowie. W tym roku także przedstawiciele MRI towarzyszyli „internackim czyściochom”.

Była to dla nich okazja do integracji i dyskutowania na temat działań samorządowych w bieżącym roku szkolnym. Pomimo jesieni, która zapanowała wokół, pogoda nam dopisała. Całą podróż zaczęliśmy od rejsu statkiem po Motławie do Westerplatte.

Następnie odwiedziliśmy Europejskie Centrum Solidarności, gdzie spotkaliśmy samego Lecha Wałęsę! Duże wrażenie wywarły na nas ekspozycje dotyczące działań, które działy się w Polsce w latach 80 XX wieku. Obiad zjedliśmy z widokiem na Bałtyk.

Ostatnim punktem naszego wyjazdu było centrum handlowe, gdzie m.in. mogliśmy wybrać się do IKEI i zaczerpnąć inspiracji oglądając ekspozycje pokoi. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Nad wszystkim czuwała p. Aleksandra Dopke, p. Karolina Biernacka-Zaremba oraz p. Marlena Nelke-Redzimska. Marcelina Talaśka

Rekomendowane wpisy

Skip to content