Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Mateusz Muzolf uczeń klasy 4a  jest laureatem wielu konkursów , olimpiad i zawodów.Rok 2018 był dla Mateusza szczególnym rokiem . Zajął on I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych . W Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta” zajął III miejsce. Od lat bierze  udział w konkursie wiedzy przyrodniczej ” Trójbój przyrodniczy”, gdzie zawsze zajmuje najwyższą lokatę.

Został  Mistrzem Systematyki w Zaborskim Konkursie Botanicznym „O Złote Kocanki Piaskowe”. Wiedza na temat ptaków znalazła potwierdzenie w konkursie ornitologicznym „O Kulika Wielkiego” -II miejsce. We wrześniu wziął udział  w XV Międzynarodowym Młodzieżowym  Konkursie Leśnym w Moskwie.

Nagrodą, za wyniki w nauce oraz sukcesy w konkursach, jest  Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Szczególnym wyróżnieniem dla ucznia jest Stypendium Ministra Edukacji Narodowej, które także należy do Mateusza (trzeba zaznaczyć , iż tę nagrodę,  do tej pory otrzymało  tylko dwóch uczniów z naszej szkoły).

Do Mateusza należą jeszcze dwa tytuły: ” Prymus Pomorza I Kujaw” oraz ” Prymus Zawodu Kujaw I Pomorza”.Mateusz jest bardzo skromnym człowiekiem , koleżeńskim, chętnym do niesienia pomocy innym. Jest bardzo obowiązkowy (zawsze gotowy do pracy w Poczcie Sztandarowym).By osiągnąć  w życiu to ,o czym się marzy, należy zdobyć wiedzę i wypracować pewne umiejętności , które zbliżą nas do realizacji naszych celów.

 Można powtórzyć za Napoleonem Bonaparte:

 „Cierpliwość, wytrwałość  i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu”.

Oby ta dobra passa nie opuszczała Mateusza.

Lucyna Chylewska

Rekomendowane wpisy

Skip to content