Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

W miniony wtorek, tj. 25 kwietnia, spotkaliśmy się z Damianem Banachem, autorem książki „Homo Deus”. Ponieważ nie wszyscy mogli pójść na promocję książki naszego ucznia do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tucholi, biblioteka szkolna zorganizowała drugie spotkanie z Damianem. Było ciekawie, zaskakująco, zabawnie i intrygująco.

Młody, początkujący pisarz jest dowodem na to, że w każdym wieku można spełniać marzenia i realizować swoje pasje. Mamy nadzieję, że gdy Damian skończy swoją drugą książkę, to (choć nie będzie już naszym uczniem) zechce wrócić do szkolnej biblioteki, by znów podyskutować o swojej nowej publikacji w radosnej i twórczej atmosferze.

Tekst i zdjęcie: M. Zawadzka

Rekomendowane wpisy

Skip to content