Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

„Chojnice dla Ziemi” z naszym udziałem.


11 czerwca braliśmy  udział w Festynie Przyrodniczo-Ekologicznym „Chojnice dla Ziemi”. W pikniku wzięły udział  instytucje zajmujące się ochroną przyrody w Polsce . Impreza miała  charakter edukacyjny, celem której było przedstawienie m.in. form ochrony  przyrody w Polsce oraz zapoznanie z instytucjami działającymi w tym zakresie. Nasze stoisko tradycyjnie z sokolnikami, sygnalistami i pilarzem  wzbudzało wielkie zainteresowanie. Najmłodsi brali  udział w przygotowanych przez naszych uczniów grach i zabawach, starsi interesowali się przebiegiem nauki w naszej szkole. Słoneczna pogoda spowodowała, że  do Parku Tysiąclecia  przybyły setki mieszkańców Chojnic.Nasi uczniowie, którzy spędzili pracowicie  czas w parku to: Patrycja Węsierska, Weronika Bruska, Miłosz Przybysz, Filip Jodłowski, Filip Lemieszkiewicz , Norbert Żołądkiewicz, Ksawery Zelek i Kacper Wyrzykowski. Należy także dodać , iż  Miłosz Przybysz udzielił wywiadu dla Radia Weekend.
Fotorelacja i wywiad z  w linku:   https://weekendfm.pl/?n=101368&chojnice_-razem_dla_ziemi_w_parku_1000-lecia_w_chojnicach_trwa_festyn_przyrodniczo-ekologiczny_foto
 
Lucyna Chylewska
 

Rekomendowane wpisy

Skip to content