Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Z inicjatywy dyrektora naszej szkoły 6 lutego 2018r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie uczniów klas trzecich z dyrektorem Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej, oddział Gdynia panem Arkadiuszem Kuklińskim. Po wysłuchaniu krótkiego wykładu na temat zakresu pracy, którą wykonują pracownicy tej placówki uczniowie zostali zapoznani z ofertą wakacyjnego stażu. Uczniowie klas trzecich naszej szkoły mają szansę odbycia miesięcznej (płatnej) praktyki w czasie wakacji.
Ale wynagrodzenie to nie wszystko.


Praktyki to szansa na sprawdzenie nowych możliwości na rynku pracy, na pogłębienie wiedzy z zakresu leśnictwa, nawiązywanie nowych znajomości, poznawanie nowego zakresu pracy leśnika, a także doskonalenie umiejętności praktycznych, które będą wykorzystane podczas praktycznej części egzaminu zawodowego. Rozszerzy to nasze CV. Możliwe, że niektórzy z nas zdecydują się w przyszłości na pracę w BULiGL. Mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie pomyślnie i niektórzy z nas przez cztery wakacyjne tygodnie zaszyją się w lesie i oddadzą się „wielkoobszarowej inwentaryzacji zasobów leśnych”.

Marcelina Talaśka IIIA

Rekomendowane wpisy

Skip to content