Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Pączki, chruściki i… ZUMBA Z czym kojarzy się nam tłusty czwartek? Oczywiście, że z pączkami. Jednak potrafimy połączyć jedzenie pyszności i tracenie kalorii. Jak? Niezaprzeczalnie tańcząc zumbę!

W miniony czwartek 20 lutego nasza sala STS zamieniła się w club disco z lat 80. Kolorowe światełka i balony stworzyły karnawałowy  klimat. „Dekoracją” stali się także uczniowie, którzy postanowili ubrać się w stylu lat 80. Najlepsze stylówki zostały nagrodzone.Zajęcia prowadziła Pani instruktor Monika Kowalewska. Wspólnie zatańczyliśmy kilka układów naśladując ruchy Pani Moniki.

Jednak później to my staliśmy się instruktorami i zaprezentowaliśmy, jak tańczymy belgijkę. Między tańcami zajadaliśmy pączki. Jak było? Wspaniale! Do ciszy nocnej byliśmy w karnawałowych nastrojach, jednak trzeba było wrócić na noc do internatu.

Jak zawsze możemy liczyć na p. Karolinę Biernacką-Zarembe, p.Annę Daniłowicz oraz p.Aleksandrę Dopke, które były głównymi organizatorami całego przedsięwzięcia. PGR oraz MRI także miały swój wkład w przygotowanie tej inicjatywy. Na drugi dzień wszyscy odczuwaliśmy zakwasy, które przypominały nam o tym, jak wspaniale się bawiliśmy. Marcelina Talaśka

Rekomendowane wpisy

Skip to content