Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/64 w dniu 6 grudnia 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Danuta Wutrych
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14alekcja wolna
2
33bRobert Nowakowskibiologia14z lekcji 8! 8 wolna!
43bRobert Nowakowskibiologia2
53aRobert Nowakowskibiologia2z lekcji 7! 7 wolna!
6
7
8

   Uwagi:

  1. Brak.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/63 w dniu 5 grudnia 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bRoman Smolińskihodowla lasu11
2
3
42cJolanta Wencelhodowla lasu3
52cJolanta Wencelhodowla lasu3
6
72aJolanta Wencelhodowla lasu3
82aRoman Smolińskihodowla lasu21
  • 2. Danuta Wutrych
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12clekcja wolna
24dJolanta Wencelhodowla lasu3
31cJolanta Wencelhodowla lasu3
41bMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
5
62aJolanta Wencelhodowla lasu3
7
8

   Uwagi:

  1. 4b – zajęcia praktyczne – cała klasa z p. prof. K. Szarmachem.

   Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/62 w dniu 2 grudnia 2022 roku, tj. w piątek

  1. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-2/2 4b-2/2
lekcja wolna lekcja wolna

23a-2/2 3b-2/2Jacek Jeziorski
Piotr Kiersznicki
wf
wf
S

S
cała klasa cała klasa
33a-2/2 3b-2/2Jacek Jeziorski Piotr Kiersznickiwf
wf
S
S
cała klasa cała klasa
42c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
54d-2/2Jacek JeziorskiwfScała klasa
63b-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
73b-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aJolanta Wencelhodowla lasu3
22cBłażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa
3
42bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
52bRoman Smolińskihodowla lasu21
63aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu10
  • 3. Anna Pollok
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski110cała klasa
21c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski110cała klasa
31b-2/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
41a-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski110cała klasa
51a-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski110cała klasa
62b-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski110cała klasa
  • 4. Aleksander Redlarski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
34aAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
44bAnna Stybaniewiczjęzyk polski118
54blekcja wolna
6
71alekcja wolna
  • 5. Danuta Wutrych
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12blekcja wolna
22aJolanta Wencelhodowla lasu3
32cJolanta Wencelhodowla lasu3
4

   Uwagi: Brak.     

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/61 w dniu 1 grudnia 2022 roku, tj. w czwartek

– KOREKTA!!!

  1. Piotr Marciniak
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31aKrzysztof Ogłuszkaedukacja leśna21
41bKrzysztof Ogłuszkaedukacja leśna21
51cKrzysztof Ogłuszkaedukacja leśna21
6
  • 2. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12a-2/2 2b-2/2Piotr Kiersznicki Jacek Jeziorskiwf
wf
S Scała klasa cała klasa
23a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski11cała klasa
3
42c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
52c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
61c-2/2Wioletta Łosińskazajęcia biblioteczneB
71c-2/2Wioletta Łosińskazajęcia biblioteczneB
8
  • 3. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
3
4
5
62bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
72cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
82cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
  • 4. Danuta Wutrych
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14blekcja wolna
24bRoman Smolińskiużytkowanie lasu21
33aJolanta Wencelhodowla lasu3
43aRobert Nowakowskibiologia14
53bRobert Nowakowskibiologia14
6

   Uwagi:

  1. 3b – pierwsza lekcja – urządzanie lasu z p. prof. K. Ogłuszką – sala nr 11.
  2. 4d – pierwsza lekcja – urządzanie lasu z p. prof. K. Piątkowską odbędzie się  zgodnie z planem.    
  3. 4a – zajęcia prakt. – cała klasa z p. kier. R. Smolińskim.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/61 w dniu 1 grudnia 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Piotr Marciniak
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31aKrzysztof Ogłuszkaedukacja leśna21
41bKrzysztof Ogłuszkaedukacja leśna21
51cKrzysztof Ogłuszkaedukacja leśna21
6
  • 2. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12a-2/2 2b-2/2Piotr Kiersznicki Jacek Jeziorskiwf
wf
S
S
cała klasa cała klasa
23a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski11cała klasa
3
42c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
52c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
61c-2/2Wioletta Łosińskazajęcia biblioteczneB
71c-2/2Wioletta Łosińskazajęcia biblioteczneB
8
  • 3. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
3
4
5
62bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
72cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
82cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
  • 4. Danuta Wutrych
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14blekcja wolna
24bKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
33aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu10
43aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu10
53bRobert Nowakowskibiologia14
6

   Uwagi:

  1. 3b – pierwsza lekcja – urządzanie lasu z p. prof. K. Piątkowską – sala nr 2.

2. 4d – pierwsza lekcja wolna. Urządzanie lasu z p. prof. K. Piątkowską odbędzie się                          w piątek 2.12. na szóstej lekcji – sala nr 2.      

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/60 w dniu 30 listopada 2022 roku, tj. w środę

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
23b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
33b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
43b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
53b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
63b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
73b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
83bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
  • 2. Danuta Wutrych
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14aAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
24aLucyna Chylewskazajęcia z wychowawcą110z lekcji 8!
8 lekcja wolna!
34bKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu2
44bAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
54dJolanta Wencelhodowla lasu3
61bJolanta Wencelhodowla lasu3
72bJolanta Wencelhodowla lasu3
81clekcja wolna

   Uwagi:

  1. 2a – siódma lekcja – język niemiecki – cała klasa – sala nr 108 (dla 2a-1/2 z lekcji ósmej).
  2. 2a – ósma lekcja – hodowla lasu – sala nr 3 (zajęcia z wychowawcą odbędą się w innym terminie).

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/59 w dniu 29 listopada 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Aleksander Redlarski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
42bMariusz Nowogrodzkiochrona lasu2 
51aMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
6
72bWioletta Łosińskasprawdzian z biologii14sprawdzian przygot. przez AR
8
  • 2. Katarzyna Piątkowska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bJolanta Wencelhodowla lasu3
24d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
34d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
44d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
54d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
64d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
74dKamil Szarmachurządzanie lasuB1
8

   Uwagi:

  1. 2b – 6 lekcja – matematyka – sala nr 117.
  2. 4c – 8 lekcja – matematyka – sala nr 117.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/58 w dniu 28 listopada 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bRoman Smolińskihodowla lasu11
2
3
42cJolanta Wencelhodowla lasu3
52cJolanta Wencelhodowla lasu3
6
72aJolanta Wencelhodowla lasu3
82aRoman Smolińskihodowla lasuAulaz 2b
  • 2. Aleksander Redlarski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11blekcja wolna
21cElwira Sicińskazajęcia inne patrz: uwagiAula
3
4
5
64aMałgorzata Zawadzkasprawdzian z biologii14sprawdzian przygot. przez AR
71cDanuta Wutrychmatematyka117
82bRoman Smolińskihodowla lasuAulaz 2a

   Uwagi:

  1. Spotkanie z pracownikami Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy  w Rodzinie:
  2. 8.50-9.20 – klasy: 1a (K. Umińska), 1c (E. Sicińska), 3b (J. Buczkowska);
  3. 9.25-9.55 – klasy: 2c (A. Pollok + B. Wilkowski), 3a (L. Chylewska + W. Nitka), 4a (grupa I. Zienkiewicz);
  4. 10.00-10.30 – klasy: 1b (W. Nitka + I. Zienkiewicz), 2a (R. Nowakowski),  2b (K. Umińska), 4a (grupa B. Wilkowski).
  • 4d – użytkowanie lasu w sali nr 11.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/57 w dniu 25 listopada 2022 roku, tj. w piątek

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aPiotr Marciniakekonomika. leś21
22cPiotr Marciniakekonomika. leś21
3
42bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
52bRoman Smolińskihodowla lasu21
63apraktyka zawodowa
7
8

   Uwagi:

  1. Piątek 25.11. – 3a i 3b – ostatni dzień praktyki zawodowej.
  2. 1b – piąta i szósta lekcja – wolne (historia i biologia leśna odbyły się we wcześniejszym terminie).
  3. 1c – siódma lekcja wolna (WDŻ odbyło się w czwartek 24.11.).
  4. 4b – szósta lekcja – historia (przeniesiona jednorazowo z czwartku 24.11. z lekcji ósmej).                                               

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/57 w dniu 24 listopada 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Lucyna Chylewska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31c-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski109/110cała klasa
4
51a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
61a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
74c-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
8
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
3
4
5
62bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
72cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
82cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
  • 3. Dariusz Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
61bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
7
81cMarlena Nelke-RedzimskaWDŻz piątku z lekcji 7!
  • 4. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14cRoman Smolińskiużytkowanie lasu21
24dRoman Smolińskiużytkowanie lasu21
3
41aMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ3z lekcji 8!
51bMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ3z lekcji 1! 1 wolna!
64dMariusz Nowogrodzkihodowla lasu2
7
83apraktyka zawodowa

   Uwagi:

  1. 1a – ósma lekcja – matematyka z p. prof. M. Ottem – sala nr 117.
  2. 3a i 3b – praktyka zawodowa do piątku 25 listopada.
  3. 4a – zajęcia praktyczne w całości z p. kier. R. Smolińskim.

4. 4b – ósma lekcja wolna.                    

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/56 w dniu 23 listopada 2022 roku, tj. w środę

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
23b-2/2praktyka zawodowaL
33b-2/2praktyka zawodowaL
43b-2/2praktyka zawodowaL
53b-2/2praktyka zawodowaL
63b-2/2praktyka zawodowaL
73b-2/2praktyka zawodowaL
83bpraktyka zawodowa
  • 2. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11clekcja wolna
24c-2/2Roman Smolińskizajęcia praktyczneLcała klasa
34c-2/2Roman Smolińskizajęcia praktyczneLcała klasa
44c-2/2Roman Smolińskizajęcia praktyczneLcała klasa
54c-2/2Roman Smolińskizajęcia praktyczneLcała klasa
64c-2/2Roman Smolińskizajęcia praktyczneLcała klasa
7
8
  • 3. Danuta Wutrych
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14aAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
24aMałgorzata ZawadzkaWOS2
34bMałgorzata ZawadzkaWOS2
44bAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
54dJolanta Wencelhodowla lasu3
61bJolanta Wencelhodowla lasu3
72bJolanta Wencelhodowla lasu3
81cJolanta Wencelhodowla lasu3

   Uwagi:

1) Wtorek 22.11.22 r., 17.00 – otwarcie wystawy malarstwa Pani prof. Izabeli Zienkiewicz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tucholi J

2) 3a i 3b – praktyka zawodowa do piątku 25 listopada.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/55 w dniu 22 listopada 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11bArkadiusz Gostomskihistoria23
24d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
34d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
44d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
54d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
64d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
7
8

   Uwagi:

1) Wtorek 22.11.22 r., 17.00 – otwarcie wystawy malarstwa Pani prof. Izabeli Zienkiewicz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tucholi J

2) 3a i 3b – praktyka zawodowa od poniedziałku 14 listopada.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/54 w dniu 21 listopada 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bRoman Smolińskihodowla lasu11
2
3
42cMariusz Nowogrodzkigospodarka łow.2
52cDanuta Wutrychmatematyka117
6
72alekcja wolna
82alekcja wolna
  • 2. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11alekcja wolna
24b-2/2     Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
34b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
44b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
54b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
64b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
74b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
8

   Uwagi:

1) 3a i 3b – praktyka zawodowa od poniedziałku 14 listopada.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/53 w dniu 18 listopada 2022 roku, tj. w piątek

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aPiotr Marciniakekonomika. leś21
22cPiotr Marciniakekonomika. leś21
3
42bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
52bRoman Smolińskihodowla lasu21
63apraktyka zawodowa
7
8

    Uwagi:

  1. 3a i 3b – praktyka zawodowa.
  2. 1c – 7 lekcja wolna.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/52 w dniu 17 listopada 2022 roku, tj. w czwartek – KOREKTA!

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
3
4
5
62bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
72cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
82cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
  • 2. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2Anna GrzywaczwfScala klasa
24c-2/2Piotr KiersznickiwfScala klasa
34c-2/2Piotr KiersznickiwfScala klasa
4
5
6
7
8

    Uwagi:

  1. 2a – pierwsza lekcja – wf – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim.
  2. 1a, 1b i 1c – ósma lekcja wolna!
  3. 4a – zajęcia praktyczne – cała klasa z p. kier. R. Smolińskim.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/52 w dniu 17 listopada 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
3
4
5
62bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
72cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
82cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10

    Uwagi:

  1. 1a, 1b i 1c – ósma lekcja wolna!
  2. 4a – zajęcia praktyczne – cała klasa z p. kier. R. Smolińskim.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/51 w dniu 16 listopada 2022 roku, tj. w środę

  1. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24c-1/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
34c-1/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
44c-1/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
54c-1/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
64c-1/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
74cKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasuAula
84dKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasuAula
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
23b-2/2praktyka zawodowaL
33b-2/2praktyka zawodowaL
43b-2/2praktyka zawodowaL
53b-2/2praktyka zawodowaL
63b-2/2praktyka zawodowaL
73b-2/2praktyka zawodowaL
83bpraktyka zawodowa
  • 3. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11clekcja wolna
24c-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
34c-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
44c-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
54c-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
64c-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
7
8

   Uwagi:

1) 3a i 3b – praktyka zawodowa od poniedziałku 14 listopada.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/49 w dniu 14 listopada 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bRoman Smolińskihodowla lasu11
2
3
42cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu11
52cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu11
6
72aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
82aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
  • 2. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11alekcja wolna
24b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
34b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
44b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
54b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
64b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
74b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
8

   Uwagi:

1) 3a i 3b – praktyka zawodowa od poniedziałku 14 listopada.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/48 w dniu 10 listopada 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22aPiotr Marciniakekonomika leś.21
3
4
5
62bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
72cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
82cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
  • 2. Mariusz Nowogrodzki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
32aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
44dRobert NowakowskiApel z okazji Święta NiepodległościSTS
53aRobert Nowakowskipodstawy przeds.14z lekcji 1! 1 wolna!
6
72aJolanta Wencelhodowla lasu3
83blekcja wolna

   Uwagi:

1) w środę 9.11. w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert patriotyczny                 pt. „Śpiew dla Ojczyzny”, podczas którego wystąpi Jakub Rekowski z kl. 3a (zwycięzca konkursu Pro Patriae) oraz chór Camerata – zachęcamy do wybrania się na koncert – TOK, 18.00.

2) w czwartek 10.11. w STS odbędzie się apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości, organizowany przez Radę Samorządu Uczniowskiego – STS, 10.30. Podczas uroczystości wspólnie odśpiewamy „Mazurka Dąbrowskiego” – polski hymn państwowy, przystępując tym samym do akcji  „Szkoła do Hymnu”.

3) 1b – 8 lekcja wolna. Biologia została odpracowana we wcześniejszym terminie.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/47 w dniu 9 listopada 2022 roku, tj. w środę

  1. Mariusz Szmagliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11a-1/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
21a-2/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
31b-1/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
41b-2/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
51c-1/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
61c-2/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
23b-2/2Robert Nowakowskizajęcia praktyczneL
33b-2/2Robert Nowakowskizajęcia praktyczneL
43b-2/2Robert Nowakowskizajęcia praktyczneL
53b-2/2Robert Nowakowskizajęcia praktyczneL
63b-2/2Robert Nowakowskizajęcia praktyczneL
73b-2/2Robert Nowakowskizajęcia praktyczneL
83b Krzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
  • 3. Mariusz Nowogrodzki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
42bKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu21
54aMałgorzata ZawadzkaWOS103
64bKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu21
72cJolanta Wencelhodowla lasu3
82clekcja wolna
  • 4. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11clekcja wolna
24c-2/2Mariusz Szmaglińskizajęcia praktyczneL
34c-2/2Mariusz Szmaglińskizajęcia praktyczneL
44c-2/2Mariusz Szmaglińskizajęcia praktyczneL
54c-2/2Mariusz Szmaglińskizajęcia praktyczneL
64c-2/2Mariusz Szmaglińskizajęcia praktyczneL
  • 5. Dariusz Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211Z lekcji 7! Na 7 lekcji spektakl profilakt.!
24dKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu21
32cKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu21
42cArkadiusz Gostomskihistoria23
52aJolanta Wencelhodowla lasu3
62bJolanta Wencelhodowla lasu3
71a CH   1a DZn-l bibliotekarz n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczne zajęcia biblioteczneBibl. Bibl.
82blekcja wolna

 Uwagi:

1) 1c – pierwsza lekcja wolna.

2) 4c – 8.00 – wyjazd dydaktyczny do Runowa Krajeńskiego – pierwsza lekcja wolna. 

3) 4b – 5 lekcja – urządzanie lasu wyjątkowo w sali nr 21.

4) 6 lekcja – spektakl profilaktyczny w auli dla klas: 2c, 3a, 4a.

5) 7 lekcja – spektakl profilaktyczny w auli dla klas: 2a, 2b i 4b.   

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/46 w dniu 8 listopada 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11blekcja wolna
24d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
34d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
44d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
54d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
64d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
7
8

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/45 w dniu 7 listopada 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bRoman Smolińskihodowla lasu11
2
3
42cMariusz Nowogrodzkigospodarka łow.2
52cGabriela Kiersznickazajęcia z WOTAula
6
72aRobert Nowakowskipodstawy przeds.11
82alekcja wolna
  • 2. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11alekcja wolna
24b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
34b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
44b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
54b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
64b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
74b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
8

    Uwagi:

  1. 10.00 – konkurs „Leśni Poskramiacze Żywiołów” w auli szkolnej.

Prof. A. Redlarski zaprasza.

  • 2. 11.45 – 1a, 2c, 3b i chętni uczniowie z 4d – spotkanie z WOT w auli szkolnej.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/44 w dniu 4 listopada 2022 roku, tj. w piątek

  1. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24bRoman Smolińskiużytkowanie lasu21
34cMariola Wendaużytkowanie lasu11
43aMariola Wendaużytkowanie lasu11
53aWeronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
6
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aPiotr Marciniakekonomika leś.21
22cPiotr Marciniakekonomika leś.21
3
42bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
52bWioletta Łosińskazajęcia biblioteczneBibl.
63aTeresa Sobczakfizyka16
  • 3. Katarzyna Piątkowska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14d-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
24d-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
34d-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski21cała klasa
44d-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski21cała klasa
54aMałgorzata ZawadzkaWOS103
6
  • 4. Arkadiusz Gostomski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13bArkadiusz Gostomskizgodnie z planem23
22bArkadiusz Gostomskizgodnie z planem23
31cArkadiusz Gostomskizgodnie z planem23
41cArkadiusz Gostomskizgodnie z planem23
53bTeresa Sobczakfizyka16
61bAleksander Redlarskibiologia14
7

    Uwagi:

  1. 2c – 5 lekcja – język angielski zawodowy wyjątkowo w sali nr 21!

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/43 w dniu 3 listopada 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Piotr Marciniak
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
31aKrzysztof Ogłuszkaedukacja leśna21
41bKrzysztof Ogłuszkaedukacja leśna21
51cKrzysztof Ogłuszkaedukacja leśna21
  • 2. Roman Smoliński (+Krzysztof Ogłuszka)
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
34aBłażej Wilkowskizajęcia praktyczneLcała klasa
44aBłażej Wilkowskizajęcia praktyczneLcała klasa
54aBłażej Wilkowskizajęcia praktyczneLcała klasa
64aBłażej Wilkowskizajęcia praktyczneLcała klasa
74aBłażej Wilkowskizajęcia praktyczneLcała klasa
84aBłażej Wilkowskizajęcia praktyczneLcała klasa
  • 3. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
3
4
5
62bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
72cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
82cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
  • 4. Katarzyna Piątkowska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
54b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
64b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
74c-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
84c-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
  • 5. Joanna Buczkowska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11clekcja wolna
21cMariola Wendaużytkowanie lasu11
33bArkadiusz Gostomskihistoria23
4
  • 6. Anna Grzywacz (1 i 2 lekcja – zgodnie z planem)
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
42c-2/2Wioletta Łosińskazajęcia biblioteczneBibl.
52c-2/2Wioletta Łosińskazajęcia biblioteczneBibl.
61c-2/2Wioletta Łosińskazajęcia biblioteczneBibl.
71c-2/2Wioletta Łosińskazajęcia biblioteczneBibl.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/41 w dniu 28 października 2022 roku, tj. w piątek

   Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aPiotr Marciniakekonomika leś.21
22cPiotr Marciniakekonomika leś.21
3
42bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
52bAleksander Redlarskizajęcia                                  z wychowawcą10
63aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu10

    Uwagi:

  1. 4a i 4b do 28.10.2022 r. uczestniczą w kursie pilarza.

   Otrzymują: uczniowie, internat.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/40 w dniu 27 października 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
3
4
5
62bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
72cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
82cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10

    Uwagi:

  1. 4a i 4b do 28.10.2022 r. uczestniczą w kursie pilarza.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/39 w dniu 26 października 2022 roku, tj. w środę

  1. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
23b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
33b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
43b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
53b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
63b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
73b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
83b Katarzyna Piątkowskaurządzanie lasuL

  2. Katarzyna Umińska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11bzgodnie z planem
21bzgodnie z planem
34dzgodnie z planem
44dDanuta Wutrychmatematyka117
51an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
61aArkadiusz Gostomskihistoria23
7
8

    Uwagi:

  1. 4a i 4b od 17.10.2022 r. uczestniczą w kursie pilarza.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/37 w dniu 24 października 2022 roku, tj. w poniedziałek

   Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bRoman Smolińskihodowla lasu11
2
3
42cJolanta Wencelhodowla lasu3
52cJolanta Wencelhodowla lasu3
6
72aJolanta Wencelhodowla lasu3
82aJolanta Wencelhodowla lasu3
82bRoman Smolińskihodowla lasu21za zaj. z wych.  z piątku z lekcji 5

    Uwagi:

  1. 4a i 4b od 17.10.2022 r. uczestniczą w kursie pilarza.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/36 w dniu 21 października 2022 roku, tj. w piątek

  1. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-2/2
4b-2/2
praktyka zawodowa
23a-2/2
3b-2/2
Jacek Jeziorski
Piotr Kiersznicki
wf
wf
S
S
cała klasa
cała klasa
33a-2/2
3b-2/2
Jacek Jeziorski
Piotr Kiersznicki
wf
wf
S
S
cała klasa
cała klasa
42c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
54d-2/2Jacek JeziorskiwfScała klasa
63b-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
73b-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
8
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aPiotr Marciniakekonomika. leś.21
22cPiotr Marciniakekonomika. leś.21
3
42bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
52bAleksander Redlarskizajęcia z wychowawcą10
63aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu10
7
8

    Uwagi:

  1. 4a i 4b od poniedziałku 17.10.2022 r. uczestniczą w kursie pilarza.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/35 w dniu 20 października 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Gabriela Kiersznicka
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
21an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBibl.
31bArkadiusz Gostomskihistoria23
41cMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ118z piątku!
5
6
7
8
  • Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
3
4
5
62bKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
72cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
82cKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10

    Uwagi:

  1. 4a i 4b od poniedziałku 17.10.2022 r. uczestniczą w kursie pilarza.
  2. 3a-2/2 – druga lekcja w sali nr 118.
  3. 1c-2/2 – trzecia lekcja w  sali nr 118.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/34 w dniu 19 października 2022 roku, tj. w środę – KOREKTA!

  1. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
31an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBibl.
43a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
53a-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki109cała klasa
64d-2/2Jacek JeziorskiwfScała klasa
74d-2/2Jacek JeziorskiwfScała klasa
81a-2/2 1b-2/2
lekcja wolna lekcja wolna
dla dziewcząt 8 lekcja wolna!
  • 2. Joanna Buczkowska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13aArkadiusz Gostomskihistoria23z lekcji 8!
23aWeronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
  • 3. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
23b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
33b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
43b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
53b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
63b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
73b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
83b Katarzyna Piątkowskaurządzanie lasuL
  • 4. Dariusz Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14bpraktyka zawodowa
24dn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBibl.
32cMariusz Nowogrodzkiochrona lasu2z lekcji 8!
42cJolanta Wencelhodowla lasu3
52aJolanta Wencelhodowla lasu3
62bJolanta Wencelhodowla lasu3
71a CH 1a DZn-l bibliotekarz zajęcia biblioteczne
lekcja wolna
Bibl. dla dziewcząt 7 lekcja wolna!
82blekcja wolna
  • 5. Mariusz Szmagliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11a-1/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
21a-2/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
31b-1/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
41b-2/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
51c-1/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
61c-2/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa

    Uwagi:

1) 1c – pierwsza lekcja wolna.

2) 4c – 8.00 – wyjazd dydaktyczny do Runowa Krajeńskiego – pierwsza lekcja wolna. 

3) 4a i 4b od poniedziałku 17.10.2022 r. uczestniczą w kursie pilarza.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/34 w dniu 19 października 2022 roku, tj. w środę

  1. Joanna Buczkowska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13aArkadiusz Gostomskihistoria23z lekcji 8!
23aWeronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
3
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aKrzysztof Ogłuszkaurządzanie lasu10
23b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
33b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
43b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
53b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
63b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
73b-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneL
83b Katarzyna Piątkowskaurządzanie lasuL
  • 3. Mariusz Szmagliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11a-1/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
21a-2/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
31b-1/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
41b-2/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
51c-1/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
61c-2/2Teresa Sobczakchemia16cała klasa
7
8

  Uwagi:

1) 1c – pierwsza lekcja wolna.

2) 4c – 8.00 – wyjazd dydaktyczny do Runowa Krajeńskiego – pierwsza lekcja wolna.  

3) 4a i 4b od poniedziałku 17.10.2022 r. uczestniczą w kursie pilarza.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/33 w dniu 18 października 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Lucyna Chylewska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14d-1/2zgodnie z planem
23a-1/2zgodnie z planem
33a-2/2zgodnie z planem
41b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski110cała klasa
5
64b-2/2praktyka zawodowa
73b-1/2Mariusz Nowogrodzkiochrona lasu2cała klasa
84a-1/2praktyka zawodowa
  • 2. Arkadiusz Gostomski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
61aMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
72clekcja wolna
82clekcja wolna
  • 3. Agnieszka Wegner
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11czgodnie z planem
2
34b 
42cMariusz Nowogrodzkigospodarka łowiecka2
52aMariusz Nowogrodzkigospodarka łowiecka2
62bMariusz Nowogrodzkigospodarka łowiecka2
7
8
  • 4. Kamila Wróblewska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14d-2/2zgodnie z planem
22c-2/2zgodnie z planem
3
4
54c-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
64b-1/2praktyka zawodowa
73b-2/2Mariusz Nowogrodzkiochrona lasu2cała klasa
82a-2/2lekcja wolna
  • 5. Danuta Wutrych
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14apraktyka zawodowa
2
33bzgodnie z planem
43bMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
53aMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
6

  Uwagi: Klasy 4a i 4b od poniedziałku 17.10.2022 r. uczestniczą w kursie pilarza.

  Otrzymują: uczniowie, internat.   

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/32 w dniu 17 października 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
51bAnna Pollokzajęcia z wychowawcą23
61b-1/2Karol WolszlegerwfS
71b-1/2Karol WolszlegerwfS
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bMariusz Nowogrodzkiurządzanie lasu2
2
3
42cJolanta Wencelhodowla lasu3
52cJolanta Wencelhodowla lasu3
6
72aJolanta Wencelhodowla lasu3
82aJolanta Wencelhodowla lasu3
82bRoman Smolińskihodowla lasu10z piątku z 5 lekcji! zamiana z zajęciami z wych.

  Uwagi:

  1. Klasy 4a i 4b w poniedziałek 17.10.2022 r. rozpoczynają kurs pilarza.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/31 w dniu 13 października 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2Anna DaniłowiczwfS
24c-2/2Anna DaniłowiczwfS
34c-2/2Anna DaniłowiczwfS
4
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22aRoman Smolińskihodowla lasu10
3
4
5
62bRoman Smolińskihodowla lasu10
72cRoman Smolińskihodowla lasu10
82clekcja wolna
  • 3. Mateusz Ott
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
64cDanuta Wutrychmatematyka117
71aDanuta Wutrychmatematyka117
8

  Uwagi:

  1. Lekcje skrócone na wniosek i zgodnie z informacją od SU.
  2. 4a – 2, 6 i 7 lekcja – cała klasa z p. prof. K. Ogłuszką.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/30 w dniu 12 października 2022 roku, tj. w środę

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
64d-1/2Piotr KiersznickiwfS
74d-1/2Piotr KiersznickiwfS
81b-1/2lekcja wolna
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aKamila WróblewskaślubowanieSTS
23b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktycznecała klasa
33b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktycznecała klasa
43b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktycznecała klasa
53b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktycznecała klasa
63b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktycznecała klasa
73b-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktycznecała klasa
83blekcja wolna
  • 3. Anna Pollok
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-2/2Aleksander RedlarskiślubowanieSTS
2
3
4
5
62c-1/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
7
  • 4. Kamil Szarmach 
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11cJoanna BuczkowskaślubowanieSTS3a pod opieką wychowawcy
24c-2/2Roman Smolińskizajęcia praktycznecała klasa
34c-2/2Roman Smolińskizajęcia praktycznecała klasa
44c-2/2Roman Smolińskizajęcia praktycznecała klasa
54c-2/2Roman Smolińskizajęcia praktycznecała klasa
64c-2/2Roman Smolińskizajęcia praktycznecała klasa
7
8

  Uwagi: 1) 8.00 – ślubowanie uczniów klas pierwszych – sala tenisa stołowego.

            Obecność wszystkich klas podczas uroczystości jest obowiązkowa.

               2) W wyznaczonych przez SU godzinach – zdjęcia klasowe oraz nauczycieli

                    i pracowników szkoły.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/29 w dniu 11 października 2022 roku,

tj. we wtorek

  1. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-2/2 3b-2/2
lekcja wolna lekcja wolna

22a-2/2 2b-2/2Piotr Kiersznicki Karol Wolszlegerwf
wf
S
S
cała klasa cała klasa
32a-2/2 2b-2/2Piotr Kiersznicki Karol Wolszlegerwf
wf
S
S
cała klasa cała klasa
44a-2/2 4b-2/2Karol Wolszleger Piotr Kiersznickiwf
wf
S
S
cała klasa cała klasa
54a-2/2 4b-2/2Karol Wolszleger Piotr Kiersznickiwf
wf
S
S
cała klasa cała klasa
  • 2. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2lekcja wolna
22b-1/2Karol WolszlegerwfScała klasa
32b-1/2Karol WolszlegerwfScała klasa
44a-1/2Karol WolszlegerwfScała klasa
54a-1/2Karol WolszlegerwfScała klasa
  • 3. Dariusz Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14clekcja wolna
24aMałgorzata Zawadzkafilmowa adaptacja „Potopu”Bibl.cała klasa
3
43aJolanta Wencelhodowla lasu3cała klasa (za 1a)
53bAleksander Redlarskibiologia14cała klasa (za 1a)
63bArkadiusz Gostomskihistoria23cała klasa (za 1a)
74aWioletta Łosińskafilmowa adaptacja „Potopu”- cd.Bibl.cała klasa
84blekcja wolna
  • 4. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11bTeresa Sobczakchemia16z lekcji 8!
24d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
34d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
44d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
54d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
64d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/28 w dniu 10 października 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24cKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu3
34dKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu3
44dKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu3
54aKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu21
63bKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu21
73bKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu21
  • 2. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
51bAnna Pollokzajęcia z wychowawcą23
61b-1/2Karol WolszlegerwfS
71b-1/2Karol WolszlegerwfS

Uwagi:

  1. 3a – zajęcia praktyczne – cała klasa z p. prof. M. Wendą.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/26 w dniu 6 października 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Piotr Marciniak
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31aKarol Lisedukacja leśna10
41bKarol Lisedukacja leśna10
51cKarol Lisedukacja leśna10
6
7
8
  • 2. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
34a-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
44a-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
54a-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
64a-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
74a-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
84a-2/2Krzysztof Ogłuszkazajęcia praktyczneLcała klasa
  • 3. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2Anna DaniłowiczwfS
24c-2/2Anna DaniłowiczwfS
34c-2/2Anna DaniłowiczwfS
4

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/25 w dniu 5 października 2022 roku, tj. w środę

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
64d-1/2Katarzyna Piątkowskaurządzanie lasu11cała klasa
74d-1/2Piotr KiersznickiwfS
81b-1/2lekcja wolna
  • 2. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31aElwira Sicińskawyjście na warsztaty z rozpoznawania grzybówTPK
43a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
53a-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki109cała klasa
64d-2/2Katarzyna Piątkowskaurządzanie lasu11cała klasa
74d-2/2Anna Grzywaczzgodnie z planemS
81a-2/2 1b-2/2Anna Grzywacz Anna Grzywaczzgodnie z planem zgodnie z planemS S

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/24 w dniu 4 października 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
22b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
32b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
44a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
54a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
6
  • 2. Robert Nowakowski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
63aAleksander Redlarskibiologia14
73alekcja wolna
83blekcja wolna
  • 3. Mariola Wenda
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aMariola Wendazgodnie z planem11
21aMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
31bMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
41cMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
51cMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
61bMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
71aWioletta Łosińskazajęcia biblioteczneBibl.
8

Uwagi:

  1. 3b – pierwsza lekcja – wf – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim;
  2. 2a – druga i trzecia lekcja – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim;
  3. 4b – czwarta i piąta lekcja – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim;
  4. Warsztaty mykologiczne dla klas pierwszych (Tuchola-Płazowo-Świt-Piła):  1a (10 os.), 1b (10 os.), 1c (10 os.) od 8.45 do 15.00, pod opieką p. prof. M. Wendy i p. prof. R. Nowakowskiego.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/22 w dniu 30 września 2022 roku, tj. w piątek

  1. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24bBłażej Wilkowskijęzyk angielski103cała klasa
34cKarol Lisużytkowanie lasu10
43aKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu3
53aWeronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
6
7
  • 2. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-1/2Anna DaniłowiczwfS
23a-1/2Anna DaniłowiczwfS
33a-1/2Anna DaniłowiczwfS
4
54d-1/2Katarzyna Umińskajęzyk polski129cała klasa
64c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
  • 3. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-2/2
4b-2/2
zgodnie z planem
23a-2/2
3b-2/2
zgodnie z planem
33a-2/2
3b-2/2
zgodnie z planem
42c-2/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBibl.cała klasa
54d-2/2Katarzyna Umińskajęzyk polski129cała klasa
63b-1/2zgodnie z planem
73b-1/2zgodnie z planem
  • 4. Piotr Kiersznicki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-1/2zgodnie z planem
23b-1/2zgodnie z planem
33b-1/2zgodnie z planem
42c-1/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBibl.cała klasa
5
64c-1/2zgodnie z planem

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/20 w dniu 28 września 2022 roku, tj. w środę

  1. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24c-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
34c-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
44c-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
54c-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
64c-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
74cKamil Szarmachużytkowanie lasu21
84dKamil Szarmachużytkowanie lasu21
  • 2. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
64d-1/2Piotr KiersznickiwfS
74d-1/2Piotr KiersznickiwfS
81b-1/2lekcja wolna
  • 3. Izabela Zienkiewicz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
22bBłażej Wilkowskijęzyk angielski zawodowy109
32a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski109cała klasa
4
5
62a-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki108cała klasa
7
8

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/18 w dniu 26 września 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24cKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu3
34dKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu3
44dKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu3
54aKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu21
63bKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu21
73bKrzysztof Ogłuszkaużytkowanie lasu21
  • 2. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
51bAnna Pollokzajęcia z wychowawcą23
61b-1/2Karol WolszlegerwfS
71b-1/2Karol WolszlegerwfS
  • 3. Dariusz Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
51aMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
61cMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
74dlekcja wolna
  • 4. Izabela Zienkiewicz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
24a-1/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
31b-2/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
41a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
51c-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
64c-1/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
72b-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
81b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa

Uwagi:

  1. UWAGA MATURZYŚCI!

W najbliższy poniedziałek 26 września na 8 lekcji w auli odbędzie się I z cyklu szkoleń maturalnych. Dotyczyć będzie m.in. wypełniania e-deklaracji maturalnej. Podczas spotkania przekażę Wam najświeższe informacje z wczorajszego szkolenia Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie organizacji matury w bieżącym roku szkolnym. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

  • 3a – zajęcia praktyczne – cała klasa z p. prof. M. Wendą.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/17 w dniu 23 września 2022 roku, tj. w piątek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-1/2Anna DaniłowiczwfS
23a-1/2Anna DaniłowiczwfS
33a-1/2Anna DaniłowiczwfS
4
54d-1/2Piotr KiersznickiwfS
64c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
  • Izabela Zienkiewicz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11c-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
21c-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
32bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
41a-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
51a-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
62b-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
72a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski109cała klasa

Uwagi:

  1. UWAGA MATURZYŚCI!

W najbliższy poniedziałek 26 września na 8 lekcji w auli odbędzie się I z cyklu szkoleń maturalnych. Dotyczyć będzie m.in. wypełniania e-deklaracji maturalnej. Podczas spotkania przekażę Wam najświeższe informacje z wczorajszego szkolenia Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie organizacji matury                  w bieżącym roku szkolnym.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/16 w dniu 22 września 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2Anna DaniłowiczwfS
24c-2/2Anna DaniłowiczwfS
34c-2/2Anna DaniłowiczwfS
4
  • 2. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12a-2/2
2b-2/2
Piotr Kiersznicki
Anna Daniłowicz
wf
wf
S
S
cała klasa
cała klasa
23a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski109cała klasa
3
42c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
52c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
61c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
71c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
8
  • 3. Katarzyna Piątkowska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
54b-1/2Arkadiusz Gostomskihistoria23cała klasa
z lekcji 8!
64b-1/2Małgorzata ZawadzkaWOS103cała klasa
z lekcji 7!
74c-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
84c-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
  • 4. Izabela Zienkiewicz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
54b-2/2Arkadiusz Gostomskihistoria23cała klasa
z lekcji 8!
64b-2/2Małgorzata ZawadzkaWOS103cała klasa
z lekcji 7!

Uwagi:

  1. 4a – zajęcia praktyczne – cala klasa z p. kierownikiem R. Smolińskim

(P. prof. K. Ogłuszka został oddelegowany na zajęcia z klasami pierwszymi do TPK).

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/15 w dniu 21 września 2022 roku, tj. w środę

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
64d-1/2Piotr KiersznickiwfS
74d-1/2Piotr KiersznickiwfS
81b-1/2lekcja wolna
  • 2. Anna Stybaniewicz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24bWioletta Łosińskaszkolenie nt. nowej formuły maturyBibl.
34aWioletta Łosińskaszkolenie nt. nowej formuły maturyBibl.
4
5
6
7
8
  • 3. Izabela Zienkiewicz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
22bBłażej Wilkowskijęzyk angielski zawodowy109
32a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski109cała klasa
4
5
62a-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki108cała klasa
7
8

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/14 w dniu 20 września 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
22b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
32b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
44a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
54a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
6
7
8
  • 2. Izabela Zienkiewicz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-2/2lekcja wolna
2
3
41b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki109/110cała klasa
5
6
7
8

Uwagi:

  1. 3b – pierwsza lekcja – wf – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim;
  2. 2a – druga i trzecia lekcja – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim;
  3. 4b – czwarta i piąta lekcja – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim;
  4. 4d – zajęcia praktyczne – cała klasa z p. prof. K. Szarmachem.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/13 w dniu 19 września 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
51bAnna Pollokzajęcia z pedagogiem23
61b-1/2Karol WolszlegerwfS
71b-1/2Karol WolszlegerwfS
8
  • 2. Robert Nowakowski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
32aKarol Lishodowla lasu11z lekcji 8!
8 wolna!
42an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
52bRobert Nowakowskipodstawy przeds.14zgodnie z planem
62cRobert Nowakowskibiologia11zgodnie z planem
7
83bRobert Nowakowskizajęcia z wych.11zgodnie z planem
  1. 3. Izabela Zienkiewicz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
24a-1/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
31b-2/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
41a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
51c-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
64c-1/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
72b-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
81b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/12 w dniu 16 września 2022 roku, tj. w piątek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
23a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
33a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
4
54d-1/2Piotr KiersznickiwfS
64c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
  • 2. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24bAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
34cKarol Lisużytkowanie lasu10
43aWeronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
53aWeronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
6
7
  • 3. Izabela Zienkiewicz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11c-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
21c-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
32bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
41a-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
51a-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
62b-1/2Anna Pollokjęzyk niemiecki109cała klasa
72a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski109cała klasa

Uwagi:

  1. Wycieczka klasowa 4a. Uczniowie, którzy w niej nie uczestniczą, chodzą na lekcje zgodnie z planem 4b;
  2. 4b – 1lekcja – wf – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim;
  3. 3b – 2 i 3 lekcja – wf – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/11 w dniu 15 września 2022 roku, tj. w czwartek – KOREKTA!!!

  1. Izabela Zienkiewicz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
54b-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
64b-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
  • 2. Lucyna Chylewska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31c-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski110cała klasa
4
51a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
61a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
74c-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
8
  • 3. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14clekcja wolna
24dKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu3z piątku!
3
41an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
51bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
64dDanuta Wutrychmatematyka3
7
83alekcja wolna
  • 4. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
24c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
34c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
4

Uwagi:

  1. Wycieczka klasowa 4a. Uczniowie, którzy w niej nie uczestniczą, chodzą na lekcje zgodnie z planem 4b;
  2. 2a – 1 lekcja – wf – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/11 w dniu 15 września 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Lucyna Chylewska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31c-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski110cała klasa
4
51a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
61a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
74c-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
8
  • 2. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14clekcja wolna
24dKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu3z piątku!
3
41an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
51bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
64dDanuta Wutrychmatematyka3
7
83alekcja wolna
  • 3. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
24c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
34c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
4
5
6
7
8

Uwagi:

  1. Wycieczka klasowa 4a. Uczniowie, którzy w niej nie uczestniczą, chodzą na lekcje zgodnie z planem 4b;
  2. 2a – 1 lekcja – wf – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/10 w dniu 14 września 2022 roku, tj. w środę

  1. Lucyna Chylewska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13b-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
2
32b-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
4
53a-2/2Anna Grzywaczjęzyk angielski110cała klasa
6
71c-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
84aLucyna Chylewskawycieczka klasowa
  • 2. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14dlekcja wolna
21cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
33an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
44aLucyna Chylewskawycieczka klasowa
5
6
7
8
  • 3. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
64d-1/2Piotr KiersznickiwfS
74d-1/2Piotr KiersznickiwfS
81b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa (ćwiczy dopuszczalna liczba uczniów)

Uwagi:

  1. Wycieczka klasowa 4a. Uczniowie, którzy w niej nie uczestniczą, będą chodzić na lekcje zgodnie z planem 4b;
  2. 1a – 8 lekcja – wf – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim (ćwiczy dopuszczalna liczba uczniów).

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/8 w dniu 12 września 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24cKarol Lisużytkowanie lasu11
34dKarol Lisużytkowanie lasu11
44dMariusz Nowogrodzkiochrona lasu2
54aArkadiusz Gostomskihistoria23
63bKarol Lisużytkowanie lasu10
73bRobert NowakowskiZajęcia z wychowawcą11z lekcji 8!
8 lekcja wolna!
8
  • 2. Dariusz  Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
51an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
61cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
74dlekcja wolna
8
  • 3. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11alekcja wolna
24b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
34b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
44b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
54b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
64b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
74b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
8

Uwagi:

  1. 1b – 5 lekcja – język niemiecki z p. prof. L. Chylewską. 1b-1/2 – 8 lekcja wolna!
  2. 1b-1/2 – 6 i 7 lekcja – wf z p. prof. K. Wolszlegerem.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/7 w dniu 9 września 2022 roku, tj. w piątek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-1/2Anna DaniłowiczwfS
23a-1/2Anna DaniłowiczwfS
33a-1/2Anna DaniłowiczwfS
4
54d-1/2Piotr KiersznickiwfS
64c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
7
8

Uwagi:

1. Uprzejmie przypominam, że na pierwszych zajęciach obowiązuje zapoznanie z przedmiotowymi zasadami oceniania i regulaminami pracowni, natomiast na spotkaniach z wychowawcami również zapoznanie ze statutem szkoły, BHP oraz procedurami bezpieczeństwa.

2. Przypominam również, że zmiany z harmonogramu zastępstw do dziennika lekcyjnego wprowadzają wychowawcy.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/6 w dniu 8 września 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2Anna DaniłowiczwfS
24c-2/2Anna DaniłowiczwfS
34c-2/2Anna DaniłowiczwfS
4
5
6
7
8
  1. Mariusz Nowogrodzki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22bKarol Lisochrona lasu10
32aKarol Lisochrona lasu10
44dKarol Lisochrona lasu10
5
63an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
7
83blekcja wolna
  1. Katarzyna Piątkowska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
54b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski103cała klasa
64b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski103cała klasa
74c-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
84c-1/2lekcja wolna

Uwagi:

1. Uprzejmie przypominam, że na pierwszych zajęciach obowiązuje zapoznanie z przedmiotowymi zasadami oceniania i regulaminami pracowni, natomiast na spotkaniach z wychowawcami również zapoznanie ze statutem szkoły, BHP oraz procedurami bezpieczeństwa.

2. Przypominam również, że zmiany z harmonogramu zastępstw do dziennika lekcyjnego wprowadzają wychowawcy.

3.Stała zmiana w planie: 4a-2/2 – zajęcia praktyczne z p. kier. R. Smolińskim.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/5 w dniu 7 września 2022 roku, tj. w środę

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
64d-1/2Piotr KiersznickiwfS
74d-1/2Piotr KiersznickiwfS
81b-1/2lekcja wolnachłopcy – lekcja wolna
  1. Mariusz Nowogrodzki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
32cKatarzyna Piątkowskaochrona lasu2
42bKatarzyna Piątkowskagospodarka łow.2
54bKatarzyna Piątkowskaochrona lasu2
64aLucyna Chylewskazajęcia z wychowawcą110z lekcji 8!
8 wolna!
7
8

Uwagi:

1. Uprzejmie przypominam, że na pierwszych zajęciach obowiązuje zapoznanie z przedmiotowymi zasadami oceniania i regulaminami pracowni, natomiast na spotkaniach z wychowawcami również zapoznanie ze statutem szkoły, BHP oraz procedurami bezpieczeństwa.

2. Przypominam również, że zmiany z harmonogramu zastępstw do dziennika lekcyjnego wprowadzają wychowawcy.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/4 w dniu 6 września 2022 roku, tj. we wtorek

1. Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Witajcie po wakacjach! Miłych lekcji i zajęć praktycznych J!

2. Uprzejmie przypominam, że na pierwszych zajęciach obowiązuje zapoznanie z przedmiotowymi zasadami oceniania i regulaminami pracowni, natomiast na spotkaniach z wychowawcami również zapoznanie ze statutem szkoły, BHP oraz procedurami bezpieczeństwa.

3. Przypominam, że zmiany z harmonogramu zastępstw do dziennika lekcyjnego wprowadzają wychowawcy.

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
22b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
32b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
44a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
54a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
6
7
81blekcja wolna
  1. Mariusz Nowogrodzki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24cKarol Lisochrona lasu2
32cKarol Lisgospodarka łow.2
4
5
64aKarol Lisochrona lasu2
74bKarol Lisochrona lasu2
8

Uwagi:

  1. 3b – pierwsza lekcja – wf – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim.
  2. 2a – druga i trzecia lekcja – wf – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim.
  3. 4b – czwarta i piąta lekcja – wf – cała klasa z p. prof. P. Kiersznickim.

Harmonogram zastępstw HZ-2022-2023/3 w dniu 5 września 2022 roku, tj. w poniedziałek

1. Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Witajcie po wakacjach! Miłych lekcji i zajęć praktycznych!

2. Uprzejmie przypominam, że na pierwszych zajęciach obowiązuje zapoznanie z przedmiotowymi zasadami oceniania i regulaminami pracowni, natomiast na spotkaniach z wychowawcami również zapoznanie ze statutem szkoły, BHP oraz procedurami bezpieczeństwa.

3. Przypominam, że zmiany z harmonogramu zastępstw do dziennika lekcyjnego wprowadzają wychowawcy.

   Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
61b-1/2Karol WolszlegerwfS
71b-1/2Karol WolszlegerwfS
8
Anna Stybaniewicz-Pik

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/175 w dniu 22 czerwca 2022 roku, tj. w środę

  1. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13dArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23z lekcji 7! 7 wolna!
23dKamil Szarmachużytkowanie lasuB1
3
43cRobert Nowakowskibiologia14
53cRobert Nowakowskibiologia14
6
7
8
  • 2. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13aDariusz Sicińskireligia15
23bDariusz Sicińskireligia15
33b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
43b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
53b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
63b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
73b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
83b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa

  Uwagi:

  1. Brak.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/174 – KOREKTA! w dniu 21 czerwca 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Aleksander Redlarski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
63bWeronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
73bDanuta Wutrychmatematyka117
81bAleksander Redlarskiwycieczka klasowa
  • 2. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
63dMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneB 
7
83cKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
  • 3. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12blekcja wolna
22bJolanta Wencelhodowla lasu3
33bLucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa z lekcji 8! 8 wolna!
42aRobert Nowakowskipodstawy przedsiębiorczości14
5
6
71cAgnieszka Wegnergeografia15
81clekcja wolna
  • 4. Błażej Wilkowski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23a-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
31cArkadiusz Gostomskihistoria23
4
52aArkadiusz Gostomskihistoria23
6
73d-1/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
83b-1/2lekcja wolna
  • 5. Mariola Wenda
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
4
51cMariusz Nowogrodzkiochrona lasu2
6

  Uwagi:

  1. 1c – 4 lekcja – wf – cała klasa z p. prof. A. Grzywacz.
  2. 3a – zajęcia praktyczne – cała klasa z p. prof. K. Szarmachem.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/174 w dniu 21 czerwca 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Aleksander Redlarski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
63b-1/2 3b-2/2Weronika Nitka Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski język angielski109 118
73bDanuta Wutrychmatematyka117
81bAleksander Redlarskiwycieczka klasowa
  • 2. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
63dKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
7
83cKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
  • 3. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12blekcja wolna
22bMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
33bMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBibl.
42aDanuta Wutrychmatematyka117
5
6
71cAgnieszka Wegnergeografia15
81clekcja wolna
  • 4. Błażej Wilkowski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23a-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
31cArkadiusz Gostomskihistoria23
4
52aArkadiusz Gostomskihistoria23
6
73d-1/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
83b-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
  • 5. Mariola Wenda
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
4
51cMariusz Nowogrodzkiochrona lasu2
6

  Uwagi:

  1. 1c – 4 lekcja – wf – cała klasa z p. prof. A. Grzywacz.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/173 w dniu 20 czerwca 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Arkadiusz Gostomski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
21bKarol Lishodowla lasu10
31cKarol Lishodowla lasu10
41cKarol Lishodowla lasu10z lekcji 8! 8 lekcja wolna
5
61aWeronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
73aLucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
8
  • 2. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2lekcja wolna
22a-1/2Arkadiusz Gostomskiwycieczka klasowa
32a-1/2Arkadiusz Gostomskiwycieczka klasowa
4
  • 3. Dariusz Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
51bJolanta Wenceledukacja leśna3
6
71clekcja wolna
81blekcja wolna

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/171 w dniu 14 czerwca 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Lucyna Chylewska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2Lucyna Chylewskawycieczka klasowa
23d-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
3
43d-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
53b-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
6
7
83b-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski110cała klasa
  • 2. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12blekcja wolna
22bKarol Lishodowla lasu10cała klasa
33bKarol Lishodowla lasu10cała klasa
42aKarol Lishodowla lasu10cała klasa
5
6
71cKarol Lisedukacja leśna10cała klasa
81cKarol Lisedukacja leśna10cała klasa
  1. 3. Aleksander Redlarski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
63bDariusz Sicińskireligia108
73bDanuta Wutrychmatematyka117
81blekcja wolna

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/169 w dniu 10 czerwca 2022 roku, tj. w piątek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
23a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
33a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
4
53c-2/2Jolanta Wencelhodowla lasu3
6
  • 2. Piotr Kiersznicki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11a-1/2Kamila Wróblewskawycieczka klasowa
23b-1/2Danuta Wutrychwycieczka klasowa
33b-1/2Danuta Wutrychwycieczka klasowa
4
53c-1/2Jolanta Wencelhodowla lasu3
6
  • 3. Błażej Wilkowski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
21c-1/2Błażej Wilkowskiwycieczka klasowa
3
4
52bMariusz Nowogrodzkigospodarka łowiecka2
63a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
  • 4. Kamila Wróblewska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13b-1/2Danuta Wutrychwycieczka klasowa
21c-2/2Błażej Wilkowskiwycieczka klasowa
3
43d-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
5
6
  • 5. Danuta Wutrych
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13dKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
21aKamila Wróblewskawycieczka klasowa
31bTeresa Sobczakchemia16
41cBłażej Wilkowskiwycieczka klasowa
5

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/168 w dniu 9 czerwca 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Piotr Kiersznicki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
61c-1/2Błażej Wilkowskiwycieczka klasowa
71c-1/2Błażej Wilkowskiwycieczka klasowa
82b-1/2lekcja wolna
  • 2. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
33d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
43d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
53d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
63d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
73d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
83d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
  • 3. Błażej Wilkowski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11c-1/2Błażej Wilkowskiwycieczka klasowa
22aTeresa Sobczakchemia16
3
4
5
61a-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
7
81c-2/2Błażej Wilkowskiwycieczka klasowa
  1. 4. Danuta Wutrych
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23dAgnieszka Wegnergeografia15
33bDanuta Wutrychwycieczka klasowa
4
53aAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
6
7
8

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/167 w dniu 8 czerwca 2022 roku, tj. w środę

  1. Piotr Kiersznicki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
6
73c-1/2Jacek JeziorskiwfScała klasa
83c-1/2Jacek JeziorskiwfScała klasa
  • 2. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
33b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
43b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
53b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
63b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
73b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
83b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
  • 3. Błażej Wilkowski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12blekcja wolna
2
31c-2/2Błażej Wilkowskiwycieczka klasowa cała klasa
41c-2/2Błażej Wilkowskiwycieczka klasowacała klasa
5
6
71a-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
8

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/166 w dniu 7 czerwca 2022 roku, tj. we wtorek

   Piotr Kiersznicki

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
21a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
31a-1/2Marlena Nelke-RedzimskaWDŻ23
41c-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
5 

  Uwagi:

  1b – 2 i 3 lekcja – wf – cała klasa z p. prof. J. Jeziorskim.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/165 w dniu 6 czerwca 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Piotr Kiersznicki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13b-1/2lekcja wolna
22b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
32b-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
4
  • 2. Mariola Wenda
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11clekcja wolna
21cKarol Lishodowla lasu10
3
4

  Uwagi:

  1. 2a – 2 i 3 lekcja – wf – cała klasa z p. prof. J. Jeziorskim.
  • 2. W poniedziałek 6 czerwca w ramach obchodów Dnia  Patrona Szkoły Adama Loreta zorganizowany zostanie piknik internacki, który rozpocznie się o godzinie 12.00.

    Cztery pierwsze lekcje przebiegną zgodnie z planem.

Miłego świętowania!!!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/164 w dniu 3 czerwca 2022 roku, tj. w piątek

  1. Robert Nowakowski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bJoanna Buczkowskajęzyk polski103z 2a
2
3
  • 2. Teresa Sobczak
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22bArkadiusz Gostomskizajęcia z wychowawcą23z 2a
31aKamila Wróblewskajęzyk niemiecki129

  Uwagi:

W tym roku szkolnym Dzień Patrona Szkoły Adama Loreta świętować będziemy przez dwa dni.

W piątek 3 czerwca będą mieć miejsce oficjalne obchody uroczystości.

Trzy pierwsze lekcje odbędą się zgodnie z planem.

Na godzinę 11.00 zaplanowana jest Msza Św. w kościele Parafii pw. Bożego Ciała w Tucholi.

W związku z tym klasy pod opieką wychowawców powinny wyjść ze szkoły najpóźniej  o godzinie 10.40! Uczniowie z klasy 2b (nieuczestniczący w wycieczce klasowej), idą do kościoła i wracają z niego z Panią prof. Wendą.

Nie będzie zorganizowanego wspólnego przemarszu ulicą Nowodworskiego, proszę więc  w jasny i precyzyjny sposób umówić się z klasą, skąd dokładnie i o której godzinie nastąpi wyjście do kościoła. Dobrym miejscem zbiórki klas jest podwórze „Pod lipami”, ale to jedynie propozycja.

Po Mszy Św. w sali tenisa stołowego odbędzie się uroczysta gala, której zakończenie planowane jest do godziny 13.00 (najpóźniej 13.15). Udział młodzieży w gali jest obowiązkowy.

Natomiast w poniedziałek 6 czerwca zorganizowany zostanie piknik internacki, który rozpocznie się o godzinie 12.00.

Cztery pierwsze lekcje przebiegną zgodnie z planem.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/163 w dniu 2 czerwca 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
61c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
71c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
82a-2/2
2b-2/2
Jacek Jeziorski
Piotr Kiersznicki
wf
wf
S
S
cała klasa
cała klasa
  • 2. Robert Nowakowski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23cKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
32bBłażej Wilkowskijęzyk angielski zaw.11
42aMariola Wendaużytkowanie lasu11
5
62bArkadiusz Gostomskihistoria23
72bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
81aKatarzyna Umińskajęzyk polski108
  • 3. Teresa Sobczak
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
43bKarol Lisurządzanie lasu10z lekcji 8! 8 wolna!
51bMariola Wendaużytkowanie lasu11z lekcji 8! 8 wolna!
  • 4. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
33d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
43d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
53d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
63d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
73d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
83d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa

  Uwagi:

Brak.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/162 w dniu 1 czerwca 2022 roku, tj. w środę

  1. Teresa Sobczak
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11a-2/2lekcja wolna
21a-1/2Mariusz Szmaglińskiinformatyka211cała klasa
31b-rel
1bn/rel
Lidia Nurczyńska
Mariusz Szmagliński
Misje Święte
zajęcia opiek.-wych.
kościół
Bibl.
41b-rel
1bn/rel
Lidia Nurczyńska
Mariusz Szmagliński
Misje Święte
zajęcia opiek.-wych.
kościół
S
51c-2/2Mariusz Szmaglińskiinformatyka211cała klasa
61c-1/2Mariusz Szmaglińskiinformatyka211cała klasa
73aAnna Stybaniewiczjęzyk polski21
8
  • 2. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
33b-rel
3bn/rel
Danuta Wutrych
Jolanta Wencel
Misje Święte
zajęcia opiek.-wych.
kościół
3
43b-rel
3bn/rel
Danuta Wutrych
Jolanta Wencel
Misje Święte
zajęcia opiek.-wych.
kościół
3
53b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
63b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
73b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
83b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa

  Uwagi:

  1. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA JJJ
  1. Organizacja zajęć podczas Misji Świętych – załącznik.

Organizacja pracy podczas Misji Świętych na 3 i 4 lekcji w środę 1 czerwca 2022 r.

Klasa Ia

3 lekcja – kościół – Karol Lis

3 lekcja – szkoła – cała klasa bierze udział w misjach (z wyboru)

4 lekcja – kościół – Karol Lis

4 lekcja – szkoła – cała klasa bierze udział w misjach (z wyboru)

Klasa Ib

3 lekcja – kościół – Lidia Nurczyńska

3 lekcja – szkoła – Mariusz Szmagliński

4 lekcja – kościół – Lidia Nurczyńska

4 lekcja – szkoła – Mariusz Szmagliński

Klasa Ic

3 lekcja – kościół – Błażej Wilkowski

3 lekcja – szkoła – cała klasa bierze udział w misjach (z wyboru)

4 lekcja – kościół – Błażej Wilkowski

4 lekcja – szkoła – cała klasa bierze udział w misjach (z wyboru)

Klasa IIa

3 lekcja – kościół – Joanna Buczkowska

3 lekcja – szkoła – Anna Grzywacz – S

4 lekcja – kościół – Joanna Buczkowska

4 lekcja – szkoła – Małgorzata Zawadzka – biblioteka

Klasa IIb

3 lekcja – kościół – Weronika Nitka

3 lekcja – szkoła – Anna Grzywacz – S

4 lekcja – kościół – Mariusz Nowogrodzki

4 lekcja – szkoła – Małgorzata Zawadzka – biblioteka

Klasa IIIa

3 lekcja – kościół – Mariola Wenda

3 lekcja – szkoła – Jolanta Wencel – 3

4 lekcja – kościół – Mariola Wenda

4 lekcja – szkoła – Jolanta Wencel – 3

Klasa IIIb

3 lekcja – kościół – Danuta Wutrych

3 lekcja – szkoła – Jolanta Wencel – 3

4 lekcja – kościół –Danuta Wutrych

4 lekcja – szkoła – Jolanta Wencel – 3

Klasa IIIc

3 lekcja – kościół – Kamila Wróblewska

3 lekcja – szkoła – Lucyna Chylewska – 110

4 lekcja – kościół – Dariusz Siciński

4 lekcja – szkoła – Roman Smoliński – 21

Klasa IIId

3 lekcja – kościół – Mariusz Nowogrodzki

3 lekcja – szkoła – Lucyna Chylewska – 110

4 lekcja – kościół – Dariusz Siciński

4 lekcja – szkoła – Roman Smoliński – 21

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/161 w dniu 31 maja 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Dariusz Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
53dDanuta Wutrychmatematyka117
6
71alekcja wolna
81alekcja wolna
  • 2. Teresa Sobczak
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13blekcja wolna
22a-2/2Przemysław Badtkeinformatyka211cała klasa
32a-rel
2an/rel
Arkadiusz Gostomski
Wioletta Łosińska
Misje Święte
zajęcia opiek.-wych.
kościół
Bibl.

42b-rel
2bn/rel
Przemysław Badtke
Piotr Kiersznicki
Misje Święte
zajęcia opiek.-wych.
kościół
S

5
62b-2/2Anna Grzywaczjęzyk angielski23
7
8
  • 3. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
21cKarol Lishodowla lasu10
33a-2/2
3a-2/2
Lucyna Chylewska
Jolanta Wencel
Misje Święte
zajęcia opiek.-wych.
kościół 3
43a-2/2
3a-2/2
Lucyna Chylewska
Jolanta Wencel
Misje Święte zajęcia opiek.-wych.kościół 3
53a-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
63a-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
73a-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
83a-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
  • 4. Katarzyna Umińska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13clekcja wolna
2
3
43c-rel
3cn/rel
Karol Lis
Kamila Wróblewska
Misje Święte
zajęcia opiek.-wych.
kościół
129

53cJolanta Wencelhodowla lasu3
6

  Uwagi: Organizacja zajęć podczas Misji Świętych – załącznik.

Organizacja pracy podczas Misji Świętych na 3 i 4 lekcji we wtorek 31 maja 2022 r.

Klasa Ia

3 lekcja – kościół – Piotr Kiersznicki

3 lekcja – szkoła – cała klasa bierze udział w misjach (z wyboru)

4 lekcja – kościół – Elwira Sicińska

4 lekcja – szkoła – cała klasa bierze udział w misjach (z wyboru)

Klasa Ib

3 lekcja – kościół – Anna Grzywacz

3 lekcja – szkoła – Jacek Jeziorski – S

4 lekcja – kościół – Anna Grzywacz

4 lekcja – szkoła – Wioletta Łosińska – biblioteka

Klasa Ic

3 lekcja – kościół – Błażej Wilkowski

3 lekcja – szkoła – cała klasa bierze udział w misjach (z wyboru)

4 lekcja – kościół – Błażej Wilkowski

4 lekcja – szkoła – cała klasa bierze udział w misjach (z wyboru)

Klasa IIa

3 lekcja – kościół – Arkadiusz Gostomski

3 lekcja – szkoła – Wioletta Łosińska – biblioteka

4 lekcja – kościół – Arkadiusz Gostomski

4 lekcja – szkoła – Piotr Kiersznicki – S

Klasa IIb

3 lekcja – kościół – Przemysław Badtke

3 lekcja – szkoła – Wioletta Łosińska – biblioteka

4 lekcja – kościół – Przemysław Badtke

4 lekcja – szkoła – Piotr Kiersznicki – S

Klasa IIIa

3 lekcja – kościół – Lucyna Chylewska

3 lekcja – szkoła – Jolanta Wencel – 3

4 lekcja – kościół – Lucyna Chylewska

4 lekcja – szkoła – Jolanta Wencel – 3

Klasa IIIb

3 lekcja – kościół – Danuta Wutrych

3 lekcja – szkoła – Jolanta Wencel – 3

4 lekcja – kościół – Danuta Wutrych

4 lekcja – szkoła – Jolanta Wencel – 3

Klasa IIIc

3 lekcja – kościół – Karol Lis

3 lekcja – szkoła – Mateusz Ott – 21

4 lekcja – kościół – Karol Lis

4 lekcja – szkoła – Kamila Wróblewska – 129

Klasa IIId

3 lekcja – kościół – Mariusz Nowogrodzki

3 lekcja – szkoła – Mateusz Ott – 21

4 lekcja – kościół – Mariusz Nowogrodzki

4 lekcja – szkoła – Kamila Wróblewska – 129

Informacja dotycząca organizacji pracy podczas Misji Świętych (od 30.05. do 1.06.)

      Zgodnie z wcześniejszą informacją (w przypadku klas przekazaną przez wychowawców), Parafia Bożego Ciała w Tucholi w dniach od 30 maja do 1 czerwca organizuje Misje Święte.

      Zajęcia dla uczniów odbywać się będą w kościele w godzinach od 10.00 do 11.30, czyli na 3 i 4 lekcji.

     Lekcje: 1 i 2 oraz 5-8 przebiegać będą zgodnie z planem.

     Misje Święte organizowane są w ramach dni przysługujących na rekolekcje szkolne, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach (Dz. U. 2020, poz. 983).

     W misjach mają prawo uczestniczyć nie tylko uczniowie uczęszczający na lekcje religii, ale wszyscy chętni.

    Dla osób, które nie wezmą w nich udziału, na 3 i 4 lekcji zorganizowane zostaną w szkole zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Organizacja pracy podczas Misji Świętych na 3 i 4 lekcji w dniu 30 maja 2022 r.

Klasa Ia

3 lekcja – kościół – Kamila Wróblewska

3 lekcja – szkoła – Izabela Zienkiewicz – 109

4 lekcja – kościół – Kamila Wróblewska

4 lekcja – szkoła – Katarzyna Umińska – 108

Klasa Ib

3 lekcja – kościół – Aleksander Redlarski

3 lekcja – szkoła – Jolanta Wencel – 3

4 lekcja – kościół – Aleksander Redlarski

4 lekcja – szkoła – Wioletta Łosińska – biblioteka

Klasa Ic

3 lekcja – kościół – Gabriela Kiersznicka

3 lekcja – szkoła – Wioletta Łosińska – biblioteka

4 lekcja – kościół – Gabriela Kiersznicka

4 lekcja – szkoła – Błażej Wilkowski – 101

Klasa IIa

3 lekcja – kościół – Arkadiusz Gostomski

3 lekcja – szkoła – Jacek Jeziorski – S

4 lekcja – kościół – Arkadiusz Gostomski

4 lekcja – szkoła – Karol Lis – 10

Klasa IIb

3 lekcja – kościół – Anna Grzywacz

3 lekcja – szkoła – Piotr Kiersznicki – S

4 lekcja – kościół – Anna Grzywacz

4 lekcja – szkoła – Wioletta Łosińska – biblioteka

Klasa IIIa

3 lekcja – kościół – Lucyna Chylewska

3 lekcja – szkoła – Przemysław Badtke – 211

4 lekcja – kościół – Lucyna Chylewska

4 lekcja – szkoła – Anna Stybaniewicz-Pik – 101

Klasa IIIb

3 lekcja – kościół – Danuta Wutrych

3 lekcja – szkoła – Przemysław Badtke – 211

4 lekcja – kościół – Danuta Wutrych

4 lekcja – szkoła – Izabela Zienkiewicz – 101

Klasa IIIc

3 lekcja – kościół – Mariola Wenda

3 lekcja – szkoła – Kamil Szarmach

4 lekcja – kościół – Mariola Wenda

4 lekcja – szkoła – Kamil Szarmach

Klasa IIId

3 lekcja – kościół – Weronika Nitka

3 lekcja – szkoła – Błażej Wilkowski – 101

4 lekcja – kościół – Weronika Nitka

4 lekcja – szkoła – Jolanta Wencel – 3

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/159 – KOREKTA – w dniu 27 maja 2022 roku, tj. w piątek

  1. Katarzyna Umińska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23dRobert Nowakowskibiologia21
33dKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
4
5
6
  • 2. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13cWeronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
21bMariola Wendabiologia leśna11 
33cArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23
43cIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski108cała klasa
5
61aRobert Nowakowskibiologia21

  Uwagi:

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/159 w dniu 27 maja 2022 roku, tj. w piątek

  1. Katarzyna Umińska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23dRobert Nowakowskibiologia21
33dKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
4
5
6
  • 2. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13cWeronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
21bMariusz Nowogrodzkiochrona lasu2z lekcji 6!
33cArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23
43cIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski108cała klasa
5
61aRobert Nowakowskibiologia21

  Uwagi:

  1. 1b – szósta lekcja – historia – sala nr 23 – odpracowanie lekcji!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/158 w dniu 26 maja 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Katarzyna Umińska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11aKamil SzarmachmaszynoznawstwoB
2
31cKamil SzarmachmaszynoznawstwoB
4
5
63cJolanta Wencelhodowla lasu3
7
8
  • 2. Kamil Szarmach
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
33d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneWirtycała klasa
43d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneWirtycała klasa
53d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneWirtycała klasa
63d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneWirtycała klasa
73d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneWirtycała klasa
83d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneWirtycała klasa

  Uwagi:

  1. 3c – pierwsza lekcja – hodowla lasu z p. prof. J. Wencel – sala nr 3.
  • W dniach 23-26 maja klasy trzecie, w ramach zajęć praktycznych, będą miały zorganizowane wycieczki dydaktyczne do Arboretum w Wirtach. Z uwagi na odległość przejazdu wyjazdy będą o godzinie 8:00. W związku z tym nie odbędą się dla tych klas dwie pierwsze planowane lekcje.

Roman Smoliński – kierownik szkolenia praktycznego

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/157 w dniu 25 maja 2022 roku, tj. w środę

  1. Arkadiusz Gostomski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22bArkadiusz Gostomskihistoria23zgodnie z planem
3
4
5
6
73dlekcja wolna
8
  • 2. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13dArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23z lekcji 7! 7 lekcja wolna!
23dDanuta Wutrychmatematyka117
3
43cRobert Nowakowskibiologia14
53cRobert Nowakowskibiologia14
6
7
8

  Uwagi:

  1. 3d – siódma lekcja wolna! Lekcja historii i społ. przeniesiona na lekcję pierwszą!
  2. W dniach 23-26 maja klasy trzecie, w ramach zajęć praktycznych, będą miały zorganizowane wycieczki dydaktyczne do Arboretum w Wirtach. Z uwagi na odległość przejazdu wyjazdy będą o godzinie 8:00. W związku z tym nie odbędą się dwie pierwsze planowane lekcje, a nauczyciele przypisani do tych klas opiekować się będą klasami, które w planie miałyby lekcje z nauczycielami jadącymi z klasą. Proszę zapoznać się z przedstawioną informacją i zaplanować zagadnienia dla klas.

            Roman Smoliński – kierownik szkolenia praktycznego

Środa 25 maja  Klasa III B

1. lekcja:  M. Wenda –  3A użytkowanie lasu

2. lekcja: ——–

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/156 w dniu 24 maja 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Roman Smoliński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
63dn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
7
83clekcja wolna

  Uwagi:

  1. 3c – ósma lekcja wolna.

Komunikat  –  „Arboretum  Wirty”

W dniach 23-26 maja klasy trzecie, w ramach zajęć praktycznych, będą miały zorganizowane wycieczki dydaktyczne do Arboretum w Wirtach. Z uwagi na odległość przejazdu wyjazdy będą o godzinie 8:00. W związku z tym nie odbędą się dwie pierwsze planowane lekcje, a nauczyciele przypisani do tych klas opiekować się będą klasami, które w planie miałyby lekcje z nauczycielami jadącymi z klasą. Proszę zapoznać się z przedstawioną informacją i zaplanować zagadnienia dla klas.

Roman Smoliński – kierownik szkolenia praktycznego

Poniedziałek 23 maja  Klasa III C

1. lekcja:  K. Lis 1B – hodowla lasu /  –  x- 1C pierwsza lekcja wolna

2. lekcja: L. Chylewska  – 1C  j. niemiecki  /K. Wróblewska   1A  j. niemiecki 

Wtorek 24 maja  Klasa III A

1. lekcja:   L. Chylewska  – 1C  j. niemiecki 

2. lekcja: B. Wilkowski – 1C j. angielski

Środa 25 maja  Klasa III B

1. lekcja:  M. Wenda –  3A użytkowanie lasu

2. lekcja: ——–

Czwartek 26 maja  Klasa III D

1. lekcja:  ——-

2. lekcja: ——-

Uwaga!!! Osoby – tylko pracownicy szkoły bez osób towarzyszących – które chcą skorzystać z darmowego transportu i zwiedzić Arboretum proszone są o kontakt telefoniczny z Kol. Kamilem Szarmachem – koordynatorem wyjazdów.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/154  w dniu 20 maja 2022 roku, tj. w piątek

Mariola Wenda

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11clekcja wolna
2
32bpraktyka zawodowa
41aMariusz Nowogrodzkiochrona lasu2z lekcji 5! 5 lekcja wolna!
51bMariusz Nowogrodzkiochrona lasu2z lekcji 6! 6 lekcja wolna!
62apraktyka zawodowa

  Uwagi:

  1. 1a – piąta i szósta lekcja wolna. Ochrona lasu przeniesiona na lekcję czwartą.
  2. 1b – szósta lekcja wolna. Ochrona lasu przeniesiona na lekcję piątą.
  3. 1c – pierwsza lekcja wolna.
  4. 3a-1/2 – szósta lekcja wolna.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/149 w dniu 13 maja 2022 roku, tj. w piątek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11b-1/2lekcja wolna
23a-1/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
33a-1/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
4
53c-2/2wycieczka klasowa
6
  • 2. Robert Nowakowski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bpraktyka zawodowa
2
3
43bTeresa Sobczakfizyka16
53dKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
6
  • 3. Katarzyna Umińska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23dKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
33dJolanta Wencelhodowla lasu3
4
5
6

  Uwagi:

  1. 1b – jednorazowa zamiana przedmiotów: na 2 lekcji biologia w sali nr 14, na 4 lekcji edukacja leśna w sali nr 3!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/148 w dniu 12 maja 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Dariusz Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13bDariusz Sicińskireligia21zgodnie z planem
2
3
43cKatarzyna Umińskawycieczka klasowa
53cKatarzyna Umińskawycieczka klasowa
63aTeresa Sobczakfizyka16cała klasa
73bTeresa Sobczakfizyka16cała klasa
83aTeresa Sobczakfizyka16cała klasa
  • 2. Katarzyna Umińska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11alekcja wolna
2
31cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
4
5
63cKatarzyna Umińskawycieczka klasowa
7
8

  Uwagi:

  1. 1a – pierwsza i ostatnia lekcja wolna.
  2. 1b – siódma lekcja – zajęcia biblioteczne.
  3. 1c-1/2 – pierwsza lekcja wolna.
  4. 3d-1/2 – zajęcia praktyczne (3-8 lekcja) – cała klasa z p. prof. K. Szarmachem.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/139 w dniu 22 kwietnia 2022 roku, tj. w piątek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11b-1/2lekcja wolna
23a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
33a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
44b-1/2Przedstawiciel UMWspotkanie dla maturzystówAula
53c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
6
7
8
  • 2. Mariusz Nowogrodzki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31cMarlena Nelke -RedzimskaWDŻ (grupa chłopców)2grupa dziewcząt – biblioteka
42bDariusz Sicińskireligia15z lekcji 6! 6 l. wolna!
51aKarol Lisedukacja leśna3z lekcji 6! 6 l. wolna!
61blekcja wolna
7
8
  • 3. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13cKarol Lishodowla lasu3sprawdzian!  
21bKarol Lisedukacja leśna3
33cKarol Lishodowla lasu3
43cKarol Lishodowla lasu3
5
61alekcja wolna
7
8

  Uwagi:

  1. 4 lekcja – spotkanie dla maturzystów z przedstawicielem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego – aula, początek: godz. 10.50.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/138 w dniu 21 kwietnia 2022 roku, tj. w czwartek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
6
7
82a-1/2lekcja wolna
  • 2. Mariusz Nowogrodzki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12blekcja wolna
23bKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
32aKarol Lisekonomika leśn.10
4
5
62aKarol Lisurządzanie lasu10
73c-1/2
3c-2/2
n-l bibliotekarz
zajęcia biblioteczne
lekcja wolna
B

8
  • Dariusz Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13blekcja wolna
24cKatarzyna Umińskajęzyk polski108cała klasa
3
43cKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
53cKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
63aKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
73bKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
83aKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa

  Uwagi:

  1. 2a – lekcja 2 – j. ang. zaw. wyjątkowo w sali nr 21!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/137 w dniu 20 kwietnia 2022 roku, tj. w środę

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
53d-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
63d-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
73c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
83c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
  • 2. Mariusz Nowogrodzki
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aJoanna Buczkowskajęzyk polski103z piątku!
23aKatarzyna PiątkowskaSILP10
33dKatarzyna PiątkowskaSILP10
42bRobert Nowakowskibiologia14
52aRobert Nowakowskibiologia14z lekcji 8!
6
7
8
  • 3. Lidia Nurczyńska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
21b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
31c-1/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa
41c-1/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa
5
6
7
8

  Uwagi:

  1. 3c – pierwsza lekcja – SILP z p. prof. K. Piątkowską – cała klasa – sala nr 10!
  2. 1a – trzecia lekcja – hodowla lasu wyjątkowo w sali nr 2!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/134 w dniu 11 kwietnia 2022 roku, tj. w poniedziałek

  1. Aleksander Redlarski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14blekcja wolna
24cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBfilm
34bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBfilm
41bElwira Sicińskazajęcia z pedagogiemAula
5
64bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBfilm
74cDanuta Wutrychmatematyka117
84cDanuta Wutrychmatematyka117

  Uwagi:

  1. Brak.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/133 w dniu 8 kwietnia 2022 roku, tj. w piątek

  1. Aleksander Redlarski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14cDanuta Wutrychmatematyka117
24aDanuta Wutrychmatematyka117
34bRobert Nowakowskibiologia14
41bpraktyka zawodowa
54aAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
64aRobert Nowakowskibiologia14
7
8
  • 2. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13c-1/2 3c-2/2Piotr Kiersznicki Jacek Jeziorskiwf wfS SZ lekcji 5! 5 lekcja wolna!
21bpraktyka zawodowa
33cKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
43cRoman SmolińskiSILP10cała klasa
5
61apraktyka zawodowa
7
8

  Uwagi:

  1. Od 28 marca do 8 kwietnia – praktyki zawodowe klas pierwszych.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/132 w dniu 7 kwietnia 2022 roku, tj. w środę

  1. Aleksander Redlarski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13alekcja wolna
23aKatarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
34cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
4
5
6
7
8

  Uwagi:

  1. 7.40 – apel mundurowy – STS. Obecność młodzieży obowiązkowa!
  2. Od 28 marca – praktyki zawodowe klas pierwszych.
  3. 4b-2/2 – 3 lekcja – język niemiecki z p. prof. L. Chylewską (cała klasa).
  4. 4c – 4 lekcja – matematyka z p. prof. D. Wutrych.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/130 w dniu 5 kwietnia 2022 roku, tj. we wtorek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13d-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
21b-1/2praktyka zawodowa
31b-1/2praktyka zawodowa
4
5
64bKatarzyna Umińskajęzyk polski108
7
8
  • 2. Aleksander Redlarski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24aAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
34aAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
4
54bArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23
63bBłażej Wilkowskijęzyk angielski14cała klasa 3b-1/2 z lekcji 8! 8 lekcja wolna!
73b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110z lekcji 8! 8 lekcja wolna!
81bpraktyka zawodowa

  Uwagi:

  1. Od 28 marca – praktyki zawodowe klas pierwszych.
  2. 3b-1/2 – 7 i 8 lekcja wolna! (j. angielski przeniesiony na lekcję 6).

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/128 w dniu 1 kwietnia 2022 roku, tj. w  piątek

  1. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
23a-2/2 3b-2/2Jacek Jeziorski Piotr Kiersznickiwf wf S cała klasa cała klasa
33a-2/2 3b-2/2Jacek Jeziorski Piotr Kiersznickiwf wf S cała klasa cała klasa
44a-2/2 4b-2/2 4c-2/2Jacek Jeziorski Piotr Kiersznicki Katarzyna Umińskawf wf język polski S 108cała klasa cała klasa cała klasa z lekcji 5-tej
52a-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa  
  • Karol Wolszleger
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
44c-1/2Katarzyna Umińskajęzyk polski108cała klasa z lekcji 5-tej
  • Weronika Nitka
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-1/2lekcja wolna
23c-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
3
4
54b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa

  Uwagi: od 28 marca – praktyki zawodowe klas pierwszych.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/127 w dniu 31 marca 2022 roku, tj. w  czwartek

  1. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
61c-2/2praktyka zawodowa
71c-2/2praktyka zawodowa
82a-2/2 2b-2/2Jacek Jeziorski Piotr Kiersznickiwf wf S cała klasa cała klasa
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aJoanna Buczkowskajęzyk polski103z piątku!
22bAgnieszka Wegnergeografia15
3
4
51apraktyka zawodowa
6
73aBłażej Wilkowskijęzyk angielski103cała klasa
83bMariusz Nowogrodzkiochrona lasu2
  • 3. Weronika Nitka
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
21b-2/2praktyka zawodowa
3
4
54a-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
6
72a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
8
  • 4. Katarzyna Piątkowska
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13c-2/2Roman SmolińskiSILP211cała klasa
2
33d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
43d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
53d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
63d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
73d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
83d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
  • 5. Anna Stybaniewicz-Pik
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24aJoanna Buczkowskajęzyk polski103lektura
34aJoanna Buczkowskajęzyk polski103lektura
43aJoanna Buczkowskajęzyk polski103kartkówka
53bJoanna Buczkowskajęzyk polski103kartkówka

  Uwagi:

  1. 3c-1/2 – pierwsza lekcja – SILP z 3c-2/2 – z p. kier. R. Smolińskim – 211!
  2. Od 28 marca – praktyki zawodowe klas pierwszych.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/126 w dniu 30 marca 2022 roku, tj. w  środę

  1. Anna Grzywacz
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
32b-1/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBcała klasa
4
53d-2/2Jacek JeziorskiwfScała klasa
63d-2/2Jacek JeziorskiwfScała klasa
  • 2. Karol Lis
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31apraktyka zawodowa
42an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
5
6
71bpraktyka zawodowa
81bpraktyka zawodowa
  • 3. Weronika Nitka
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-2/2lekcja wolna
23c-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki118cała klasa
32b-2/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
44a-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki23cała klasa
54b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
63c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
74b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
8
  • 4. Anna Stybaniewicz-Pik
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
34aDanuta Wutrychmatematyka117
  • 5. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13aKamil Szarmachhodowla lasuB1
23bKamil Szarmachhodowla lasuB1
33b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
43b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
53b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
63b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
73b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
83b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa

  Uwagi:

  1. Od 28 marca – praktyki zawodowe klas pierwszych.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/125 w dniu 29 marca 2022 roku, tj. we  wtorek

   Weronika Nitka

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11b-2/2praktyka zawodowa
23d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
34b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki118cała klasa
44a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
52b-2/2Przemysław Badtkeinformatyka211cała klasa
61b-2/2praktyka zawodowa
7
8

      Uwagi:

  1. Od 28 marca – praktyki zawodowe klas pierwszych.
  2. 3d-2/2 – pierwsza lekcja – wf z p. prof. J. Jeziorskim (z 3d-1/2 – cały oddział).

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/123 w dniu 25 marca 2022 roku, tj. w  piątek

   Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13b-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
23c-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
3
43d-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
5
63b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
7
8

      Uwagi:

  1. 2b – 6 lekcja – uczniowie nieuczęszczający na religię – 25.03. lekcja wolna.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/122 w dniu 24 marca 2022 roku, tj. w  czwartek

  1. Dariusz Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13bDariusz Sicińskireligia21zgodnie z planem
24cDariusz Sicińskireligia21zgodnie z planem
3
43cKarol Lisurządzanie lasu10
53cMałgorzata ZawadzkaSpektakl „Cisza”AulaTeatr „Kurtyna”
63aElwira SicińskaSpektakl „Cisza”AulaTeatr „Kurtyna”
73bMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneB
83alekcja wolna

  2.   Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13c-2/2lekcja wolna
2
33d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
43d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
53d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
63d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
73d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa
83d-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLcała klasa

      Uwagi:

  1. 11.40 – spektakl profilaktyczny teatru „Kurtyna” dla klas: 2a, 3c i 4a – AULA;
  2. 12.55 – spektakl profilaktyczny teatru „Kurtyna” dla klas: 2b, 3a i 3b – AULA.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/117 w dniu 17 marca 2022 roku, tj. w  czwartek

  1. Weronika Nitka
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
21b-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielskicała klasa
3
4
54a-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
6
72a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
8
  • 2. Aleksander Redlarski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13alekcja wolna
23aKatarzyna Piątkowskabiologia sprawdzian14sprawdzian!
34cKamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
4
  • 3. Dariusz Siciński
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13blekcja wolna
24cKatarzyna Umińskajęzyk polski108cała klasa
3
43cKarol Lisurządzanie lasu10
53cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
63aKarol Lisurządzanie lasu10z lekcji 7! 7 wolna!
73bKarol Lisurządzanie lasu10z lekcji 8! 8 wolna!
83alekcja wolna

  4.   Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
33d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
43d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
53d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
63d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
73d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa
83d-2/2Katarzyna Piątkowskazajęcia praktyczneLcała klasa

      Uwagi:

  1. 4 i 5 lekcja – Dzień św. Patryka – aula.
  2. 7 lekcja – spotkanie dla Maturzystów z majorem Bogdanem Lewandowskim  z WKU w Bydgoszczy – aula.
  3. na prośbę nadleśnictw szkoleniowych praktyki zawodowe klas pierwszych rozpoczną się 28 marca (przesunięcie terminu o tydzień).

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/116 w dniu 16 marca 2022 roku, tj. w  środę

  1. Weronika Nitka
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-2/2lekcja wolna
23c-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki118cała klasa
32b-2/2Anna Grzywaczjęzyk angielski21cała klasa
44a-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki23cała klasa
54b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
63c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
74b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
8

  2. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
33b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
43b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
53b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
63b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
73b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
83b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/115 w dniu 15 marca 2022 roku, tj. we  wtorek

  1. Weronika Nitka
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11b-2/2apel mundurowyboisko szkolne
23d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
34b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki118cała klasa
44a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
52b-2/2Przemysław Badtkeinformatyka211cała klasa
61b-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
7
8

  2. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24aRobert Nowakowskibiologia14
34aRobert Nowakowskibiologia14
4
54bIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski14cała klasa
63bBłażej Wilkowskijęzyk angielski14cała klasa
73bLucyna Chylewskajęzyk niemiecki14cała klasa dla 3b-2/2 z lekcji 8!
81bMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ chłopcy11grupa dziewcząt biblioteka

  3. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
21cMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ chłopcy11grupa dziewcząt biblioteka
33a-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
43a-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
53a-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
63a-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
73a-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
83a-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa

    Uwagi:

  1. 7.40 – apel mundurowy! Obecność obowiązkowa! Zbiórka na boisku szkolnym (w razie niepogody STS)!
  2. 3b-2/2 – 8 lekcja wolna! Język niemiecki przełożony na lekcję 7!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/114 w dniu 14 marca 2022 roku, tj. w  poniedziałek

  1. Jacek Jeziorski
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
22a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
32a-1/2Anna GrzywaczwfScała klasa
44b-1/2Jacek Jeziorskizgodnie z planemS
54b-1/2Jacek Jeziorskizgodnie z planemS
  • 2. Weronika Nitka
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
23d-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
33d-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
4
52b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
62a-2/2Anna Grzywaczjęzyk angielski118cała klasa
74a-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
82a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa

  3. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14bArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23
24cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
34bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
41bMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ dziewczęta14grupa chłopców biblioteka
5
64bRobert Nowakowskibiologia14
74cDanuta Wutrychmatematyka117
84cDanuta Wutrychmatematyka117

    4. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11blekcja wolna
21aJolanta Wenceledukacja leśna3
3-83c-2/2Mariola Wendazajęcia praktyczneLcała klasa

Uwagi:

  1. 3b – 1 lekcja – wf w całości z p. prof. P. Kiersznickim.
  2. 2b – 2 i 3 lekcja – wf w całości z p. prof. P. Kiersznickim.
  3. 1a – 8 lekcja – WDŻ dziewczęta (dla grupy chłopców – lekcja wolna)!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/113 w dniu 11 marca 2022 roku, tj. w  piątek

  1. Jolanta Wencel
LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13clekcja wolna
21bMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ chłopcy3grupa dziewcząt biblioteka
33cKarol Lishodowla lasu3
43cKarol Lishodowla lasu3
5
61aMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ chłopcy3grupa dziewcząt biblioteka
7
8

        Uwagi:

2a – pierwsza lekcja wolna; język polski odbył się w poniedziałek 7.03.22 r.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/110 w dniu 8 marca 2022 roku, tj. we  wtorek

   Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12blekcja wolna
22bMariusz Nowogrodzkigospodarka łow.2
33bArkadiusz Gostomskihistoria23z lekcji 4!
42aArkadiusz Gostomskihistoria23z lekcji 1!
5z piątku!
6
71cMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ (dziewczęta)21grupa chłopców lekcja wolna!
81cMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ (dziewczęta)3grupa chłopców lekcja wolna!

        Uwagi:

  1. 2a – 1 lekcja – wolna; historia przeniesiona na lekcję 4!
  2. 3b – 4 lekcja – zajęcia biblioteczne; historia przeniesiona na lekcję 3!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/109 w dniu 7 marca 2022 roku, tj. w  poniedziałek

   Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11aMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ (dziewczęta)3grupa chłopców lekcja wolna!
2
31bMarlena Nelke-RedzimskaWDŻ (dziewczęta)3grupa chłopców biblioteka!
43dLucyna Chylewskasprawdzian z hodowli lasu3Sprawdzian!
52aJoanna Buczkowskajęzyk polski3z piątku!
63dRoman Smolińskiużytkowanie lasu21
73dlekcja wolna
83alekcja wolna

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/102 w dniu 24 lutego 2022 roku, tj. w czwartek

 1. Lucyna Chylewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-2/2lekcja wolna
24b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
34b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa
44a-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
54c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa
64c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa
72a-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
8

       Uwagi:

  1. 23.02.2022 r. – DZIEŃ WALKI Z DEPRESJĄ.

DEPRESJA TO NIE WSTYD!!!

DEPRESJI NIE WYLECZY SIĘ CZEKOLADĄ, HERBATĄ  NA USPOKOJENIE, JAZDĄ NA ROWERZE CZY SPACEREM Z PSEM. TRZEBA ZWRÓCIĆ SIĘ O POMOC, np. DO WYCHOWAWCY KLASY lub INTERNATU albo DO PANI PEDAGOG.

WARTO TEŻ ZADZWONIĆ POD NUMER TELEFONU ZAUFANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY: 116 111.

CZUJESZ ZŁOŚĆ? SMUTEK? LĘK? MOŻESZ POROZMAWIAĆ  O WSZYSTKIM. WSZYSCY MAMY PYTANIA. ZNAJDŹ ODPOWIEDZI NA SWOJE!!!

  • Wiekowy podlaski dąb Dunin, rosnący na skraju Puszczy Białowieskiej, prowadzi  w konkursie na Europejskie Drzewo Roku 2022 „Tree of The Year”.

Głosowanie trwa do do 28 lutego br. Aby pomóc Duninowi zdobyć tytuł, wystarczy wejść na stronę konkursu i zagłosować na reprezentanta Polski. Głosowanie jest obecnie tajne, co oznacza, że na stronie internetowej nie można znaleźć aktualnej liczby głosów.                                          

            GŁOSUJCIE NA DĄB DUNIN z PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ!!!                         

  • Uwaga! Klasy czwarte! W przyszłym tygodniu odbędą się próbne egzaminy maturalne. Wkrótce przedstawiony zostanie ich szczegółowy harmonogram oraz skład zespołów nadzorujących. Powtarzajcie materiał z przedmiotów obowiązkowych, odnajdźcie dowody tożsamości (jeżeli zostały zagubione np.  w lesie podczas egzaminu praktycznego), przygotujcie „czarne” długopisy* (*uwaga od pana kierownika szkolenia praktycznego: „czarne” długopisy to długopisy piszące czarno), zaopatrzcie się w zapas kalkulatorów prostych i trenujcie odklejanie smartfonów od rąk, gdyż na salę egzaminacyjną nie wolno Wam wnieść żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/101 w dniu 23 lutego 2022 roku, tj. w środę

 1. Lucyna Chylewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11b-1/2Lidia Nurczyńskajęzyk niemiecki129cała klasa
21b-1/2Lidia Nurczyńskajęzyk niemiecki129cała klasa
33c-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki109/110cała klasa
44b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa
5
64b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
74a-2/2lekcja wolna
83alekcja wolna

 2. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
32b-1/2Weronika Nitkajęzyk angielski118cała klasa
4
53d-2/2Jacek JeziorskiwfScała klasa (należy przestrzegać dopuszczalnej liczby ćwiczących)
63d-2/2Jacek JeziorskiwfS-//-
7
8

      Uwagi:

  1. 3c-2/2 – stałe zmiany w planie lekcji:

– lekcja 2 w środę – język angielski w sali 118 (z czwartku z lekcji 8);

– SILP przeniesiony na lekcję 1 w czwartek do sali 211 (ze  środy z lekcji 2);

– 8 lekcja w czwartek wolna.

2. Uwaga! Klasy czwarte! W przyszłym tygodniu odbędą się próbne egzaminy maturalne. Wkrótce przedstawiony zostanie ich szczegółowy harmonogram oraz skład zespołów nadzorujących. Powtarzajcie materiał z przedmiotów obowiązkowych, odnajdźcie dowody tożsamości (jeżeli zostały zagubione np.  w lesie podczas egzaminu praktycznego), przygotujcie „czarne” długopisy* (*uwaga od pana kierownika szkolenia praktycznego: „czarne” długopisy to długopisy piszące czarno), zaopatrzcie się w zapas kalkulatorów prostych  i trenujcie odklejanie smartfonów od rąk, gdyż na salę egzaminacyjną nie wolno Wam wnieść żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/83 w dniu 14 stycznia 2022 roku, tj. w piątek

 1. Patrycja Lewandowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-1/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski101
22a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
3
4
51b-2/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBcała klasa
62b-2/2Anna Grzywaczjęzyk angielski118cała klasa

 2. Izabela Zienkiewicz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13b-2/2lekcja wolna
2
3
43c-1/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski101
51b-1/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBcała klasa
61a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski101

     Uwagi:

4 lekcja – SZKOLENIE MATURALNE w AULI – OBECNOŚĆ KLAS CZWARTYCH OBOWIĄZKOWA!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/82 w dniu 13 stycznia 2022 roku, tj. w czwartek

 1. Patrycja Lewandowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13d-2/2lekcja wolna
21b-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski2cała klasa
3
44b-1/2Danuta Wutrychmatematyka117
54b-1/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
63c-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
73c-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
8

 2. Dariusz Siciński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11blekcja wolna
24cArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23
3
43cKatarzyna Umińskajęzyk polski108
53cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
63an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
7
83alekcja wolna

 3. Izabela Zienkiewicz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-2/2lekcja wolna
21b-1/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski2cała klasa
34b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki109/110cała klasa
44b-2/2Danuta Wutrychmatematyka117
54b-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
64c-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki109/110cała klasa
74c-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki109/110cała klasa
84c-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa

     Uwagi:

2b – 4 lekcja – wyjątkowo j. ang. zaw. w sali 11!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/81 w dniu 12 stycznia 2022 roku, tj. w środę

 1. Patrycja Lewandowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
24a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
3
44a-2/2Anna Stybaniewiczjęzyk polski103cała klasa
5
64b-1/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
72b-2/2Anna Grzywaczjęzyk angielski23cała klasa
8

 2. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
44a-1/2Anna Stybaniewiczjęzyk polski103cała klasa
54a-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
64b-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
71a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
81a-1/2lekcja wolna

 3. Izabela Zienkiewicz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14c-1/2lekcja wolna
2
34b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki109/110cała klasa
44b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki109/110cała klasa
54cBłażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
63c-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
74c-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
81a-2/2lekcja wolna

     Uwagi:

Brak.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/80 w dniu 11 stycznia 2022 roku, tj. we wtorek

 1. Patrycja Lewandowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
34b-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
4
5
61b-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
74a-2/2lekcja wolna
84a-2/2lekcja wolna

 2. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14c-2/2lekcja wolna
23d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
34b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
4
53b-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
62b-2/2Anna Grzywaczjęzyk angielski129cała klasa
74a-1/2lekcja wolna
84a-1/2lekcja wolna

 3. Izabela Zienkiewicz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14c-1/2lekcja wolna
23b-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski23cała klasa
3
44c-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
5
61b-1/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
74c-1/2lekcja wolna
84c-1/2lekcja wolna

     Uwagi:

1) Klasy czwarte w związku z egzaminem RL.14:

a) mają trzy pierwsze lekcje zgodnie z planem,

b) ich 4 lekcja ulegnie skróceniu do 30 minut (koniec lekcji o 11.20),

c) 11.30-12.00 – czynności organizacyjne przed egzaminem,

d) 12.00 – 13.00 – egzamin pisemny RL.14 – STS;

e) po 13.00 – powrót na 6 lekcję;

f) lekcje 7 i 8 – zgodnie z planem;

2) 10.00 – 11.00 – egzamin poprawkowy pisemny RL.13;

3) 1c – 4 lekcja – wf – cała klasa z p. prof. A. Grzywacz!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/79 w dniu 10 stycznia 2022 roku, tj. w poniedziałek

 1. Patrycja Lewandowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
23d-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
33d-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
42a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
52b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
62a-2/2Anna Grzywaczjęzyk angielski21cała klasa
73c-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
84b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa

 2. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
23c-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
34c-2/2Wioletta Łosińskazajęcia biblioteczneBcała klasa
4
5
61c-2/2Kamila Wróblewskazgodnie z planem
73c-1/2Kamila Wróblewskazgodnie z planem
84b-2/2Kamila Wróblewskazgodnie z planem

 3. Izabela Zienkiewicz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14c-2/2lekcja wolna
23a-1/2Przemysław Badtkeinformatyka211cała klasa
34c-1/2Wioletta Łosińskazajęcia biblioteczneBcała klasa
43b-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski101
5
63a-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki109/110cała klasa
71a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski118cała klasa
84c-2/2lekcja wolna

     Uwagi:

1) egzamin poprawkowy praktyczny RL.13;

2) eliminacje szkolne do Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/73 w dniu 15 grudnia 2021 roku, tj. w środę

  Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13dKamil Szarmachurządzanie lasuB1
23dKamil Szarmachurządzanie lasuB1
32aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu10
41aJolanta Wencelhodowla lasu3
5
6
71bJolanta Wencelhodowla lasu3
81bJolanta Wencelhodowla lasu3

     Uwagi:

1) 1a – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki.

2) 3b – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z języka angielskiego.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/70 w dniu 10 grudnia 2021 roku, tj. w piątek

 1. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
24c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
33c-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
43c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
53d-2/2wolna lekcja
63d-2/2wolna lekcja

 2. Katarzyna Umińska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23cRobert Nowakowskibiologia15z lekcji 6! 6 lekcja wolna!
33dRobert Nowakowskibiologia15z lekcji 1! 1 lekcja wolna!
4

    Uwagi:

1) 3c – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki.

2) 4c – lekcja 5 – użytkowanie lasu (biologia odbyła się w poniedziałek 6.12.). Lekcja 6 – osoby nieuczęszczające na religię – lekcja wolna.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/69 w dniu 9 grudnia 2021 roku, tj. w czwartek

 1. Marcin Kiedrowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
41bMariola Wendaużytkowanie lasu11z lekcji 8! lekcja wolna!
51cRobert Nowakowskibiologia10
6
7
8

 2. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bRobert Nowakowskiurządzanie lasu10
22aRobert Nowakowskiurządzanie lasu10
3
4
5
6
73aMariusz Nowogrodzkiurządzanie lasu2
83bMariusz Nowogrodzkiurządzanie lasu2

 3. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-1/2Kamil SzarmachSILP211
24b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
34b-2/2Kamil SzarmachSILP211
44b-2/2Kamil SzarmachSILP211
53c-1/2Kamil SzarmachSILP211
63c-1/2Kamil SzarmachSILP211
74c-2/2Kamil SzarmachSILP211
84c-2/2Kamil SzarmachSILP211

 4. Katarzyna Umińska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11clekcja wolna
21cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
3

    Uwagi:

1) 3b – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z języka angielskiego.

2) 2b – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki.

3) 4c – użytkowanie lasu – sala 21 (mwul odbył się 29.11.).

4) 1b – godz. 15.45 – zajęcia wspomagające z języka angielskiego.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/68 w dniu 8 grudnia 2021 roku, tj. w środę

  1. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13dKamil Szarmachurządzanie lasuB1
23dKamil Szarmachurządzanie lasuB1
32aJolanta Wencelhodowla lasu3
41aJolanta Wencelhodowla lasu3
5
6
71bJolanta Wencelhodowla lasu3
81bJolanta Wencelhodowla lasu3

  2. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24bRobert Nowakowskiurządzanie lasu14
34bRobert Nowakowskiurządzanie lasu14
44cRobert Nowakowskiurządzanie lasu14
54cRobert Nowakowskiurządzanie lasu14
64aDanuta Wutrychmatematyka117
73d-1/2lekcja wolna
83d-1/2lekcja wolna

 3. Dariusz Siciński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13clekcja wolna
22bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
33cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
43dn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
52bJolanta Wencelhodowla lasu3
62an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
71cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
82alekcja wolna

 4. Katarzyna Umińska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
51an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
61bJolanta Wencelhodowla lasu3
74bRoman Smolińskiużytkowanie lasu21
84bRoman Smolińskiużytkowanie lasu21

    Uwagi:

1c – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki – 117.

4b – 1 lekcja – użytkowanie lasu (mwul odpracowano 29.11) – 21.

3a – 2 lekcja – historia (ochronę lasu odpracowano w ubiegłym tygodniu) – 23.

3b – zajęcia praktyczne – cała klasa z p. prof. K. Szarmachem – L.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/67 w dniu 7 grudnia 2021 roku, tj. we wtorek

 1. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13d-1/2lekcja wolna
21b-1/2Jacek JeziorskiwfS
31b-1/2Jacek JeziorskiwfS
4

 2. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12blekcja wolna14
23cAleksander Redlarskibiologia10
33a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLz 3a-2/2
43a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLz 3a-2/2
53a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLz 3a-2/2
63a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLz 3a-2/2
73a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLz 3a-2/2
83a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneLz 3a-2/2

 3. Mariusz Nowogrodzki

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11blekcja wolna
2
33dArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23
41an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
51bJolanta Wenceledukacja leśna3
61cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
73clekcja wolna
8

 4. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14aKamil SzarmachmwulB1
24aKamil Szarmachurządzanie lasuB1
34bRobert Nowakowskiurządzanie lasu21
44bRobert Nowakowskiurządzanie lasu21
54cAleksander Redlarskibiologia14
64cRobert Nowakowskiurządzanie lasu21
74a-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
84a-2/2lekcja wolna

 5. Katarzyna Umińska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24cDanuta Wutrychmatematyka117
34cIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
43cLucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
53cArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23
63dDanuta Wutrychmatematyka117
73dlekcja wolna
83clekcja wolna

    Uwagi:

4b – lekcja 5 – użytkowanie lasu – 21 (biologia odbyła się 6.12.).

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/66 w dniu 6 grudnia 2021 roku, tj. w poniedziałek

 1. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11cKatarzyna Piątkowskahodowla lasu21
21aKatarzyna Piątkowskahodowla lasu21
33cKatarzyna PiątkowskaSILP21cała klasa
43cKatarzyna PiątkowskaSILP21cała klasa
53dKatarzyna PiątkowskaSILP21cała klasa
62bJoanna Buczkowskajęzyk polski108z lekcji 8! 8 lekcja wolna!
71clekcja wolna
82alekcja wolna

  2. Katarzyna Umińska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24cKamil SzarmachmwulB1
34bKamil SzarmachmwulB1
41aArkadiusz Gostomskihistoria23z lekcji 1! 1 lekcja wolna!
51an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
61bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
71bDariusz Sicińskireligia23z lekcji 8! 8 lekcja wolna!
81clekcja wolna

 3. Błażej Wilkowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23d-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
33d-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
4
53b-1/2Przemysław Badtkeinformatyka211cała klasa
61c-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
71a-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
83b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/65 – KOREKTA! w dniu 3 grudnia 2021 roku, tj. w piątek

  1. Błażej Wilkowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11c-1/2lekcja wolna
21c-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
34a-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129z lekcji 5! 5 lekcja wolna!
4
53a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
6
71c-2/2lekcja wolna
8

      Uwagi:

1) 4a – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/65 w dniu 3 grudnia 2021 roku, tj. w piątek

  1. Błażej Wilkowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11c-1/2lekcja wolna
21c-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
34a-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
4
53a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
6
71c-2/2lekcja wolna
8

      Uwagi:

1) 4a – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/64 w dniu 2 grudnia 2021 roku, tj. w czwartek

  1. Marcin Kiedrowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
41bMariola Wendaużytkowanie lasu11z lekcji 8! lekcja wolna!
51cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
6
7
8

 2. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bMariusz Nowogrodzkigospodarka łowiecka2
22aRobert Nowakowskibiologia10
3
4
5
6
73aMariusz Nowogrodzkiochrona lasu2
83blekcja wolna

  3. Błażej Wilkowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13d-1/2praktyka zawodowa
2
32aKamil Szarmachekonomika leśn.B1
42bDanuta Wutrychmatematyka117
5
61a-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
7
8

    Uwagi:

1) 3d – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki.

2) 4b – godz. 14.20 – zajęcia wspomagające z matematyki.

3) 3c – godz. 15.30 – zajęcia wspomagające z matematyki.

4) 1b – godz. 15.45 – zajęcia wspomagające z języka angielskiego.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/63 w dniu 1 grudnia 2021 roku, tj. w środę

  1. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13dpraktyka zawodowa
23dpraktyka zawodowa
32aMariusz Nowogrodzkigospodarka łowiecka2
41aMariola Wendaużytkowanie lasu11
5
6
71bKatarzyna Piątkowskahodowla lasu10cała klasa
81bKatarzyna Piątkowskahodowla lasu10cała klasa

 2. Lidia Nurczyńska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
21b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
31c-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
41c-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
5
6
7
8

  3. Błażej Wilkowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31c-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
41c-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
5
6
71a-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
83a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa

    Uwagi:

1) 1c – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki.

2) 1a – godz. 15.30 – zajęcia wspomagające z chemii.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/62 w dniu 30 listopada 2021 roku, tj. we wtorek

  1. Przemysław Badtke

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22a-1/2Teresa Sobczakchemia17cała klasa
32a-2/2Teresa Sobczakchemia17cała klasa
42b-1/2Teresa Sobczakchemia17cała klasa
52b-2/2Teresa Sobczakchemia17cała klasa
6
7
8

 2. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bRobert Nowakowskizajęcia z wych.14z lekcji 8! 8 wolna!
23cpraktyka zawodowa
33a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznez 3a-2/2
43a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznez 3a-2/2
53a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznez 3a-2/2
63a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznez 3a-2/2
73a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznez 3a-2/2
83a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznez 3a-2/2

 3. Błażej Wilkowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
23b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
31cRobert Nowakowskibiologia15z lekcji 1! 1 wolna!
4
52aArkadiusz Gostomskihistoria23z lekcji 1! 1 wolna!
6
72blekcja wolna
8

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/61 w dniu 29 listopada 2021 roku, tj. w poniedziałek

  1. Przemysław Badtke

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23a-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
33a-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
43b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
53b-2/2Małgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBcała klasa
6
7
8

 2. Joanna Buczkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
52aJolanta Wencelhodowla lasu3
6
72blekcja wolna
82blekcja wolna

 3. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11clekcja wolna
21aMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneB
33cpraktyka zawodowa
43cpraktyka zawodowa
53dpraktyka zawodowa
62bJolanta Wencelhodowla lasu3
71cMałgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneB
82alekcja wolna

 4. Błażej Wilkowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23d-1/2praktyka zawodowa
33d-1/2praktyka zawodowa
4
53b-1/2Małgorzata Zawadzkazajęcia biblioteczneBcała klasa
61c-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
71a-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
83b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/58 w dniu 24 listopada 2021 roku, tj. w środę

  1. Lidia Nurczyńska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
21b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
31c-1/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa
41c-1/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa

 2. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14bKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu108
2
33b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
43b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
53b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
63b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
73b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa
83b-2/2Jolanta Wencelzajęcia praktyczneLcała klasa

   Uwagi:

– 3a – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki  – 117. 

– 3b – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z języka angielskiego – 101. 

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/56 w dniu 22 listopada 2021 roku, tj. w poniedziałek

  1. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
6
73bRobert Nowakowskibiologia14
8

 2. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14alekcja wolna
2
3
41cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
51bDanuta Wutrychmatematyka117
64cDanuta Wutrychmatematyka117
74bDanuta Wutrychmatematyka117
81aTeresa Sobczakzajęcia wspomagające z chemii16

   Uwagi:

– 1c – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki – 117. 

– 3d – godz. 8.00 – zajęcia wspomagające z języka polskiego – 108.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/55 w dniu 19 listopada 2021 roku, tj. w piątek

  1. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24bRobert Nowakowskibiologia14
34bRobert Nowakowskibiologia14
41bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
54cWioletta Łosińskazajęcia opiekuńcze21
63alekcja wolna

 2. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13b-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
21c-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa
33c-1/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
43d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
54a-1/2lekcja wolna
61a-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski129cała klasa

 3. Danuta Wutrych

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13aAnna Stybaniewiczzajęcia wspomagające z języka polskiego103
21an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
31bArkadiusz Gostomskihistoria23 
41cBłażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa – dla grupy 2  z lekcji 7! 7 lekcja wolna!
5
6

   Uwagi:

3d – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z języka polskiego – 118.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/54 w dniu 18 listopada 2021 roku, tj. w czwartek

  1. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bJolanta Wencelhodowla lasu3
22aJolanta Wencelhodowla lasu3
3-6
73aTeresa Sobczakfizyka16
83blekcja wolna

  2. Marlena Nelke-Redzimska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11alekcja wolna
2-7
81clekcja wolna

  3. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14aRobert Nowakowskibiologia14
2
34cRoman Smolińskiużytk. lasu11
44cIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
53aRobert Nowakowskibiologia14
61bIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa

  4. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14clekcja wolna
24aRobert Nowakowskibiologia14

 5. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24b-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
3
4
5
61a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa
71an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
8

  6. Danuta Wutrych

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12alekcja wolna
23dBłażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa
33bJolanta Wencelhodowla lasu3
4
54cIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
64aArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23
74aAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
8

   Uwagi:

– 2b – 7.10 – zajęcia wspomagające z j. angielskiego – sala nr 118.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/53 w dniu 17 listopada 2021 roku, tj. w środę

  1. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
53d-2/2Jacek JeziorskiwfScała klasa
63d-2/2Jacek JeziorskiwfScała klasa
72b-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
8

  2. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
44a-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
5
6
71a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa
81a-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski129cała klasa

  3. Danuta Wutrych

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12blekcja wolna
24cRobert Nowakowskibiologia14
34cRobert Nowakowskibiologia14
43aRobert Nowakowskibiologia14
53aRobert Nowakowskibiologia14
6
74aRobert Nowakowskibiologia14
81clekcja wolna

   Uwagi:

3b – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z języka angielskiego – sala nr 101.

2a – godz. 15.30 – zajęcia wspomagające z chemii (Uwaga! Mogą przyjść na nie również osoby zadeklarowane z klasy 2b) – sala nr 16/17.

1a – godz. 16.15 – zajęcia wspomagające z chemii (Uwaga! Mogą przyjść na nie również osoby zadeklarowane z klas 1b i 1c) – sala nr 16/17.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/52 w dniu 16 listopada 2021 roku, tj. we wtorek – KOREKTA!

  1. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
34aRobert Nowakowskibiologia14
44aAnna Stybaniewicz język polski103
54bArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23
6
73bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
81blekcja wolna

  2. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski129cała klasa
23d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
3
4
53b-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
62b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
74a-1/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
8

  3. Danuta Wutrych

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11alekcja wolna
2
33bArkadiusz Gostomskihistoria23
41bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
53dn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB

  4. Roman Smoliński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
64bMałgorzata Zawadzkazajęcia opiekuńczeAULAćwiczenia prakt. z użytk.lasu
74cMałgorzata Zawadzkazajęcia opiekuńczeAULAćwiczenia prakt. z użytk.lasu
84clekcja wolna

  5. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bKarol Lisurządzanie lasu10zgodnie z planem
23cKarol Lisurządzanie lasu10zgodnie z planem
33a-1/2Karol Liszajęcia praktyczneSzkołazgodnie z planem
43a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneSzkołacała klasa
53a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneSzkołacała klasa
63a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneSzkołacała klasa
73a-1/2Karol Liszajęcia praktyczneSzkołazgodnie z planem
83a-1/2Karol Liszajęcia praktyczneSzkołazgodnie z planem

  6. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu21zgodnie z planem
24aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu21zgodnie z planem
34bKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu21zgodnie z planem
44bRobert Nowakowskibiologia14
54cIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cala klasa
64cRobert Nowakowskiurządzanie lasu21
74a-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211zgodnie z planem
84a-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211zgodnie z planem

  7. Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13bJolanta Wencelhodowla lasu3zgodnie z planem
23aJolanta Wencelhodowla lasu3zgodnie z planem
32bJolanta Wencelhodowla lasu3zgodnie z planem
42aLucyna Chylewskazajęcia opiekuńcze3ćwiczenia z hodowli lasu
5
63cBłażej Wilkowskizajęcia opiekuńcze3ćwiczenia z hodowli lasu
71bJolanta Wenceledukacja leśna3zgodnie z planem
81aJolanta Wenceledukacja leśna3zgodnie z planem

  8. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13d-2/2Jacek JeziorskiwfScała klasa
21a-2/2 1b-2/2Piotr Kiersznicki Jacek Jeziorskiwf wfS Scała klasa cała klasa
31a-2/2 1b-2/2Piotr Kiersznicki Jacek Jeziorskiwf wfS Scała klasa cała klasa
41c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
54aAnna Stybaniewicz język polski103
62b-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
7
82a-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa

      Uwagi:

Brak.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/52 w dniu 16 listopada 2021 roku, tj. we wtorek

  1. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
34aRobert Nowakowskibiologia14
44aAnna Stybaniewicz język polski103
54bArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23
6
73bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
81blekcja wolna

  2. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski129cała klasa
23d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
3
4
53b-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
62b-2/2Anna Grzywaczjęzyk angielski129cała klasa
74a-1/2Katarzyna PiątkowskaSILP211cała klasa
8

  3. Danuta Wutrych

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11alekcja wolna
2
33bArkadiusz Gostomskihistoria23
41bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
53dn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB

  4. Roman Smoliński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
64bMałgorzata Zawadzkazajęcia opiekuńczeAULAćwiczenia prakt. z użytk.lasu
74cMałgorzata Zawadzkazajęcia opiekuńczeAULAćwiczenia prakt. z użytk.lasu
84clekcja wolna

  5. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bKarol Lisurządzanie lasu10zgodnie z planem
23cKarol Lisurządzanie lasu10zgodnie z planem
33a-1/2Karol Liszajęcia praktyczneSzkołazgodnie z planem
43a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneSzkołacała klasa
53a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneSzkołacała klasa
63a-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktyczneSzkołacała klasa
73a-1/2Karol Liszajęcia praktyczneSzkołazgodnie z planem
83a-1/2Karol Liszajęcia praktyczneSzkołazgodnie z planem

  6. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu21zgodnie z planem
24aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu21zgodnie z planem
34bKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasu21zgodnie z planem
44bRobert Nowakowskibiologia14
54cIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cala klasa
64cRobert Nowakowskiurządzanie lasu21
74a-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211zgodnie z planem
84a-2/2Katarzyna PiątkowskaSILP211zgodnie z planem

  7. Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13bJolanta Wencelhodowla lasu3zgodnie z planem
23aJolanta Wencelhodowla lasu3zgodnie z planem
32bJolanta Wencelhodowla lasu3zgodnie z planem
42aBłażej Wilkowskizajęcia opiekuńcze3ćwiczenia z hodowli lasu
5
63cLucyna Chylewskazajęcia opiekuńcze3ćwiczenia z hodowli lasu
71bJolanta Wenceledukacja leśna3zgodnie z planem
81aJolanta Wenceledukacja leśna3zgodnie z planem

      Uwagi:

Brak.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/51 – KOREKTA! w dniu 15 listopada 2021 roku, tj. w poniedziałek

  1. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2Jacek JeziorskiwfS
22a-1/2Jacek JeziorskiwfS
32a-1/2Jacek JeziorskiwfS
44b-1/2Jacek JeziorskiwfS
54b-1/2Jacek JeziorskiwfS
64bKamil SzarmachmwulAULAz 4c
7
8

  2. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
6
73bRobert Nowakowskibiologia14
8

 3. Danuta Wutrych

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12alekcja wolna
23bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
33bKamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
42bJoanna Buczkowskajęzyk polski23z lekcji 8!
5

      Uwagi:

– 1c – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki – 117.  ODWOŁANE!

– 3c – 8 lekcja – zajęcia wspomagające z matematyki – 117. ODWOŁANE!

– 3d – godz. 15.30 – zajęcia wspomagające z matematyki – 117. ODWOŁANE!

– 2b – ósma lekcja wolna! Język polski przełożony na czwartą lekcję – 23!

– 4c – 6 lekcja – mwul – AULA (z 4b)!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/51 w dniu 15 listopada 2021 roku, tj. w poniedziałek

  Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2Jacek JeziorskiwfSzgodnie z planem
22a-1/2Jacek JeziorskiwfSzgodnie z planem
32a-1/2Jacek JeziorskiwfSzgodnie z planem
44b-1/2Jacek JeziorskiwfSzgodnie z planem
54b-1/2Jacek JeziorskiwfSzgodnie z planem
64bKamil SzarmachmwulAULAz 4c
7
8

      Uwagi:

– 1c – godz. 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki – 117.

– 3c – 8 lekcja – zajęcia wspomagające z matematyki – 117.

– 3d – godz. 15.30 – zajęcia wspomagające z matematyki – 117.

– 4c – 6 lekcja – mwul – AULA (z 4b)!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/49 w dniu 9 listopada 2021 roku, tj. we wtorek

  Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
34aAnna Stybaniewiczjęzyk polski103
44aRobert Nowakowskibiologia14
54bIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
6
73bDanuta Wutrychmatematyka117
81bDanuta Wutrychmatematyka117

      Uwagi:

– 3a – 7.10 – zajęcia wspomagające z matematyki – 117.

– 3c – 8.00 – zajęcia wspomagające z języka polskiego – 108.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/47 w dniu 5 listopada 2021 roku, tj. w piątek

 Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24bRobert Nowakowskibiologia14
34bRobert Nowakowskibiologia14
41bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
54cDanuta Wutrychmatematyka117
63aDanuta Wutrychzajęcia wspomagające z matematyki117

      Uwagi: 3c – pierwsza lekcja – zajęcia wspomagające z języka polskiego – sala nr 108.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/46 w dniu 4 listopada 2021 roku, tj. w czwartek

 Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14aAnna Stybaniewiczzajęcia wspomagające z języka polskiego103
2
34cKatarzyna Umińskazajęcia wspomagające z języka polskiego108
44cDanuta Wutrychmatematyka117
53aBłażej Wilkowskijęzyk angielski101
61bIzabela Zienkiewiczzajęcia wspomagające z języka angielskiego109
7
8

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/38 w dniu 22 października 2021 roku, tj. w piątek

 1. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11a-2/2
1b-2/2
lekcja wolna
lekcja wolna
23a-2/2
3b-2/2
praktyka zawodowa praktyka zawodowa
33a-2/2
3b-2/2
praktyka zawodowa praktyka zawodowa
44a-2/2
4b-2/2 4c-2/2
Piotr Kiersznicki
Piotr Kiersznicki
Karol Wolszleger
wf
wf
wf
S
S
S
cała klasa
cała klasa
cała klasa
5
62b-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa

 2. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11b-1/2lekcja wolna
23a-1/2praktyka zawodowa
33a-1/2praktyka zawodowa
44b-1/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
53c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa

 3. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
24bArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23z 4a
34bKatarzyna Umińskajęzyk polski108
41bLucyna Chylewskajęzyk niemiecki110cała klasa
54cDanuta Wutrychmatematyka117
63apraktyka zawodowa

 4. Roman Smoliński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14blekcja wolna
24aArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23z 4b
34cArkadiusz Gostomskihistoria i społ.23

 5. Teresa Sobczak

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
22bJolanta Wencelhodowla lasu3
31aIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
42aKamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
51cBłażej Wilkowski język angielski21cała klasa 2 grupa –  – 7 lekcja wolna
63bpraktyka zawodowa

     Uwagi:

1) 3a i 3b – praktyka zawodowa;

2) 3d – wycieczka klasowa;

3) 4a i 4b – uczniowie niebiorący udziału w wycieczce, uczęszczają na lekcje, zgodnie z planem swojej klasy (wyjątek: zastępstwa!);

4) 4c – uczniowie nieuczęszczający na religię – lekcja szósta wolna.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/37 w dniu 21 października 2021 roku, tj. w czwartek

 1. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
61c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
71c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
82a-2/2
2b-2/2

lekcja wolna
lekcja wolna


 2. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
82a-1/2lekcja wolna

 3. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14aKatarzyna PiątkowskaSILP211z 4b-1/2
2
34cKatarzyna Umińskazajęcia wspomagające z języka polskiego108
44cDanuta Wutrychmatematyka117
53apraktyka zawodowa
61bMariola Wendaużytkowanie lasu11z lekcji 8!

 4. Roman Smoliński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
43cArkadiusz Gostomskihist. i społ.23
54aPiotr Marciniakprawodawstwo leśne21z 4b
63dAgnieszka Wegnerwycieczka klasowa
73dAgnieszka Wegnerwycieczka klasowa

 5. Teresa Sobczak

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
51bBłażej Wilkowskijęzyk angielski108cała klasa

6. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14clekcja wolna
24aKatarzyna PiątkowskaSILP211z 4b-1/2

 7. Agnieszka Wegner

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
22bDanuta Wutrychmatematyka117
33apraktyka zawodowa
43bpraktyka zawodowa
52aMariusz Nowogrodzkigospodarka łowiecka2

    Uwagi:

1) 3a i 3b – praktyka zawodowa;

2) 3d – wycieczka klasowa;

3) 4a i 4b – uczniowie niebiorący udziału w wycieczce, uczęszczają na lekcje, zgodnie z planem swojej klasy (wyjątek: zastępstwa!);

4) 2a – 3 lekcja – j. angielski zaw. – sala nr 129 (wyjątkowo).

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/36 w dniu 20 października 2021 roku, tj. w środę

 1. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
53d-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
63d-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
72b-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
8

 2. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
53d-1/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
63d-1/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
73c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
83c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa

 3. Roman Smoliński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasuB1z 4b
34aKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasuB1z 4b
43cKatarzyna Umińskazajęcia wspomagające z języka polskiego108
53cKarol Lisużytkowanie lasu10
64bKatarzyna Piątkowskaurządzanie lasuB1z 4a
7
8

 4. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14blekcja wolna
2
33b-2/2praktyka zawodowa
43b-2/2praktyka zawodowa
53b-2/2praktyka zawodowa
63b-2/2praktyka zawodowa
73b-2/2praktyka zawodowa
83b-2/2praktyka zawodowa

    Uwagi:

1) 3a i 3b – praktyka zawodowa;

2) 4a i 4b – uczniowie niebiorący udziału w wycieczce, uczęszczają na lekcje, zgodnie z planem swojej klasy (wyjątek: zastępstwa za p. kier. R. Smolińskiego).

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/35 w dniu 19 października 2021 roku, tj. we wtorek

 1. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
34aKarol Lisużytkowanie lasu10
44aKarol Lisużytkowanie lasu10
54bKarol Lisużytkowanie lasu10
6
73bpraktyka zawodowa
81blekcja wolna

 2. Roman Smoliński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
64bKarol Lisużytkowanie lasu10
74cKarol Lisużytkowanie lasu10
84cKarol Lisużytkowanie lasu10

   Uwagi:

1) 3a – praktyka zawodowa;

2) 3b – praktyka zawodowa;

3) wszystkie lekcje z p. prof. K. Lisem – sala nr 10;

4) wszystkie lekcje z p. prof. R. Nowakowskim – sala nr 14;

5) wszystkie lekcje z p. prof. K. Piątkowską poza SILP-em – sala nr 21 (SILP – 211).

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/31 w dniu 13 października 2021 roku, tj. w środę

 Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13aLucyna Chylewskaślubowanie klas pierwszychSTS
23bDanuta Wutrychślubowanie klas pierwszychSTS
33b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznecała klasa
43b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznecała klasa
53b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznecała klasa
63b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznecała klasa
73b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznecała klasa
83b-1/2Kamil Szarmachzajęcia praktycznecała klasa

  Uwagi:

1) 8.00 – ślubowanie klas pierwszych – STS. W uroczystości uczestniczą obowiązkowo wszystkie klasy wraz z wychowawcami oraz nauczyciele mający pierwszą lekcję zgodnie z planem.

2) 10.30 – akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowana przez RSU dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi – AULA.

3) Zajęcia lekcyjne w środę będą trwały 30 minut, natomiast przerwy 5 minut (jedna – 10 minut).

    Rozkład lekcji w dn. 13.10.2021 r.:

1 lekcja: 8.00-8.30

2 lekcja: 8.35-9.05

3 lekcja: 9.10-9.40

4 lekcja: 9.50-10.20

5 lekcja: 10.25-10.55

6 lekcja: 11.00-11.30

7 lekcja: 11.35-12.05

8 lekcja: 12.10-12.40

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/30 w dniu 12 października 2021 roku, tj. we wtorek

 Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13bKamil Szarmachhodowla lasuB1
23aKamil Szarmachhodowla lasuB1
32bRobert Nowakowskihodowla lasu3
42aRobert Nowakowskihodowla lasu3
5
63cRobert Nowakowskihodowla lasu3
71bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
81alekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

  Uwagi:

1) 3d – ostatni dzień praktyki zawodowej.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/23 w dniu 1 października 2021 roku, tj. w piątek

 Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
24c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
33c-2/2praktyka zawodowa
43c-2/2praktyka zawodowa
53d-2/2praktyka zawodowa
63d-2/2praktyka zawodowa

  Uwagi:

1) 3c i 3d – praktyka zawodowa.

2) 2a-2/2 – 2 lekcja wyjątkowo w sali nr 109!

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/22 w dniu 30 września 2021 roku, tj. w czwartek

  1. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa
24b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
34b-2/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski129cała klasa
44b-2/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski129cała klasa
53c-1/2praktyka zawodowa
63c-1/2praktyka zawodowa
74c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa
84c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa

 2. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14clekcja wolna
24aAnna Stybaniewiczkonferencjaaulacała klasa

   Uwagi:

1) 3c i 3d – praktyka zawodowa.

2) 9.00 – aula – konferencja podsumowująca projekt „Medialny Leśnik” – cykl warsztatów dziennikarskich dla uczniów TL w Tucholi, zakończony wydaniem profesjonalnej gazety „Młodnik” o naszej szkole.

W konferencji na 2 i 3 lekcji biorą udział klasy 3a i 4a.

3) 3a – 4 lekcja – zajęcia biblioteczne.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/19 w dniu 29 września 2021 roku, tj. w środę

 1. Lucyna Chylewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11b-1/2Lidia Nurczyńskajęzyk niemiecki129cała klasa
21b-1/2Lidia Nurczyńskajęzyk niemiecki129cała klasa
3
4
5
63c-2/2praktyka zawodowa
74c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa
83a-1/2wycieczka klasowa

 2. Karol Lis

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13dpraktyka zawodowa
23dpraktyka zawodowa
32aDariusz Sicińskireligia15z lekcji 8!
41an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
5
6
71blekcja wolna
81blekcja wolna

 3. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24bMariusz Nowogrodzkiurządzanie lasu2
34bMariusz Nowogrodzkiurządzanie lasu2
44cRoman Smolińskiurządzanie lasu21
54cRoman Smolińskiurządzanie lasu21
64aDanuta Wutrychmatematyka117
73d-1/2praktyka zawodowa
83d-1/2praktyka zawodowa

 4. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14bKamil Szarmachzgodnie z planemB1
2
33b-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
43b-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
53b-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
63b-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
73b-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
83b-2/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa

 5. Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13awycieczka klasowa
23bKarol Lishodowla lasu10
33b-1/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
43b-1/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
53b-1/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
63b-1/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
73b-1/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa
83b-1/2Karol Liszajęcia praktyczneLcała klasa

  Uwagi:

1) 3a – wycieczka klasowa; 2) 3c – praktyka zawodowa; 3) 3d – praktyka zawodowa.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/18 w dniu 28 września 2021 roku, tj. we wtorek

 1. Lucyna Chylewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2wycieczka klasowa
23d-1/2praktyka zawodowa
3
4
53b-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
6
74b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa
82a-2/2lekcja wolna

 2. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13d-2/2praktyka zawodowa
21a-2/2
1b-2/2
Piotr Kiersznicki
Aleksander Redlarski
wf
biologia
S  
15
cała klasa
z lekcji 8!
31a-2/2
1b-2/2
Piotr Kiersznicki
n-l bibliotekarz
wf
zajęcia biblioteczne
S
B
cała klasa
cała klasa
41c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
54aDanuta Wutrychmatematyka117
62b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
7
82a-1/2lekcja wolna

 3. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13d-1/2praktyka zawodowa
21b-1/2Aleksander Redlarskibiologia 15z lekcji 8!
31b-1/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneBcała klasa
4

 4. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14alekcja wolna
24aKarol Lisurządzanie lasu10
34bKarol Lisurządzanie lasu10
44bKarol Lisurządzanie lasu10
54cKarol Lisurządzanie lasu10
64cKarol Lisurządzanie lasu10
74a-2/2lekcja wolna
84a-2/2lekcja wolna

 5. Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13bBłażej Wilkowskizajęcia wspomagające101wg deklaracji
23awycieczka klasowa
32bRobert Nowakowskizajęcia z wychowawcą21z lekcji 8!
42aRobert Nowakowskipodstawy przeds.21
5
63cpraktyka zawodowa
71bMariusz Nowogrodzkiochrona lasu2z lekcji 1!
81aBłażej Wilkowskizajęcia wspomagające101wg deklaracji

 Uwagi:

1) 3a – wycieczka klasowa;

2) 3c – praktyka zawodowa;

3) 3d – praktyka zawodowa;

4) 1a – 5 lekcja w sali nr 21;

5) 2b – 8 lekcja – zajęcia wspomagające z biologii (zgodnie z deklaracją) – sala nr 10.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/18 w dniu 27 września 2021 roku, tj. w poniedziałek

  1. Lucyna Chylewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
23c-2/2praktyka zawodowa
33a-2/2wycieczka klasowa
42a-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
52b-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
63a-2/2wycieczka klasowa
72a-2/2Anna Grzywaczjęzyk angielski117cała klasa
83awycieczka klasowa
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-2/2
3b-2/2

Piotr Kiersznicki
wycieczka klas.
wf

S

cała klasa
22a-2/2
2b-2/2
Teresa Sobczak
Piotr Kiersznicki
chemia
wf
17
S
cała klasa
cała klasa
32a-2/2
2b-2/2
Teresa Sobczak
Piotr Kiersznicki
chemia
wf
17
S
cała klasa
cała klasa
44a-2/2
4b-2/2
4c-2/2
Piotr Kiersznicki
Karol Lis
Karol Wolszleger
wf
urządzanie lasu
wf
S
10
S
cała klasa
cała klasa
cała klasa
54a-2/2
4b-2/2
4c-2/2
Piotr Kiersznicki
Aleksander Redlarski
Karol Wolszleger
wf
biologia
wf
S
14
S
cała klasa
cała klasa
cała klasa
62a-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
72a-1/2Anna Grzywaczjęzyk angielski117cała klasa
8
Anna Stybaniewicz-Pik

 3. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2wycieczka klasowa
22a-1/2Teresa Sobczakchemia17cała klasa
32a-1/2Teresa Sobczakchemia17cała klasa
44b-1/2Karol Lisurządzanie lasu10cała klasa
54b-1/2Aleksander Redlarskibiologia14cała klasa
64bIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa
Anna Stybaniewicz-Pik

 4. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
64aAleksander Redlarskibiologia14
74a-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
84a-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
Anna Stybaniewicz-Pik

 5. Dariusz Siciński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
61aAgnieszka Wegnergeografia15 
7
81bAleksander Redlarskibiologia-zajęcia wspomagające14zgodnie z deklaracją
Anna Stybaniewicz-Pik

 

6. Anna Stybaniewicz-Pik

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24an-l bibliotekarzFilmowa adaptacja „Przedwiośnia”B
34an-l bibliotekarzFilmowa adaptacja „Przedwiośnia”B
43awycieczka klasowa
53awycieczka klasowa
63bFilmowa adaptacja „Dziadów” – „Lawa”B
7
8

7. Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
21cPiotr Marciniakedukacja leśna21
31bPiotr Marciniakedukacja leśna21
4
53cpraktyka zawodowa
63cpraktyka zawodowa
73dpraktyka zawodowa
83dpraktyka zawodowa
Anna Stybaniewicz-Pik

 Uwagi:

1) 4b – jednorazowa zamiana przedmiotów: 2 lekcja – mwul; 7 lekcja – użytk. lasu;

2) 4c – jednorazowa zamiana przedmiotów: 3 lekcja – mwul; 6 lekcja – użytk. lasu;

3) 4c – 1 lekcja – zajęcia wspomagające z języka polskiego – sala 108.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/18 w dniu 24 września 2021 roku, tj. w piątek

  1. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
24c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
33c-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
43c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
53d-2/2lekcja wolna
63d-2/2lekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Dariusz Siciński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
54blekcja wolna
64clekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/17 w dniu 23 września 2021 roku, tj. w czwartek

  1. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
24b-1/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
34b-2/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski101cała klasa
44b-2/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski101cała klasa
53c-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
63c-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
74c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
84c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109cała klasa
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Dariusz Siciński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11blekcja wolna
2
3
4
5
63an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
73bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
83alekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 Uwagi:

 3d – 8 lekcja – użytkowanie lasu z p. kier. R. Smolińskim.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/16 w dniu 22 września 2021 roku, tj. w środę

  1. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
24bKamil SzarmachmwulB1
34bKatarzyna Umińskajęzyk polski108
44cKatarzyna Umińskajęzyk polski108
54cKarol Lisurządzanie lasu21
64aKarol Lisurządzanie lasu21
73d-1/2lekcja wolna
83d-1/2lekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Dariusz Siciński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13clekcja wolna
22bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
33cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
43dn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
52bn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
62an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
71cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
82alekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/15 w dniu 21 września 2021 roku, tj. we wtorek

  1. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14aKamil Szarmachurządzanie lasu21
24aKamil Szarmachurządzanie lasu21
34bKarol Lisurządzanie lasu21
44bKarol Lisurządzanie lasu21
54cKarol Lisurządzanie lasu21
64cKarol Lisurządzanie lasu21
74a-2/2lekcja wolna
84a-2/2lekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Dariusz Siciński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
43dn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
51cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
64aDanuta Wutrychmatematyka117cała klasa
71an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
83blekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 Uwagi:

1. 3a – zajęcia praktyczne – cała klasa z p. prof. K. Szarmachem i instruktorem leśn.

    P. prof. K. Lis oddelegowany na lekcje z klasami czwartymi.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/14 w dniu 20 września 2021 roku, tj. w poniedziałek

  Dariusz Siciński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
61an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
7
81blekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/12 w dniu 16 września 2021 roku, tj. w czwartek

 1. Piotr Marciniak

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
33dKamila Wróblewskajęzyk niemiecki129
44aDanuta Wutrychmatematyka117
54bIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski21cała klasa
64cIzabela Zienkiewiczjęzyk angielski21cała klasa
7
8
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Roman Smoliński

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
43cKamila Wróblewskajęzyk niemiecki129
54aBłażej Wilkowskijęzyk angielski108cała klasa
63dn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
73dlekcja wolnaużytk. lasu przełożone
na 1 lekcję w pon. 20.09.
(jednorazowo)
8
Anna Stybaniewicz-Pik

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/10 w dniu 14 września 2021 roku, tj. we wtorek

  Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski129cała klasa
23d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
3
4
53b-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
62b-2/2Anna Grzywaczjęzyk angielski129cała klasa
74a-1/2lekcja wolna
8
Anna Stybaniewicz-Pik

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/9 w dniu 13 września 2021 roku, tj. w poniedziałek

  Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
23c-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
3
4
5
61c-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa
73c-1/2lekcja wolna
8
Anna Stybaniewicz-Pik

  Uwagi:

1. Stała zmiana w planie, obowiązująca od poniedziałku 13 września:

3d – pierwsza lekcja wolna – użytkowanie lasu przełożone na czwartek na lekcję siódmą.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/8 w dniu 10 września 2021 roku, tj. w piątek

 1. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11a-2/2,
1b-2/2
lekcja wolna
lekcja wolna
23a-2/2,
3b-2/2
Jacek Jeziorski
Piotr Kiersznicki
wf
wf
S
S
cała klasa
cała klasa
33a-2/2,
3b-2/2
Jacek Jeziorski
Piotr Kiersznicki
wf
wf
S
S
cała klasa
cała klasa
44a-2/2,
4b-2/2,
4c-2/2
Piotr Kiersznicki
Jacek Jeziorski
Karol Wolszleger
wf
wf
wf
S
S
S
cała klasa
cała klasa
cała klasa
5
62b-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
7
8
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13b-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
21c-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski129cała klasa
33c-1/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
43d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
54a-1/2lekcja wolna
61a-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski129cała klasa
7
8
Anna Stybaniewicz-Pik

  Uwagi:

1. Stałe zmiany w planie, obowiązujące od piątku 10 września:

4b – pierwsza lekcja – użytkowanie lasu przełożone z czwartku.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/7 w dniu 9 września 2021 roku, tj. w czwartek

 Piotr Marciniak

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23cMarlena Nelke-Redzimskazajęcia z profilaktyki zdrowotnej21obecność obowiązkowa
33dMarlena Nelke-Redzimskazajęcia z profilaktyki zdrowotnej21obecność obowiązkowa
44aMarlena Nelke-Redzimskazajęcia z profilaktyki zdrowotnej21obecność obowiązkowa
54bMarlena Nelke-Redzimskazajęcia z profilaktyki zdrowotnej21obecność obowiązkowa
64cMarlena Nelke-Redzimskazajęcia z profilaktyki zdrowotnej21obecność obowiązkowa
7
8
Anna Stybaniewicz-Pik

  Uwagi:

1. Stałe zmiany w planie, obowiązujące od czwartku 9 września:

a) 3c-1/2 – ósma lekcja wolna! Język niemiecki rozsz. odbył się w poniedziałek na lekcji siódmej.

b) 4b – ósma lekcja wolna! Użytkowanie lasu przełożone na piątek na lekcję pierwszą.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/5 w dniu 7 września 2021 roku, tj. we wtorek

  Uwagi:

1. Uprzejmie przypominam, że na pierwszych zajęciach obowiązuje zapoznanie z przedmiotowymi zasadami oceniania i regulaminami pracowni, natomiast na spotkaniach z wychowawcami również zapoznanie ze statutem szkoły, BHP oraz procedurami funkcjonowania szkoły od września br.

2. Przypominam, że zmiany z harmonogramu zastępstw do dziennika lekcyjnego wprowadzają wychowawcy.

3. Stałe zmiany w planie, obowiązujące od wtorku 7 września:

a) 1a – zamiana przedmiotów! Pierwsza lekcja – matematyka przełożona ze środy. Użytkowanie lasu odbędzie się w środę na lekcji szóstej;

b) 3c-2/2 – pierwsza lekcja wolna! Język angielski przełożony na poniedziałek na lekcję pierwszą;

c) 4a-1/2 – ósma lekcja wolna! Język niemiecki rozsz. przełożony na piątą lekcję w piątek.

Harmonogram zastępstw HZ-2021-2022/4 w dniu 6 września 2021 roku, tj. w poniedziałek

  Uwagi:

1. Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Witajcie po wakacjach! Miłych lekcji i zajęć praktycznych!

2. Uprzejmie przypominam, że na pierwszych zajęciach obowiązuje zapoznanie z przedmiotowymi zasadami oceniania i regulaminami pracowni, natomiast na spotkaniach z wychowawcami również zapoznanie ze statutem szkoły, BHP oraz procedurami funkcjonowania szkoły od września br.

3. Przypominam, że zmiany z harmonogramu zastępstw do dziennika lekcyjnego wprowadzają wychowawcy.

4. Stałe zmiany w planie, obowiązujące od poniedziałku 6 września:

a) 3c – hodowla lasu przełożona na lekcję szóstą (sala nr 3);

b) 3c-2/2 – pierwsza lekcja – język angielski przełożony z wtorku z lekcji pierwszej (sala nr 118);

c) 3c-1/2 – pierwsza lekcja – wolna; siódma lekcja – język niemiecki rozsz. przełożony z czwartku z lekcji ósmej (sala 129);

d) 4b – druga lekcja – użytkowanie lasu przełożone z czwartku z lekcji szóstej (sala nr 21);

Otrzymują: sekretariat, nauczyciele, uczniowie, internat.

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/104 w dniu 22 czerwca 2021 roku, tj. we wtorek

 1. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12a-2/2
2b-2/2
Anna Grzywacz
Anna Grzywacz
wf
wf
S
S
zgodnie z planem
21a-2/2
1b-2/2
Jacek Jeziorski
Piotr Kiersznicki
wycieczka klasowa
wf
L
S
cała klasa
cała klasa
31a-2/2
1b-2/2
Jacek Jeziorski
Piotr Kiersznicki
wycieczka klasowa
wf
L
S
cała klasa
cała klasa
43an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
51b-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
6

 2. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12a-1/2Jacek JeziorskiwfSzgodnie z planem
21a-1/2Jacek Jeziorskiwycieczka klasowaLcała klasa
31a-1/2Jacek Jeziorskiwycieczka klasowaLcała klasa
42c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
52c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
6

 3. Arkadiusz Gostomski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
63cRoman Smolińskinosd21z lekcji 7! 7 wolna!
73alekcja wolna
82alekcja wolna

 4. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11blekcja wolna
23b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
33b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
43b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
53b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
63b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
73b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
8

 5. Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
33b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
43b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
53b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
63b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
73b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
8

 6. Izabela Zienkiewicz 

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13c-2/2lekcja wolna
23cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
3
4
5
62b-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski101/109cała klasa
7
8
Anna Stybaniewicz-Pik

Uwagi:

1) Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w TL.

2) Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w ZSLiA.

3) Wycieczki klasowa 1a (opiekunowie: p. A. Gostomski, p. J. Jeziorski, p. K. Wolszleger).

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/103 w dniu 21 czerwca 2021 roku, tj. w poniedziałek

 1. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31a-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
41b-1/2Anna Grzywaczwycieczka klasowaL
5

 2. Robert Nowakowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
6
72dKatarzyna Umińskajęzyk polski108
82alekcja wolna

 3. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22bDanuta Wutrychwycieczka klasowaL
3

 4. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
33c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
43c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
53c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
63c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
73c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
8

  5. Agnieszka Wegner

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
3
41aMariola Wendabiologia leśna11
51bRobert Nowakowskiwycieczka klasowaL
62dJolanta Wencelhodowla lasu3
7
8

6. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2lekcja wolna
2
3
41b-2/2Robert Nowakowskiwycieczka klasowaL
53b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
62b-1/2Danuta Wutrychwycieczka klasowaL
7
82d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa

7. Danuta Wutrych

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bDanuta Wutrychwycieczka klasowaL
2
3
4
5
63aBłażej Wilkowskijęzyk angielski117cała klasa
7
8

  Uwagi:

1) Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w TL – w zespołach nadzorujących:

p. J. Jeziorski (brak lekcji), p. P. Lewandowska (5, 6 i 7 lekcja zgodnie z planem),

p. A. Gostomski (6 i 7 lekcja zgodnie z planem).

2) Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w ZSLiA – w zespołach nadzorujących:

p. M. Nowogrodzki (odprawa od 12.00; 1 i 4 lekcja zgodnie z planem),

p. K. Piątkowska (odprawa od 12.00; 2 lekcja zgodnie z planem),

p. M. Zawadzka (odprawa od 12.00; brak lekcji).

3) Wycieczki klasowe:

a) 1b (opiekunowie: p. R. Nowakowski, p. A. Grzywacz),

b) 2b (opiekunowie: p.  D. Wutrych, p. K. Wróblewska),

c) 2c (opiekunowie: p. G. Kiersznicka, p. A. Redlarski, p. A. Wegner).

 Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/101 w dniu 18 czerwca 2021 roku, tj. w piątek

 1. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11a-2/2
1b-2/2
Arkadiusz Gostomski
historia
lekcja wolna
23
cała klasa
23a-2/2
3b-2/2
3c-2/2
Piotr Kiersznicki
Arkadiusz Gostomski
Izabela Zienkiewicz
wf
historia i społ.
język angielski
S
23
118
cała klasa
cała klasa
z lekcji 6 (6 wolna)
33a-2/2
3b-2/2
3c-2/2
Piotr Kiersznicki
Karol Lis
Arkadiusz Gostomski
wf
użytkowanie lasu
historia i społ.

S  
10
23
cała klasa
z lekcji 6 (6 wolna)
cała klasa
42d-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
52d-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
6

 2. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11a-1/2Arkadiusz Gostomskihistoria23cała klasa
23b-1/2Arkadiusz Gostomskihistoria i społ.23cała klasa
33b-1/2Karol Lisużytkowanie lasu10z lekcji 6 (6 wolna)
42d-1/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
52d-1/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
6

 3. Patrycja Lewandowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
21a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
31b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
43b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
52c-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
62c-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa

 4. Karol Wolszleger

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118z lekcji 6 (6 wolna)
33c-1/2Arkadiusz Gostomskihistoria i społ.23cała klasa
4

     Uwagi:

1) Rajd rowerowy – od 8.00 do ok. 12.30. Trasa: Tuchola – Świt – Płazowo – Rudzki Most – Tuchola.

W rajdzie biorą udział zgłoszeni wcześniej uczniowie.

Kierownik wycieczki/rajdu: p. Anna Grzywacz.

Opiekunowie: p. Teresa Sobczak, p. Małgorzata Zawadzka, p. Jacek Jeziorski, p. Karol Wolszleger

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/101 w dniu 17 czerwca 2021 roku, tj. w czwartek

  1. Lucyna Chylewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12a-2/2Lucyna Chylewskawycieczka klasowaL
22a-1/2Lucyna Chylewskawycieczka klasowaL
33c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa
4
5
63a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski101cała klasa
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Robert Nowakowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
61aAnna Grzywaczwarsztaty roweroweSTS
7
81blekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 3. Katarzyna Umińska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13blekcja wolna
23bJacek Jeziorskiwarsztaty roweroweSTS
3
4
52cKatarzyna Umińskawycieczka klasowaL
6
7
83clekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 4. Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11aAnna Grzywaczwarsztaty roweroweSTS
22dAgnieszka Wegnerwycieczka klasowaL
3
42bJacek Jeziorskiwarsztaty roweroweSTS
52bJacek Jeziorskiwarsztaty roweroweSTS
6
71blekcja wolna
81alekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 5. Agnieszka Wegner

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
4
52aLucyna Chylewskawycieczka klasowaL
62bKarol Wolszlegerwarsztaty roweroweSTS
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1) Warsztaty rowerowe – STS + boisko – od 8.00. W warsztatach biorą udział osoby zgłoszone oraz poszczególne klasy lub grupy w wyznaczonych godzinach:

1 lekcja – klasa 1a

2 lekcja – klasa 3b

4 lekcja – 1b/gr. 1 z jęz. ang.  + klasa 2b

5 lekcja – 1a/gr. 1 z jęz. ang. + klasa 2b

6 lekcja – klasa 1a  + klasa 2b

7 lekcja – klasy 3b i 3c

2) 2a – jednodniowa wycieczka klasowa (opiekunowie: p. L. Chylewska, p. J. Wencel, p. F. Kozera);

3) 2c – jednodniowa wycieczka klasowa (opiekunowie: p. K. Umińska, p. A. Dopke, p. D. Mróz);

4) 2d – jednodniowa wycieczka klasowa (opiekunowie: p. A. Wegner, p. R. Nowakowski).

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/100 w dniu 16 czerwca 2021 roku, tj. w środę

  1. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
62a-1/2Lucyna Chylewskazajęcia opiekuńcze110
72a-1/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
82d-1/2lekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2lekcja wolna
2
3
43c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
51b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
63b-2/2Kamila Wróblewskawycieczka klasowaL
72d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
8
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

3b – jednodniowa wycieczka klasowa (opiekunowie: p. J. Jeziorski i p. K. Wróblewska).

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/99 w dniu 11 lutego 2021 roku, tj. w czwartek

  1. Arkadiusz Gostomski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
6
72dlekcja wolna
82blekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Izabela Zienkiewicz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-2/2lekcja wolna
24a-2/2lekcja wolna
33c-2/2praktyka zawodowa
43c-2/2praktyka zawodowa
5
64b-1/2lekcja wolna
74b-1/2lekcja wolna
8
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1. Pan prof. A. Gostomski będzie nieobecny do czwartku 11 lutego (włącznie).

2. Pani prof. I. Zienkiewicz będzie nieobecna do piątku 12 lutego (włącznie).

3. Klasy trzecie – praktyka zawodowa (11-12 lutego + 15-16 lutego + 24 lutego).

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/98 w dniu 10 lutego 2021 roku, tj. w środę

1. Arkadiusz Gostomski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12blekcja wolna
24blekcja wolna
33blekcja wolna
44clekcja wolna
5
61bMariola Wendabiologia
leśna
z lekcji 8!
8 lekcja wolna!
71alekcja wolna
8
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Izabela Zienkiewicz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13c-2/2lekcja wolna
24a-2/2lekcja wolna
32a-1/2lekcja wolna
43c-1/2lekcja wolna
53b-2/2lekcja wolna
64b-1/2lekcja wolna
74b-1/2lekcja wolna
82blekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1. Pan prof. A. Gostomski będzie nieobecny do czwartku 11 lutego (włącznie).

2. Pani prof. I. Zienkiewicz będzie nieobecna do piątku 12 lutego (włącznie).

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/51

w dniu 10 listopada 2020 roku, tj. we wtorek

  1. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12cKarol Lisurządzanie lasu
24bKarol Lisurządzanie lasu
34a-1/2Roman SmolińskiSILP
44a-1/2Roman SmolińskiSILP
54b-1/2Roman SmolińskiSILP
64b-1/2Roman SmolińskiSILP
72aKarol Lisekonomika leśn.
8

 2. Piotr Kiersznicki

 ekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2lekcja wolna
21b-1/2lekcja wolna
31b-1/2lekcja wolna
42c-1/2lekcja wolna
52c-1/2lekcja wolna
6
7
8
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1.Proszę o codzienne sprawdzanie komunikatów w e-dzienniku, klasowych skrzynek e-mailowych oraz poczty służbowej!!!

2. 4c – 6 lekcja wolna! Użytkowanie lasu  odbędzie się w innym terminie.

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/48

w dniu 5 listopada 2020 roku, tj. w czwartek

  1. Katarzyna Piątkowska

 LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22dKamil Szarmachurządzanie lasu
34cKamil Szarmachurządzanie lasu
44cKamil Szarmachurządzanie lasu
54bKamil Szarmachurządzanie lasu
64bKamil Szarmachurządzanie lasu
74b-2/2lekcja wolna
84b-2/2lekcja wolna

  2. Sylwester Mięsikowski

 LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23clekcja wolna
33alekcja wolna
43blekcja wolna
5
6
7
8
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1.Proszę o codzienne sprawdzanie komunikatów w e-dzienniku, klasowych skrzynek  e-mailowych oraz poczty służbowej!!!

Harmonogram zastępstw

HZ-2020-2021/47

w dniu 4 listopada 2020 roku, tj. w środę

 Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aJolanta Wencelurządzanie lasu
22bJolanta Wencelurządzanie lasu
34bKamil Szarmachurządzanie lasu
44cKamil Szarmachurządzanie lasu
54aKamil Szarmachurządzanie lasu
62cJolanta Wencelurządzanie lasu
74aKamil Szarmachurządzanie lasu
8
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1.Proszę o codzienne sprawdzanie komunikatów w e-dzienniku, klasowych skrzynek e-mailowych oraz poczty służbowej!!!

2. 3a – 3, 4, 5 i 7 lekcja – puzl – cała klasa z p. prof. M. Nowogrodzkim.

Skip to content