Numer telefonu

+48 52 3348661

Email

sekretariat@tltuchola.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/104 w dniu 22 czerwca 2021 roku, tj. we wtorek

 1. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12a-2/2
2b-2/2
Anna Grzywacz
Anna Grzywacz
wf
wf
S
S
zgodnie z planem
21a-2/2
1b-2/2
Jacek Jeziorski
Piotr Kiersznicki
wycieczka klasowa
wf
L
S
cała klasa
cała klasa
31a-2/2
1b-2/2
Jacek Jeziorski
Piotr Kiersznicki
wycieczka klasowa
wf
L
S
cała klasa
cała klasa
43an-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
51b-1/2Patrycja Lewandowskajęzyk angielski118cała klasa
6

 2. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12a-1/2Jacek JeziorskiwfSzgodnie z planem
21a-1/2Jacek Jeziorskiwycieczka klasowaLcała klasa
31a-1/2Jacek Jeziorskiwycieczka klasowaLcała klasa
42c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
52c-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
6

 3. Arkadiusz Gostomski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
5
63cRoman Smolińskinosd21z lekcji 7! 7 wolna!
73alekcja wolna
82alekcja wolna

 4. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11blekcja wolna
23b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
33b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
43b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
53b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
63b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
73b-2/2Karol LispuzlLcała klasa
8

 5. Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
33b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
43b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
53b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
63b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
73b-1/2Karol LispuzlLcała klasa
8

 6. Izabela Zienkiewicz 

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13c-2/2lekcja wolna
23cn-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
3
4
5
62b-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski101/109cała klasa
7
8
Anna Stybaniewicz-Pik

Uwagi:

1) Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w TL.

2) Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w ZSLiA.

3) Wycieczki klasowa 1a (opiekunowie: p. A. Gostomski, p. J. Jeziorski, p. K. Wolszleger).

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/103 w dniu 21 czerwca 2021 roku, tj. w poniedziałek

 1. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
31a-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
41b-1/2Anna Grzywaczwycieczka klasowaL
5

 2. Robert Nowakowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
6
72dKatarzyna Umińskajęzyk polski108
82alekcja wolna

 3. Aleksander Redlarski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22bDanuta Wutrychwycieczka klasowaL
3

 4. Kamil Szarmach

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
33c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
43c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
53c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
63c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
73c-2/2Karol LispuzlLcała klasa
8

  5. Agnieszka Wegner

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
3
41aMariola Wendabiologia leśna11
51bRobert Nowakowskiwycieczka klasowaL
62dJolanta Wencelhodowla lasu3
7
8

6. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2lekcja wolna
2
3
41b-2/2Robert Nowakowskiwycieczka klasowaL
53b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa
62b-1/2Danuta Wutrychwycieczka klasowaL
7
82d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki129cała klasa

7. Danuta Wutrych

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12bDanuta Wutrychwycieczka klasowaL
2
3
4
5
63aBłażej Wilkowskijęzyk angielski117cała klasa
7
8

  Uwagi:

1) Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w TL – w zespołach nadzorujących:

p. J. Jeziorski (brak lekcji), p. P. Lewandowska (5, 6 i 7 lekcja zgodnie z planem),

p. A. Gostomski (6 i 7 lekcja zgodnie z planem).

2) Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w ZSLiA – w zespołach nadzorujących:

p. M. Nowogrodzki (odprawa od 12.00; 1 i 4 lekcja zgodnie z planem),

p. K. Piątkowska (odprawa od 12.00; 2 lekcja zgodnie z planem),

p. M. Zawadzka (odprawa od 12.00; brak lekcji).

3) Wycieczki klasowe:

a) 1b (opiekunowie: p. R. Nowakowski, p. A. Grzywacz),

b) 2b (opiekunowie: p.  D. Wutrych, p. K. Wróblewska),

c) 2c (opiekunowie: p. G. Kiersznicka, p. A. Redlarski, p. A. Wegner).

 Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/101 w dniu 18 czerwca 2021 roku, tj. w piątek

 1. Anna Grzywacz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11a-2/2
1b-2/2
Arkadiusz Gostomski
historia
lekcja wolna
23
cała klasa
23a-2/2
3b-2/2
3c-2/2
Piotr Kiersznicki
Arkadiusz Gostomski
Izabela Zienkiewicz
wf
historia i społ.
język angielski
S
23
118
cała klasa
cała klasa
z lekcji 6 (6 wolna)
33a-2/2
3b-2/2
3c-2/2
Piotr Kiersznicki
Karol Lis
Arkadiusz Gostomski
wf
użytkowanie lasu
historia i społ.

S  
10
23
cała klasa
z lekcji 6 (6 wolna)
cała klasa
42d-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
52d-2/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
6

 2. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11a-1/2Arkadiusz Gostomskihistoria23cała klasa
23b-1/2Arkadiusz Gostomskihistoria i społ.23cała klasa
33b-1/2Karol Lisużytkowanie lasu10z lekcji 6 (6 wolna)
42d-1/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
52d-1/2Piotr KiersznickiwfScała klasa
6

 3. Patrycja Lewandowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
21a-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
31b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
43b-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
52c-2/2Kamila Wróblewskajęzyk niemiecki129cała klasa
62c-1/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa

 4. Karol Wolszleger

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118z lekcji 6 (6 wolna)
33c-1/2Arkadiusz Gostomskihistoria i społ.23cała klasa
4

     Uwagi:

1) Rajd rowerowy – od 8.00 do ok. 12.30. Trasa: Tuchola – Świt – Płazowo – Rudzki Most – Tuchola.

W rajdzie biorą udział zgłoszeni wcześniej uczniowie.

Kierownik wycieczki/rajdu: p. Anna Grzywacz.

Opiekunowie: p. Teresa Sobczak, p. Małgorzata Zawadzka, p. Jacek Jeziorski, p. Karol Wolszleger

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/101 w dniu 17 czerwca 2021 roku, tj. w czwartek

  1. Lucyna Chylewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12a-2/2Lucyna Chylewskawycieczka klasowaL
22a-1/2Lucyna Chylewskawycieczka klasowaL
33c-1/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski109/110cała klasa
4
5
63a-2/2Błażej Wilkowskijęzyk angielski101cała klasa
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Robert Nowakowski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
61aAnna Grzywaczwarsztaty roweroweSTS
7
81blekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 3. Katarzyna Umińska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13blekcja wolna
23bJacek Jeziorskiwarsztaty roweroweSTS
3
4
52cKatarzyna Umińskawycieczka klasowaL
6
7
83clekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 4. Jolanta Wencel

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
11aAnna Grzywaczwarsztaty roweroweSTS
22dAgnieszka Wegnerwycieczka klasowaL
3
42bJacek Jeziorskiwarsztaty roweroweSTS
52bJacek Jeziorskiwarsztaty roweroweSTS
6
71blekcja wolna
81alekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 5. Agnieszka Wegner

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
4
52aLucyna Chylewskawycieczka klasowaL
62bKarol Wolszlegerwarsztaty roweroweSTS
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1) Warsztaty rowerowe – STS + boisko – od 8.00. W warsztatach biorą udział osoby zgłoszone oraz poszczególne klasy lub grupy w wyznaczonych godzinach:

1 lekcja – klasa 1a

2 lekcja – klasa 3b

4 lekcja – 1b/gr. 1 z jęz. ang.  + klasa 2b

5 lekcja – 1a/gr. 1 z jęz. ang. + klasa 2b

6 lekcja – klasa 1a  + klasa 2b

7 lekcja – klasy 3b i 3c

2) 2a – jednodniowa wycieczka klasowa (opiekunowie: p. L. Chylewska, p. J. Wencel, p. F. Kozera);

3) 2c – jednodniowa wycieczka klasowa (opiekunowie: p. K. Umińska, p. A. Dopke, p. D. Mróz);

4) 2d – jednodniowa wycieczka klasowa (opiekunowie: p. A. Wegner, p. R. Nowakowski).

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/100 w dniu 16 czerwca 2021 roku, tj. w środę

  1. Jacek Jeziorski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
62a-1/2Lucyna Chylewskazajęcia opiekuńcze110
72a-1/2n-l bibliotekarzzajęcia biblioteczneB
82d-1/2lekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Kamila Wróblewska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13a-1/2lekcja wolna
2
3
43c-2/2Izabela Zienkiewiczjęzyk angielski118cała klasa
51b-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
63b-2/2Kamila Wróblewskawycieczka klasowaL
72d-2/2Lucyna Chylewskajęzyk niemiecki118cała klasa
8
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

3b – jednodniowa wycieczka klasowa (opiekunowie: p. J. Jeziorski i p. K. Wróblewska).

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/99 w dniu 11 lutego 2021 roku, tj. w czwartek

  1. Arkadiusz Gostomski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
2
3
4
5
6
72dlekcja wolna
82blekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Izabela Zienkiewicz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
14a-2/2lekcja wolna
24a-2/2lekcja wolna
33c-2/2praktyka zawodowa
43c-2/2praktyka zawodowa
5
64b-1/2lekcja wolna
74b-1/2lekcja wolna
8
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1. Pan prof. A. Gostomski będzie nieobecny do czwartku 11 lutego (włącznie).

2. Pani prof. I. Zienkiewicz będzie nieobecna do piątku 12 lutego (włącznie).

3. Klasy trzecie – praktyka zawodowa (11-12 lutego + 15-16 lutego + 24 lutego).

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/98 w dniu 10 lutego 2021 roku, tj. w środę

1. Arkadiusz Gostomski

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12blekcja wolna
24blekcja wolna
33blekcja wolna
44clekcja wolna
5
61bMariola Wendabiologia
leśna
z lekcji 8!
8 lekcja wolna!
71alekcja wolna
8
Anna Stybaniewicz-Pik

 2. Izabela Zienkiewicz

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
13c-2/2lekcja wolna
24a-2/2lekcja wolna
32a-1/2lekcja wolna
43c-1/2lekcja wolna
53b-2/2lekcja wolna
64b-1/2lekcja wolna
74b-1/2lekcja wolna
82blekcja wolna
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1. Pan prof. A. Gostomski będzie nieobecny do czwartku 11 lutego (włącznie).

2. Pani prof. I. Zienkiewicz będzie nieobecna do piątku 12 lutego (włącznie).

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/51

w dniu 10 listopada 2020 roku, tj. we wtorek

  1. Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12cKarol Lisurządzanie lasu
24bKarol Lisurządzanie lasu
34a-1/2Roman SmolińskiSILP
44a-1/2Roman SmolińskiSILP
54b-1/2Roman SmolińskiSILP
64b-1/2Roman SmolińskiSILP
72aKarol Lisekonomika leśn.
8

 2. Piotr Kiersznicki

 ekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12b-1/2lekcja wolna
21b-1/2lekcja wolna
31b-1/2lekcja wolna
42c-1/2lekcja wolna
52c-1/2lekcja wolna
6
7
8
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1.Proszę o codzienne sprawdzanie komunikatów w e-dzienniku, klasowych skrzynek e-mailowych oraz poczty służbowej!!!

2. 4c – 6 lekcja wolna! Użytkowanie lasu  odbędzie się w innym terminie.

Harmonogram zastępstw HZ-2020-2021/48

w dniu 5 listopada 2020 roku, tj. w czwartek

  1. Katarzyna Piątkowska

 LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
22dKamil Szarmachurządzanie lasu
34cKamil Szarmachurządzanie lasu
44cKamil Szarmachurządzanie lasu
54bKamil Szarmachurządzanie lasu
64bKamil Szarmachurządzanie lasu
74b-2/2lekcja wolna
84b-2/2lekcja wolna

  2. Sylwester Mięsikowski

 LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
1
23clekcja wolna
33alekcja wolna
43blekcja wolna
5
6
7
8
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1.Proszę o codzienne sprawdzanie komunikatów w e-dzienniku, klasowych skrzynek  e-mailowych oraz poczty służbowej!!!

Harmonogram zastępstw

HZ-2020-2021/47

w dniu 4 listopada 2020 roku, tj. w środę

 Katarzyna Piątkowska

LekcjaKlasaNauczycielPrzedmiotSalaUwagi
12aJolanta Wencelurządzanie lasu
22bJolanta Wencelurządzanie lasu
34bKamil Szarmachurządzanie lasu
44cKamil Szarmachurządzanie lasu
54aKamil Szarmachurządzanie lasu
62cJolanta Wencelurządzanie lasu
74aKamil Szarmachurządzanie lasu
8
Anna Stybaniewicz-Pik

    Uwagi:

1.Proszę o codzienne sprawdzanie komunikatów w e-dzienniku, klasowych skrzynek e-mailowych oraz poczty służbowej!!!

2. 3a – 3, 4, 5 i 7 lekcja – puzl – cała klasa z p. prof. M. Nowogrodzkim.

Skip to content