Tu jesteś: Strona główna Absolwenci Zjazd Absolwentów 2015

Zjazd Absolwentów 2015

W 2015 r. Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi obchodzi 50-tą rocznicę powstania. Dla jej uczczenia przygotowaliśmy szereg wydarzeń: wydanie książki i albumu uwzględniających historię kształcenia zawodowego i leśnego w Tucholi, otwarcie symulacyjnej pracowni zawodowej, nad którą patronat objęła Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu, konferencję „Dialog pokoleń leśników”, w której udział wezmą absolwenci, nauczyciele i obecni uczniowie. Na fali 90-lecia Lasów Państwowych i jubileuszu szkoły ukazała się już płyta szkolnej, a zarazem Reprezentacyjnej Orkiestry Lasów Państwowych.

 

Oficjalne obchody roku jubileuszu będą miały miejsce 27 czerwca 2015 r., co połączone zostanie ze zjazdem absolwentów zakończonym biesiadą w ośrodku „Zacisze” w Suchej nad Zalewem Koronowskim. Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na szkolnej stronie internetowej www.tltuchola.pl, a przede wszystkim zjazdowej stronie internetowej www.zjazd.tuchola.info.pl

 

Bardzo nam zależy na Waszej obecności. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które może być okazją do integracji wielu pokoleń ludzi związanych nutką wspomnień o tucholskim „Leśniku”. Prosimy też o kontakt, konsultacje, podpowiedzi, gdyż wiele jeszcze spraw toczy się i rozwiązuje na bieżąco. Odzew z Waszej strony będzie dla nas sygnałem, że losy szkoły leśnej w Tucholi są dla Was nadal bardzo ważne.

Technikum Leśne w Tucholi

Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi jest szkołą publiczną prowadzoną przez Ministra Środowiska, kształcącą uczniów w zawodzie technika leśnika w czteroletnim technikum oraz dorosłych na rocznych kwalifikacyjnych kursach zawodowych w kwalifikacjach R13 i R14. Ministerstwo Środowiska - https://www.gov.pl/web/srodowisko.
Skontaktuj się z nami
telefon kontaktowy:

52 334 86 61

napisz do nas e-mail:

sekretariat@tltuchola.pl

Strona główna    Szkoła    Internat    Nauczyciele    Uczniowie    Rodzice    Absolwenci    Kandydaci    Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych