Tu jesteś: Strona główna Absolwenci Zapisy na zjazd

Zapisy na zjazd

Z dniem 1 marca 2015 roku rozpoczynają się zapisy na Zjazd Absolwentów z okazji 50-lecia Technikum Leśnego, który odbędzie się w dniu 27 czerwca 2015 roku. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem zjazdu uczestnikiem może być absolwent Technikum Leśnego lub innych szkół, które funkcjonowały w ramach tej szkoły, który ukończył szkołę minimum min. 5 lat temu tj. w 2010 roku lub wcześniej, zarejestrował się i uiścił opłatę za uczestnictwo w zjeździe. Uczestnikiem zjazdu może być również osoba towarzysząca absolwenta, która została zgłoszona podczas rejestracji i za którą również wniesiona została opłata za uczestnictwo. 

 

Rejestracja uczestników zjazdu odbywa się tylko i wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem specjalnie przygotowanej do tego strony www. Proces rejestracji składa się z 3 prostych kroków: złożenia zamówienia, realizacji przelewu za opłatę za uczestnictwo i wypełnienia formularza absolwenta. Przypominamy, że liczba osób uczestniczących w zjeździe jest ograniczona. Zapisy trwają wyłącznie do dnia 30 kwietnia 2015 roku. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zamknięcia listy zapisów przed dniem 30 kwietnia 2015 r. w przypadku wcześniejszego zapełnienia się listy miejsc.

 

Kwota 60 zł opłaty za uczestnictwo w zjeździe obejmuje opłatę dla absolwentów biorących udział w oficjalnych obchodach odbywających się na terenie szkoły oraz pakiet gadżetów zjazdowych, na które składają się: książka "Szkoła leśna z Borami w tle" oraz album, wydane z okazji 50-lecia Technikum Leśnego w Tucholi, a także płyta Reprezentacyjnej Orkiestry Lasów Państwowych "Muzyka z lasem w tle".


W systemie rejestracji możliwe jest również dokonanie rejestracji na biesiadę w ośrodku "Zacisze" w cenie 110 zł oraz wykupienie posiłku w stołówce internatu w cenie 30 zł. Przypominamy również, rejestracja uczestnictwa w zjeździe lub w biesiadze w ośrodku "Zacisze" nie jest równoznaczna z rezerwacją noclegów. Uczestnicy zjazdu mogą zamawiać noclegi indywidualnie w ośrodku "Zacisze" lub dowolnym innym obiekcie na terenie lub w okolicach Tucholi.

 

  System rejestracji uczestników zjazdu
  Instrukcja rejestracji w systemie
 Regulamin zjazdu 

Technikum Leśne w Tucholi

Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi jest szkołą publiczną prowadzoną przez Ministra Środowiska, kształcącą uczniów w zawodzie technika leśnika w czteroletnim technikum oraz dorosłych na rocznych kwalifikacyjnych kursach zawodowych w kwalifikacjach R13 i R14.
Skontaktuj się z nami
telefon kontaktowy:

52 334 86 61

napisz do nas e-mail:

sekretariat@tltuchola.pl

Strona główna    Szkoła    Internat    Nauczyciele    Uczniowie    Rodzice    Absolwenci    Kandydaci    Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych