Tu jesteś: Strona główna Absolwenci Odpłatność za zjazd

Odpłatność za zjazd

Kwota 60 zł opłaty za uczestnictwo w zjeździe obejmuje opłatę dla absolwentów biorących udział w oficjalnych obchodach odbywających się na terenie szkoły oraz pakiet gadżetów zjazdowych, na które składają się: książka "Szkoła leśna z Borami w tle" oraz album o tym samym tytule, wydane z okazji 50-lecia Technikum Leśnego w Tucholi, a także płyta Reprezentacyjnej Orkiestry Lasów Państwowych "Muzyka z lasem w tle".

W systemie rejestracji możliwe jest również dokonanie rejestracji na biesiadę w ośrodku "Zacisze" w cenie 110 zł oraz wykupienie posiłku w stołówce internatu w cenie 30 zł. Przypominamy również, rejestracja uczestnictwa w zjeździe lub w biesiadze w ośrodku "Zacisze" nie jest równoznaczna z rezerwacją noclegów. Uczestnicy zjazdu mogą zamawiać noclegi indywidualnie w ośrodku "Zacisze" lub dowolnym innym obiekcie na terenie lub w okolicach Tucholi.
 
  System rejestracji uczestników zjazdu
  Instrukcja rejestracji w systemie
 Regulamin zjazdu 
Technikum Leśne w Tucholi

Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi jest szkołą publiczną prowadzoną przez Ministra Środowiska, kształcącą uczniów w zawodzie technika leśnika w czteroletnim technikum oraz dorosłych na rocznych kwalifikacyjnych kursach zawodowych w kwalifikacjach R13 i R14. Ministerstwo Środowiska - https://www.gov.pl/web/srodowisko.
Skontaktuj się z nami
telefon kontaktowy:

52 334 86 61

napisz do nas e-mail:

sekretariat@tltuchola.pl

Strona główna    Szkoła    Internat    Nauczyciele    Uczniowie    Rodzice    Absolwenci    Kandydaci    Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych