Tu jesteś: Strona główna Kandydaci Mapa szkół zawodowych

Mapa szkół zawodowych

Zachęcamy wszystkich kandydatów do szkoły oraz ich rodziców do zapoznania się ze stworzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej mapą szkół zawodowych. Aplikacja powstała w ramach programu „Rok Szkoły Zawodowców”, którego nadrzędnym celem jest rozwój szkolnictwa zawodowego poprzez: poprawę jakości i efektywności kształcenia zawodowego; dopasowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy; intensyfikację współpracy szkół z pracodawcami; podniesienie atrakcyjności kształcenia zawodowego oraz pomoc uczniom i rodzicom w planowaniu kariery edukacyjno-zawodowej.
 
Na mapie można znaleźć  technika i szkoły zawodowe na terenie całego kraju oraz przeczytać szczegółowe informacje na temat poszczególnych szkół, które będą przydatne gimnazjalistom przy podejmowaniu decyzji o wyborze szkoły. Przy każdej szkole znajdziemy dane kontaktowe oraz informacje, jakich zawodów można się w niej nauczyć. Na mapie można też sprawdzić, czy dana szkoła posiada internat, stołówkę lub ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Dowiemy się także, w jakim zakresie szkoła współpracuje z pracodawcami i jak realizowane jest kształcenie praktyczne. Dodatkowo, mapa pozwala również na porównanie wyników uzyskiwanych przez szkoły na egzaminach maturalnych i zawodowych a tym samym na wybór najlepszej szkoły. Aby dotrzeć do informacji, należy kliknąć na pojawiającej się mapie Polski interesujące nas województwo i wyszukać powiat.
 
 Mapa szkół zawodowych
Technikum Leśne w Tucholi

Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi jest szkołą publiczną prowadzoną przez Ministra Środowiska, kształcącą uczniów w zawodzie technika leśnika w czteroletnim technikum oraz dorosłych na rocznych kwalifikacyjnych kursach zawodowych w kwalifikacjach R13 i R14. Ministerstwo Środowiska - https://www.gov.pl/web/srodowisko.
Skontaktuj się z nami
telefon kontaktowy:

52 334 86 61

napisz do nas e-mail:

sekretariat@tltuchola.pl

Strona główna    Szkoła    Internat    Nauczyciele    Uczniowie    Rodzice    Absolwenci    Kandydaci    Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych