Tu jesteś: Strona główna Kandydaci Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych TL w Tucholi w r. szk. 2018_2019

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych TL w Tucholi w r. szk. 2018_2019

 

Lp.

Nazwisko

Imię

1.

Antczak

Jakub

2.

Biziorek

Patryk

3.

Błaszak

Wiktoria

4.

Bołkowska

Maria

5.

Brzozowski

Adam

6.

Budzyński

Krystian

7.

Ciara

Patryk

8.

Czerepuk

Tomasz

9.

Czubiński

Maciej

10.

Depczyński

Kacper

11.

Dorau

Patryk

12.

Drążek

Paulina

13.

Drążek

Rafał

14.

Drozd

Paweł

15.

Dudko

Paweł

16.

Filipiak

Jakub

17.

Frąckowiak

Błażej

18.

Gąsiorowski

Gabriel

19.

Gęsikowski

Oskar

20.

Gostomski

Hubert

21.

Górski

Michał

22.

Grabiński

Remigiusz

23.

Grzelak

Daniel

24.

Guzman

Patrycja

25.

Jagodziewska

Kinga

26.

Jurkowska

Zofia

27.

Kaca

Michał

28.

Kępczyńska

Malwina

29.

Kiełbratowski

Eryk

30.

Knut

Bożydar

31.

Kolas

Kacper

32.

Koliński

Dominik

33.

Konefał

Nadia

34.

Kopeć

Mikołaj

35.

Kosecki

Jakub

36.

Kowalewska

Natalia

37.

Kowalke

Zofia

38.

Kożuch

Justyna

39.

Krajewski

Kamil

40.

Krawczyk

Zuzanna

41.

Krok

Patryk

42.

Król

Paulina

43.

Kruk

Kornelia

44.

Kupiecka

Milena

45.

Kurpet

Patryk

46.

Kwella

Michał

47.

Kwieciński

Jan

48.

Lemańczyk

Maksymilian

49.

Linda

Jakub

50.

Lisiński

Hubert

51.

Łangowski

Jakub

52.

Łukjaniec

Anna

53.

Marek

Wiktor

54.

Masznicz

Krzysztof

55.

Maścianica

Jakub

56.

Michalski

Marcin

57.

Mischke

Julia

58.

Molenda

Kacper

59.

Murawski

Jakub

60.

Murawski

Kacper

61.

Muszyński

Damian

62.

Myszewski

Remigiusz

63.

Niesiołowska

Patrycja

64.

Nogalski

Jakub

65.

Nowakowska

Jagoda

66.

Nowicki

Cezary

67.

Nowicki

Grzegorz

68.

Okoniewski

Miłosz

69.

Pałubicki

Rafał

70.

Pałubicki

Eliasz

71.

Plichta

Kacper

72.

Radka

Kacper

73.

Renkiewicz

Nikoletta

74.

Reszka

Oskar

75.

Różycka

Wiktoria

76.

Rygusińska

Dorota

77.

Sieńko

Hubert

78.

Sierpiński

Jan

79.

Skwara

Klaudia

80.

Sławiński

Mariusz

81.

Sokołowski

Piotr

82.

Szabelska

Wiktoria

83.

Szczepańska

Milena

84.

Szela

Karolina

85.

Szudziński

Mateusz

86.

Śmigiel

Juliusz

87.

Trambowicz

Jakub

88.

Wandas

Paweł

89.

Wieczorek

Klaudia

90.

Wielogórka

Jakub

91.

Wiese

Kajetan

92.

Wilk

Szymon

93.

Wiśniewska

Agata

94.

Wodzińska

Aneta

95.

Woźniak

Roksana

96.

Woźniak

Dominik

97.

Wziątek

Karol

98.

Zagacki

Kamil

99.

Zimak

Angelika

 

Technikum Leśne w Tucholi

Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi jest szkołą publiczną prowadzoną przez Ministra Środowiska, kształcącą uczniów w zawodzie technika leśnika w czteroletnim technikum oraz dorosłych na rocznych kwalifikacyjnych kursach zawodowych w kwalifikacjach R13 i R14.
Skontaktuj się z nami
telefon kontaktowy:

52 334 86 61

napisz do nas e-mail:

sekretariat@tltuchola.pl

Strona główna    Szkoła    Internat    Nauczyciele    Uczniowie    Rodzice    Absolwenci    Kandydaci    Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych