Tu jesteś: Strona główna Nauczyciele Kadra nauczycielska

Kadra nauczycielska

B

Karolina Biernacka-Zaremba- wychowawca internatu

Przemysław Badtke- wychowawca internatu
 

 

C

Lucyna Chylewska- nauczyciel języka niemieckiego
 

 

D

Aleksandra Dopke- wychowawca internatu
 

G

Arkadiusz Gostomski- nauczyciel historii, historii i społeczeństwa, wiedzy o kulturze
Anna Grzywacz- nauczyciel wychowania fizycznego

 

J

Alina Jakóbczak- wychowawca internatu
Jacek Jeziorski- nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca internatu
 

K

Gabriela Kiersznicka- zastępca kierownika internatu, wychowawca internatu, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Piotr Kiersznicki- nauczyciel wychowania fizycznego
Mirosław Koczwara- wychowawca internatu,
Feliks Kozera- wychowawca internatu, wieloletni kierownik

L

Marian Landowski- wychowawca internatu
Karol Lis- nauczyciel przedmiotów zawodowych
 

Ł

Wioletta Łosińska- nauczyciel bibliotekarz
 

M

Piotr Marciniak- dyrektor szkoły, wcześniej kierownik szkolenia praktycznego, nauczyciel przedmiotów zawodowych
Krzysztof Malczewski- ksiądz katecheta, nauczyciel religii
Sylwester Mięsikowski - nauczyciel przedmiotów zawodowych
Dariusz Mróz - wychowawca internatu

N

Marlena Nelke-Redzimska - nauczyciel wychowania do życia w rodzinie, wychowawca internatu

Weronika Nitka - nauczyciel języka angielskiego
Robert Nowakowski- nauczyciel podstaw przedsiębiorczości i biologii, wychowawca internatu
Mariusz Nowogrodzki- nauczyciel przedmiotów zawodowych
Lidia Nurczyńska- nauczyciel języka niemieckiego

 

O

Ewa Orlikowska-Kryś- wychowawca internatu
Mateusz Ott- nauczyciel matematyki
 

P

Mirosław Pałczyński- wychowawca internatu
Katarzyna Piątkowska- nauczyciel przedmiotów zawodowych

Piotr Pozorski - wychowawca internatu

 

R

Aleksander Redlarski - nauczyciel biologii, wychowawca internatu

 

 S
Elwira Sicińska- pedagog
Dariusz Siciński-katecheta, nauczyciel religii
Roman Smoliński- kierownik szkolenia praktycznego, nauczyciel przedmiotów zawodowych
Teresa Sobczak- nauczyciel chemii i fizyki
Anna Stybaniewicz-Pik- wicedyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego
Kamil Szarmach- nauczyciel przedmiotów zawodowych
Gabriela Szmaglińska- wychowawca internatu
Mariusz Szmagliński-kierownik internatu, wcześniej zastępca kierownika internatu, nauczyciel informatyki
 

Ś

Karin Śpica-Głomska- wychowawca internatu

 

T

Adrian Talaśka - opiekun zespołu sygnalistów myśliwskich

 

U

Katarzyna Umińska- nauczyciel języka polskiego
 

W

Agnieszka Wegner- wychowawca internatu, nauczyciel geografii
Jolanta Wencel- nauczyciel przedmiotów zawodowych
Mariola Wenda- nauczyciel przedmiotów zawodowych
Błażej Wilkowski- nauczyciel języka angielskiego

Karol Wolszleger - nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca internatu

Marta Wolszleger - wychowawca internatu

Kamila Wróblewska - nauczyciel języka niemieckiego
Danuta Wutrych- nauczyciel matematyki

 

Z

Małgorzata Zawadzka- nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
Janusz Zieliński- wychowawca internatu
Izabela Zienkiewicz- nauczyciel języka angielskiego

 

Technikum Leśne w Tucholi

Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi jest szkołą publiczną prowadzoną przez Ministra Środowiska, kształcącą uczniów w zawodzie technika leśnika w czteroletnim technikum oraz dorosłych na rocznych kwalifikacyjnych kursach zawodowych w kwalifikacjach R13 i R14.
Skontaktuj się z nami
telefon kontaktowy:

52 334 86 61

napisz do nas e-mail:

sekretariat@tltuchola.pl

Strona główna    Szkoła    Internat    Nauczyciele    Uczniowie    Rodzice    Absolwenci    Kandydaci    Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych