Tu jesteś: Strona główna Aktualności

AktualnościOgraniczenie funkcjonowania szkoły do 10 kwietnia br.

Data dodania: 24.03.2020


 Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie i Rodzice!

     W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r., zmieniającego rozporządzenie z 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informujemy, że funkcjonowanie naszej szkoły będzie ograniczone do 10 kwietnia br.

     Zgodnie z rozporządzeniem MEN, do tego dnia zadania szkoły będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

     Z tego względu prosimy o codzienne sprawdzanie przez młodzież wiadomości przesyłanych przez nauczycieli, m.in. za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz skrzynek emailowych.

    Anna Stybaniewicz-Pik

 Wróć
Technikum Leśne w Tucholi

Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi jest szkołą publiczną prowadzoną przez Ministra Środowiska, kształcącą uczniów w zawodzie technika leśnika w czteroletnim technikum oraz dorosłych na rocznych kwalifikacyjnych kursach zawodowych w kwalifikacjach R13 i R14. Ministerstwo Środowiska - https://www.gov.pl/web/srodowisko.
Skontaktuj się z nami
telefon kontaktowy:

52 334 86 61

napisz do nas e-mail:

sekretariat@tltuchola.pl

Strona główna    Szkoła    Internat    Nauczyciele    Uczniowie    Rodzice    Absolwenci    Kandydaci    Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych